19 maj 2011: Telecom, 8 pracowników nie żyje: “Pracowali przy antenach 4G (informacja całkowicie wykasowana z Internetu)

19 maggio 2011: Telecom, morti 8 dipendenti: «lavoravano ai ripetitori del 4G

(…) Wszyscy zmarli w ciągu miesiąca. Brali udział w montażu anten 4G. To, co w pierwszej chwili wyglądało na bardzo agresywną formę grypy, bardzo szybko przekształciło się niedotlenienie i zapalenie płuc; lekarze zdiagnozowali zatrucie spowodowane polem elektromagnetycznym, które spowodowało śmierć instalatorów anten spółki Telecom. Najmłodszy z nich miał zaledwie 22 lata. Rodziny zmarłych zaskarżyły Telecom. (…)

«Covid-19 to nie wirus, to egzosom powstały pod wpływem skażenia elektromagnetycznego» – 2 kwiecień 2020

El Covid-19 no es un virus, es un exosoma influido por la contaminaciòn electromagnética https://plataforma.quieroauditoriaenergetica.org/blog/14-categoria-blog-1/480%20coronavirus-exosoma

Egzosom

https://pl.wikipedia.org/wiki/Egzosomy

Dlaczego niektóre elementy anten komórkowych 5G są oznaczone jako COV-19?

Pojawiają się doniesienia informujące, że niektóre elementy elektryczne używane w instalacjach antenowych 5G noszą znak “COV-19”, który wydaje się być niemal identyczny z COVID-19, nazwą używaną dla infekcji rzekomo spowodowanej przez koronawirusa z Wuhan. Konto “Patriot Street Fighter” na Telegramie jest jednym z ostatnich, które podzieliło się materiałem filmowym na temat komponentów, które wyraźnie widać z oznaczeniem COV-19 na ich chipsetach.

Instalatorzy komponentów 5G na całym świecie poinformowali o podobnych znakach na urządzeniach trafiających na ich maszty, co pokazuje, że zjawisko jest dziwnie powszechne i najwyraźniej nie jest przypadkowe. Jak być może pamiętacie z początków plandemii, pojawiły się doniesienia o tym, że chiński Wuhan, gdzie wszystko się zaczęło, właśnie włączył swoje wieże 5G, niemal w tym samym czasie, kiedy mieszkańcy okolicy zaczęli chorować. Niektórzy z nich tak się rozchorowali, że padali martwi na ulicy, a przynajmniej tak nam mówiono.

Donald Trump przyspieszył wprowadzenie 5G w USA, zaraz po tym, i oto jesteśmy rok później z wieloma chorymi i umierającymi, rzekomo z powodu “wirusa”.

Co tu się naprawdę dzieje? Pozostawiamy naszym czytelnikom ocenę, czy istnieje związek między 5G a objawami i chorobami związanymi z chińskim wirusem. Zapraszamy do obejrzenia poniższego filmu z Brighteon.com, który pokazuje kolejny komponent chipsetu COV-19 wykorzystywany w instalacjach 5G. (…)

VIDEO: COV-19 stamped on 5G Hardware

https://www.brighteon.com/9db72eaa-834a-4b3f-bbe1-1405afa50ba2

VIDEO  z tekstem angielskim

https://t.me/patriotstreetfighter/843

Żródło:

https://www.rumormillnews.com/cgi-bin/forum.cgi?read=170942

https://www.naturalnews.com/2020-04-22-5g-biometrics-systems-covertly-installed-schools-coronavirus-lockdowns.html

«Nanocząstki superparamagnetyczne podawane za porednictwem szczepionek; Operacja Warp Speed – pułapka dla Demokratów – oraz zaprojektowany upadek Ameryki nabierają prędkości» – 5 VIDEOS

Superparamagnetic nanoparticles delivered via vaccines; Operation Warp Speed a TRAP for Democrats, and the engineered collapse of America accelerates

https://hangthecensors.com/521915.html

***

Pandemie: Skutki elektryfikacji Ziemi

12 kwiecień 2020   

Poniżej znajdują się fragmenty treści video zrealizowanego przez dr. Thomasa Cowan’a (lekarza amerykańskiego), zatytułowanego «Rudolf Steiner, wirus i elektryfikacja Ziemi», opublikowanego 19 marca 2020 roku na kanale YouTube, z którego w krótkim czasie zostało usunięte.

