babylonianempire            2 marzec 2020  

4 lutego 2020, w Kenii zmarł nagle 67 letni Frank Plummer – uchodzący za «mikrobiologa światowej sławy» – pracujący w Kanadzie, gdzie – kierując instytucją o nazwie National Microbiology Laboratory – zajmował się patogenami HIV, SARS, H1N1 oraz Ebola. Plummer był emerytowanym profesorem uniwersytetu stanu Manitoba, dyrektorem generalnym Centre for Infectious Disease Prevention and Control w Ottawie oraz chief scientific adviser agencji Public Health Agency of Canada.

Oficjalnie, do Afryki Plummer przyjechał po to, by świętować tam 40 rocznicę współpracy badawczej pomiędzy uniwersytetami w Manitobie i Nairobi.

https://en.wikipedia.org/wiki/National_Microbiology_Laboratory

https://en.wikipedia.org/wiki/Frank_Plummer

Jak pisze włoska witryna antyszczepionkowa «Autyzm i Szczepionki»www.autismoevaccini.org, niektórzy badacze hinduscy twierdzą, że tzw. nowy koronawirus – posiadający wg. nich segmenty należące do HIV, wmontowane w jego strukturę w sposób bynajmniej niespontaniczny – wydaje się pochodzić właśnie z laboratorium w Winnipeg, kierowanego przez zmarłego co tylko Plummera.

Strona przypomina, że od kilku miesięcy laboratorium kanadyjskie znajduje się w centrum dochodzeń dotyczących wysyłki z Kanady do Chin żywego wirusa Ebola oraz innych śmiercionośnych patogenów (takich jak wirus Henipa właściwy nietoperzom), jaka miała miejsce w marcu 2019.

Interesujące jest to, że z jednej strony oskarża się Chiny o kradzież patogenów (wskutek czego w lipcu 2019, dwójka badaczy chińskich – tj. Xiangguo Qiu i jej mąż Keding Cheng – pracujących do tej pory w placówce kanadyjskiej została z niej wydalona, choć nie zostali aresztowani), zaś z drugiej – Kanadyjczycy mówią o transferze wirusów do Chin jako procedurze normalnej (wchodzącej w skład wymiany naukowej), którą przeprowadzono z zachowaniem wszystkich obowiązujących protokołów (o czym zapewniał Gary Kobinger, bliski współpracownik Franka Plummer’a a także rzecznik prasowy instytucji – Eric Morrissette).

Nieco później okazało się jednak, że Ebola i Henipa zostały przesłane do Chin lotem komercyjnym Air Canada i że nie była to pierwsza impreza tego rodzaju (wirusy, z Kanady do Chin wysyłane były także statkami). Na przestrzeni ostatnich lat, Xiangguo Qiu, pracując w Kanadzie, odbywała także wizyty w laboratorium w Wuhan.

https://www.msn.com/en-ca/news/canada/canadian-lab-immersed-in-rcmp-probe-sent-ebola-and-another-deadly-virus-to-china-health-agency/ar-AAFfAmu

https://inhomelandsecurity.com/ebola-virus-transported-china/

https://www.reuters.com/article/us-canada-china-researcher/canada-police-probing-possible-policy-breaches-at-national-microbiology-lab-idUSKCN1UA2GU

VIDEO: Chińska badaczka usunięta z laboratorium kanadyjskiego

Chinese researcher removed from Canada’s only level-4 lab

W roku 2018, Xiangguo Qiu współpracowała również z 3 naukowcami należącymi do US Army Medical Research Institute of Infectious Diseases (Maryland), zajmującymi się badaniami związanymi z immunoterapią poekspozycyjną na wirusy Ebola i Marburg eksperymentowaną na małpach.

https://en.wikipedia.org/wiki/United_States_Army_Medical_Research_Institute_of_Infectious_Diseases

https://besacenter.org/perspectives-papers/china-biological-warfare/

Frank Plummer był jednym z naukowców, którzy opracowali szczepionkę przeciwko Eboli, produkowaną obecnie przez spółkę farmaceutyczną Merck.

Witryna włoska przypomina jednakże, iż ocena tejże szczepionki, opublikowana w roku 2015 przez magazyn The Lancet stwierdzała w sposób jednoznaczny, że najczęstszym wydarzeniem niepożądanym, pojawiającym się podczas jej użycia było wywołanie infekcji Ebolą.

