Maurizio Blondet    ——-    26 luty 2021 

… a także do wykrywania “przypadków” koronawirusa i krajowej produkcji tamponów (do wymazów).

Firma nazywa się Bain & Company, ma siedzibę w Bostonie, wśród jej współzałożycieli jest Mitt Romney, polityk – bardzo bogaty mormon – anty-Trump. Spółka przedstawia się jako firma “globalnego doradztwa w zakresie zarządzania”.

Jednak specyficznym obszarem zarządzania, z którego Bain jest szczególnie znany, a z którego korzystają tacy giganci jak IBM i MGM Resort, linie lotnicze i sieci hotelowe, jest redukcja zatrudnienia (downsizing).

Polega to na tym, że kiedy bank lub inna międzynarodowa firma musi zwolnić 3000 pracowników naraz, tak aby nie wywołać najmniejszego oporu ze strony nieszczęśników, dzwoni do Bain’a.

https://en.wikipedia.org/wiki/Mitt_Romney

https://en.wikipedia.org/wiki/Bain_%26_Company

https://www.bain.com/offices/warsaw/

https://www.bain.com/pl-pl/about/media-center/press-releases/2018/bain-best-strategic-advisor-award-poland-2018/

Jak tenże proceder wygląda w praktyce?

Funkcjonariusz Bain’a, w towarzystwie dwóch ochroniarzy staje przed biurkiem osoby zwolnionej i informuje ją, że za chwilę otrzyma czek z odprawą, że ma zabrać swoje rzeczy osobiste z szuflady i natychmiast wyjść. Tego rodzaju “ton” wystarcza do przekonać nieszczęśnika, by posłusznie, z pochyloną głową – świadomy, że dyrekcja nie przewiduje odwołań – odszedł – razem ze swoim żałosnym kartonem – w asyście strażników.

To właśnie ta scena, którą widzimy na początku arcydzieła «Margin Call»: Kobieta, która wzywa Stanley’a Tucci do odejścia jest funkcjonariuszką Bain’a. Jest nawet podobna do pani CEO:

VIDEO: «Margin Call» (2011) – Official HD Trailer Debut

https://en.wikipedia.org/wiki/Margin_Call

Można się zastanawiać, skąd Bain wziął ów “ton”, który nie dopuszcza żadnej reakcji – i tęże “nutę” niepowtarzalnej brutalności, wygrywającej ze słabymi –  tak bardzo cenioną przez globalnych CEO?

Otóż, od lat 70-tych, na czele Bain & Company stoi dr. Orit Gadiesh, Izraelka, która była wcześniej wysokim oficerem w Mossadzie i która jest córką pułkownika Tsahalu.

http://www.profession-gendarme.com/le-deconfinement-des-francais-est-gere-par-lamericain-bain-annexe-bien-connue-du-mossad/

https://en.wikipedia.org/wiki/Orit_Gadiesh

Łatwo zgadnąć, dlaczego Macron – identyfikację osób “pozytywnych” oraz orzekanie w sprawie tzw. zamknięć swych krajan powierzył firmie zagranicznej, która specjalizuje się w masowych redukcjach personelu, zamiast oddać ją organowi francuskiemu złożonemu z lekarzy i naukowców oraz urzędników państwowych z prestiżowej ENA.

Nasza hipoteza:

Kiedy zostaną podjęte środki przewidziane przez harmonogram Wielkiego Resetu opublikowany w Kanadzie – tj. “bardziej zaawansowane restrykcje blokujące” oraz  internowanie jednostek niesubordynowanych w “ośrodkach izolacyjnych”  – Francuzi mogliby ulec jakimś szczątkowym, chrześcijańskim uczuciom współczucia, a przynajmniej sentymentowi miłości do kraju.

Natomiast firma zagraniczna, kierowana przez osobę, która nauczyła się od swojej kultury tego, że inni ludzie to «mówiące zwierzęta» –  zapewni maksymalnie precyzyjne i skuteczne wdrożenie Wielkiego Resetu, a więc pozbawione humanitarnych – czy po prostu ludzkich – “mazgajstw”.

The Canadian Report – 14 październik 2020 – harmonogram Wielkiego Resetu opublikowany w Kanadzie pod linkiem:

Is this leaked info really Trudeau’s crazy COVID plan for 2021? You decide …

Dziennikarz zajmujący się ekonomią, Pierre Jovanovic informuje o stawkach Bain & Co: za masowe zwolnienia, które pozwalają zaoszczędzić firmie 150 milionów dolarów, Bain & Company bierze od 20 do 30 milionów.

Dobrze byłoby dowiedzieć się, ile Bain & Company policzyła sobie za uwięzienie 60 milionów Francuzów i za ich “przystąpienie” do «World Debt Relief».

A to dlatego, ponieważ program realizowany jest konsekwentnie przy pomocy wymuszanych etapów, jak wynika z niektórych nagłówków prasowych:

Merkel chce cyfrowego świadectwa szczepień UE w ciągu najbliższych trzech miesięcy

https://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/509976/Merkel-will-digitalen-EU-Impfpass-in-den-naechsten-drei-Monaten

……………

Skandal w Ameryce Łacińskiej. Pfizer narzucił państwom hipotekę na majątek publiczny! (INQUIRY)

Publikacja Biura Dziennikarstwa Śledczego (TBIJ), we współpracy z peruwiańskim Ojo Público, ujawnia, że Pfizer, międzynarodowa firma farmaceutyczna z siedzibą w USA, narzuciła nielegalne warunki rządom Ameryki Łacińskiej w negocjacjach dotyczących zakupu szczepionek Covid-19.

W śledztwie twierdzi się, że jednym z żądań firmy było zastawienie majątku publicznego państw, w tym ambasad i baz wojskowych, a także rezerw banków centralnych. Ma to na celu zabezpieczenie się przed ewentualnymi pozwami sądowymi z powodu możliwych skutków ubocznych wynikających z zaszczepienia szczepionkami. W odpowiedzi anonimowe źródło nazwało stanowisko Pfizera “zastraszaniem na wysokim szczeblu”.

https://ojo-publico.com/2502/las-abusivas-exigencias-de-pfizer-con-las-vacunas-covid-19

https://www.lantidiplomatico.it/dettnews-scandalo_in_america_latina_pfizer_ha_imposto_ipoteca_beni_pubblici_agli_stati_inchiesta/38822_39897/