VIDEO dr. Cowan’a usunięte s You Tube:

Ocalał jedynie niewielki fragment prelekcji:

(Rudolf Steiner, austriacki naukowiec, był przeciwny szczepionkom, uważając je za czynniki osłabiające organizm. Przewidział pojawienie się tzw. «choroby szalonych krów» oraz wytłumaczył jej przyczyny.

Podczas wykładu w Dornach 13 stycznia 1923 roku, Steinerowi postawiono pytanie na temat żywienia wegetariańskiego oraz zawierającego produkty pochodzenia zwierzęcego. Opisując jego skutki, naukowiec postawił hipotezę na temat bydła (jak wiadomo notorycznie roślinożernego) karmionego paszą zawierającą składniki pochodzenia zwierzęcego. Stwierdził, że reakcją organizmu byłaby produkcja dużej ilości kwasów i soli moczowych, które mogłyby wpływać na ośrodki nerwowe bydła i doprowadzać je do szaleństwa. Opisany przez Steinera skutek podobny jest do gąbczastej encefalopatii bydła, choroby neurologicznej powodowanej paszą pochodzenia zwierzęcego podawaną bydłu.)

http://www.altrestorie.org/drug/Steiner%20-%20Alcool%20e%20Nicotina.pdf

https://en.wikipedia.org/wiki/Rudolf_Steiner

https://it.wikipedia.org/wiki/Rudolf_Steiner

Wycinki z wywiadu:

W roku 1918, po zakończeniu potężnej pandemii grypy hiszpańskiej, zapytano Rudolfa Steinera, co było jej przyczyną. Odpowiedział: wirusy są po prostu wydalinami zatrutej komórki. Wirusy są częściami DNA lub RNA, lub jakiegoś innego białka, które są wydalane z komórki. Tworzą się, gdy komórka jest zatruta, one niczego nie powodują.

(Faktycznie, okazuje się, że jedynie okolo 30% DNA w naszych komórkach można określić jako ludzkiego pochodzenia, funkcjonalność reszty DNA jest na dzień dzisiejszy nieznana.)

Obecnie, nagle odkrywamy, że pod kołem podbiegunowym umierają delfiny ponoć wskutek bliżej niezidentyfikowanej infekcji, a może z powodu jakiegoś świństwa, które trafiło do morza, jak np. ropa naftowa z super-tankowca Exxon Valdez?

Niedawna konferencja w NIH (Departament Zdrowia USA) poświęcona złożoności wirusów opisuje aktualne teorie odnośnie tego, czym one faktycznie są.

Mam tego dramatyczny przykład z mojego życia. W dzieciństwie, przed moim domem znajdowały się bagna. Były pełne żab, budzących mnie w nocy. Z czasem wszystkie żaby zniknęły.

Ilu z was myśli, że żaby cierpiały na chorobę genetyczną?

Jak wielu z was sądzi, że żaby miały wirusa?

Ilu z was uważa, że ktoś wylał DDT do wody?

Bo to właśnie miało tam miejsce.

Każda pandemia, w ciągu ostatnich 150 lat, odpowiada skokowi jakościowemu w elektryfikacji Ziemi.

Jak wytłumaczyć epidemię grypy hiszpańskiej z roku 1918?

Późną jesienią roku 1917, na całym świecie pojawiły się fale radiowe.

Kiedy jakąkolwiek żywą istotę wystawiasz na działanie nowego pola elektromagnetycznego, zatruwasz ją: niektóre umierają, a inne przechodzą w rodzaj hibernacji; żyją trochę dłużej ale stają się coraz to bardziej schorowane.

Wraz z drugą wojną światową rozpoczęła się wybuchła nowa pandemia, spowodowana uruchomieniem radarów na całej Ziemi, nagle pokrytej nowymi polami magnetycznymi emitowanymi przez te urządzenia.

To był pierwszy przypadek, kiedy ludzie zostali wystawieni na ekspozycję tego rodzaju oddziaływania.

Następnie, w roku 1968, pojawiła się tzw. grypa Hong Kong: po raz pierwszy w ochronnym pasie Van Allena – którego główną rolą jest wchłanianie promieni kosmicznych pochodzących od Słońca, Księżyca, Jowisza oraz ich dystrybucja na wszystkie istoty żyjące na Ziemi – umieszczone zostały satelity emitujące częstotliwości radiowe. W ciągu sześciu miesięcy doszło do nowej, epidemii “wirusowej”. W rzeczywistości ludzie zostali otruci, mimo iż myśleli, że cierpią na epidemię grypy.