«Autyzm i Szczepionki» podejrzewa, że to Frank Plummer – wraz ze wspomnianym wcześniej Gary Kobinger’em z laboratorium w Winnipeg, oraz Tomem Geisbert’em z Galveston National Laboratory w Texasie (ekspertem ds. Eboli i współautorem szczepionki anty-Ebola zakodowanej jako rVSV-ZEBOV) – opracowali wersję powietrzną patogenów, o których mowa.

https://en.wikipedia.org/wiki/RVSV-ZEBOV_vaccine

Na podstawie analiz wydaje się, że Covid-19 jest odmianą płucną wirusa HIV, skombinowanego z wirusem Eboli oraz wirusem zapalenia płuc, czego dokonano w laboratorium w Winnipeg. Dlatego to, do leczenia infekcji wywołanych nim używa się leków stosowanych do zwalczania HIV oraz Eboli.

Patogen wysłany został nastepnie do Chin, gdzie prawdopodobnie poddano go dalszej modyfikacji, po czym przy współpracy z laboratorium w Galveston został uwolniony – pisze włoska strona antyszczepionkowa.

Przypomnijmy, że laboratoria w Winnipeg, Wuhan i Galveston są ze sobą ściśle powiązane.

W budowie placówki mikrobiologicznej w Wuhan (koszt 44 milionów dolarów), w roku 2014, brali udział nie tylko Francuzi (mikrobiolodzy chińscy byli także szkoleni w Lyonie), ale również Galveston National Laboratory, wchodzące w skład uniwersytetu stanowego Texasu, którego badania finansowane są między innymi przez Departament Obrony USA.

https://en.wikipedia.org/wiki/Galveston_National_Laboratory

https://en.wikipedia.org/wiki/Wuhan_Institute_of_Virology

https://www.utmb.edu/gnl/news/2018/11/28/scientific-diplomacy-and-international-cooperation-key-say-bsl4-directors

https://www.utmb.edu/gnl

http://umanitoba.ca/faculties/health_sciences/medicine/units/medical_microbiology/faculty/gary_kobinger.html

https://microbiology.utmb.edu/faculty/thomas-w-geisbert-phd

Przypomnijmy także, iż w roku 2013, w laboratorium w Texasie miał miejsce nader osobliwy przypadek «zniknięcia» próbek wirusa gorączki krwotocznej, co – jak komentuje witryna włoska ułatwia podejrzewania, że uwolnienie tzw. koronowirusa chińskiego z instytutu w Wuhan mogło być celowe.

https://www.nti.org/gsn/article/potential-bioweapon-vanishes-texas-lab/

Interesujący jest również fakt, że 18 października 2019, w Nowym Yorku odbyła się symulacja pandemii światowej – hipotetycznie zakładająca śmierć 65 milionów osób (co więcej mającej wybuchnąć w Chinach), nosząca nazwę «Event 201». Organizatorami imprezy byli “Johns Hopkins Center for Health Security”, World Economic Forum oraz Fundacja Bill & Melissa Gates.

«Event 201 – A Global Pandemic Exercise»

http://www.centerforhealthsecurity.org/event201/

http://www.centerforhealthsecurity.org/event201/about

VIDEO: «Event 201 Pandemic Exercise» – short film

W tym samym czasie, około 300 sportowców amerykańskich należących do sił zbrojnych USA – wraz ze sportowcami-żołnierzami pochodzącymi ze 140 innych krajów – brało udział w «Military World Games», odbywających się nie gdzie indziej ale w chińskim Wuhan,. https://www.scmp.com/news/china/military/article/3033098/xi-jinping-open-military-world-games-china-pla-goes-charm

Włoska strona antyszczepionkowa stwierdza, że chociaż wskaźnik śmiertelności spowodowanej koronawirusem wynosi zaledwie 2% – i nie wygląda na to, że patogen sam z siebie zmutuje – jednakże jego zjadliwość można łatwo zwiększyć poprzez jednoczesne wprowadzenie w obieg nowych hybryd, np. hybryd Eboli i ptasiej grypy (jest to jeszcze jeden «zbieg okoliczności», który miał miejsce w Chinach).

Hybryda skonstruowana bioinżynieryjnie – składająca się ze wszystkich trzech patogenów – aplikowana w ramach akcji szczepiennej może spowodować powstanie wirusa o wiele bardziej śmiercionośnego i o wiele bardziej zaraźliwego (niż jest nim Covid-19). Jego pojawienie się uważane będzie przez ekspertów za spontaniczne i usprawiedliwi ono zastosowanie drakońskich środków, takich jak kwarantanny, stan wyjątkowy i szczepienia przymusowe.

Prace nad aerosolem zawierającym wirus Eboli prowadzone są przez Pentagon od 40 lat – przypomina autor artykułu  (ciekawe info pod linkiem: http://dilyana.bg/the-pentagon-bio-weapons/) i stwierdza, że użycie szczepionki przeciwko Eboli (której producentem jest spółka farmaceutyczna Merck) może spowodować pojawienie się nowych i o wiele bardziej letalnych hybryd patogenów.

Na koniec, strona internetowa zastanawia się nad tym, czy aby Plummer nie udał się do Kenii właśnie w związku z produkcją szczepionki anty-Ebola przez firmę Merck, a dokładniej mówiąc, z kwestią zapewnienia spółce «materiałów wyjściowych» umożliwiających zwiększenie zaraźliwości chorobą w przypadku użycia szczepionki.

Przyglądnijmy się nieco bliżej postaci Franka Plummer’a.

Od roku 1984 do roku 2000 naukowiec zajmował się badaniem infekcji przenoszonych drogą płciową, a także rolą obrzezania w zmniejszaniu ryzyka zakażenia HIV’em u mężczyzn (Plummer był prawdopodobnie Żydem, choć Wikipedia jest niezwykle oszczędna jak chodzi o informacje na temat pochodzenia).

Prowadząc badania populacji prostytutek z Nairobi dotyczące odporności na HIV, Plummer stwierdził przed laty:

“The longer a woman had been a prostitute, the less likely she was to be infected with HIV” – «Im dlużej kobieta uprawia prostytucję, tym mniej prawdopobne jest, że zarazi się virusem HIV».

https://www.cmaj.ca/content/168/9/1168.2

Środowisko tzw. sex-workers miasta Nairobi, Plummer odwiedził także na kilka dni przed śmiercią.

W roku 2000, stanął na czele National Microbiology Laboratory w Winnipeg, nadzorując działalność naukową 500 osób zajmujących się wirusami SARS, H1N1 oraz szczepionką przeciwko Eboli.

W marcu 2014, Plummer odszedł z instytutu badawczego, oficjalnie z powodów osobistych. Mieszkał ostatnio w Toronto, gdzie rok temu poddał się pierwszemu w Ameryce, eksperymentalnemu zabiegowi chirurgicznemu – w wyniku którego wszczepiono mu do mózgu elektrody – mającemu na celu wyleczenie go z nałogu bardzo zaawansowanego alkoholizmu.

Plummer, co noc wypijał 0,59 litra (20 ounces) whisky – czego jednakże w kontekście swej pracy bynajmniej nie uważał za problem, ponieważ jak mówił jego alkoholizm nie dotyczył godzin dziennych.

W roku 2012 zaczął mieć poważne problemy z wątrobą, czemu zaradził poddając się transplantacji. Dalej kontynuował picie, co spowodowało, że także nowy organ rozchorował się. By uniknąć powtórnej transplantacji wątroby, dr. Nir Lipsman (kolejny szalony Żyd) wszczepił Plummerowi do mózgu elektrody.

https://www.cbc.ca/news/canada/manitoba/scientist-frank-plummer-death-1.5451624

https://www.cbc.ca/news/canada/manitoba/frank-plummer-deep-brain-stimulation-experimental-treatment-1.5399179

https://www.telegraph.co.uk/health-fitness/mind/miracle-cure-alcoholism-invasive-surgery-can-re-wire-addicts/

https://en.wikipedia.org/wiki/Deep_brain_stimulation

VIDEO: Zabieg na Plummer’ze (szaleńcy operują szaleńca)

Od 3 dni pojawiają się informacje o tym, że naukowcy izraelscy są w stanie opracować szczepionkę przeciwko koronawirusowi na przeciągu zaledwie 3 tygodni, wbrew opinii wielu wirusologów należących do innych nacji, twierdzących, że podobne dokonanie absolutnie nie jest możliwe przed upływem co najmniej półtora roku.

Israeli scientists: ‘In a few weeks, we will have coronavirus vaccine’

https://www.jpost.com/HEALTH-SCIENCE/Israeli-scientists-In-three-weeks-we-will-have-coronavirus-vaccine-619101

Obiecywany «wyczyn» Izraelczyków może mieć jednakże bardzo solidne fundamenty, biorąc pod uwagę, że już od roku 2008, w dziedzinie mikrobiologii, pomiędzy Uniwersytetem Stanu Manitoba i Hebrew University of Jerusalem trwała (obficie finansowana także ze środków publicznych) współpraca naukowa, zainicjowana spotkaniem Franka Plummer’a z Eitanem Yefenof’em z Instytutu Badań Medycznych (należącego do uniwersytetu jerozolimskiego).

ISRAELI, CANADIAN DISEASE EXPERTS DEVELOP PARTNERSHIP

MANITOBA – HEBREW U COLLABORATE ON HIV/AIDS RESEARCH – GARNERS INTEREST FROM KENYA

http://www.winnipegjewishreview.com/article_detail.cfm?id=244&sec=6&title=MANITOBA-_HEBREW_U_COLLABORATE_ON_HIV/AIDS_RESEARCH_-_GARNERS_INTEREST_FROM_KENYA

Wykorzystano:

https://autismovaccini.org/2020/02/21/coronavirus-morto-frank-plummer-direttore-del-laboratorio-canadese-sotto-indagine/

Coronavirus: cronologia di una dittatura