W roku 1918, bostońska służba zdrowia postanowiła przeanalizować zaraźliwy charakter epidemii: możecie wierzyć mi lub nie wierzyć, eksperyment przeprowadzono na setkach osób, które przechodziły grypę, pobrali od nich to, co mieli w nosie i wstrzyknęli zdrowym ludziom, którzy nie mieli grypy. Ani razu nie udało im się zarazić kogokolwiek . Powtarzali to wielokrotnie i nie udowodnili efektu zarażenia.

Robili to również z końmi, które zdawały się łapać grypę hiszpańską; zakładali worki na głowy: koń kichał do środka worka, po czym tenże worek zakładano na głowę innego konia. Żaden koń nie zachorował. Wszystko to opisane jest w książce “The Invisible Rainbow”, autorstwa Artura Firstenberga.

The Invisible Rainbow: A History of Electricity and Life

Każdemu etapowi elektryfikacji na Ziemi odpowiadała, na przestrzeni sześciu miesięcy, nowa pandemia grypy. Nie ma innego wytłumaczenia dla wybuchu epidemii grypy hiszpańskiej. Jak grypa mogła rozprzestrzenić się, od Kansas po RPA w ciągu zaledwie dwóch tygodni, tak że ludzie na całym świecie przejawiali te same objawy, w tym samym czasie, mimo że środkiem transportu były wówczas wyłącznie statki i konie? Nie ma na to żadnego innego wytłumaczenia. Faktycznie przyznaje się oficjalnie, że nie wiadomo, jak do doszło do wybuchu owej epidemii.

Przemyślcie fakt: wszystkie te fale radiowe i inne częstotliwości, które macie w kieszeni lub w rękach (telefon), umożliwiają wysłanie sygnału np. do Japonii i dociera on tam natychmiast.

Chciałbym dodać, że w ciągu ostatnich sześciu miesięcy nastąpił bardzo radykalny skok naprzód jak codzi o elektryfikację Ziemi. Jestem pewien, że wielu z was wie, czym mowa.

Nazywa się to 5G. Obecnie funkcjonuje 20.000 satelitów generujących energię, podobną do tej emitowanej z urządzeń elektronicznych, które masz w kieszeni lub w ręce i z których korzystasz bezustannie.

To wszystko – przykro mi to stwierdzić – jest nie do pogodzenia ze zdrowiem ludzkim.

Częstotliwości urządzeń, których używamy, wpływają destrukcyjnie na cząsteczki wody znajdującej się w naszym organizmie.

Moją wypowiedź kończę zagadką: jakie jest pierwsze miasto na świecie w całości pokryte przez sieć 5G?

Otóż Whuan, właśnie Wuhan.

(Podobnie sprawa ma się z 5G we włoskich prowincjach Brescia i Bergamo oraz stanami amerykańskimi, w których zachorowalność na koronawirusa jest najwyższa.)

Zacznijmy więc myśleć: znajdujemy się w centrum kryzysu egzystencjalnego, jakiego ludzie nigdy dotąd nie doświadczyli. Nie bawię się w proroka Starego Testamentu: ale umieszczenie na orbicie setek tysięcy satelitów w ochronnym pasie Ziemi to naprawdę coś bezprecedensowego. I sprawa nie ma nic wspólnego ze szczepionkami.

Rok temu miałem pacjenta, który był w świetnej formie, uprawiał surfing. Był elektrykiem, instalował systemy Wi-Fi dla niektórych bardzo bogatych ludzi. Elektrycy mają bardzo wysoki wskaźnik śmiertelności, ale on był zdrowy.

Potem złamał rękę, więc założono mu metalową płytkę w kończynę. Trzy miesiące później nie mógł wstać z łóżka, miał arytmię. Podupadł całkowicie na zdrowiu.

Poziom wrażliwości organizmu zależy od ilości metalu jak znajduje się w nim, jak również od jakości wody w jego komórkach. Więc kiedy zacznie się wstrzykiwać aluminium do organizmu, ludzie stają się odbiornikami, które pochłaniają coraz to więcej pól elektromagnetycznych. A to przeobraża się w “sztorm doskonały” –  wystarczy spojrzeć na zniszczenia, jakich doświadcza obecnie cały nasz gatunek.

(Instalowanie technologii 5G została wstrzymane na terenie Szwajcarii i Słowenii.)

Na podstawie:

https://www.libreidee.org/2020/04/radio-radar-satelliti-e-5g-e-arriva-puntuale-la-pandemia/

Inne VIDEO dr. Cowan’a dostępne jeszcze w sieci:

Dr Thomas Cowen MD Interview: 5G Health Effects, CV-9Teen, False Positives, What Viruses Really Are