11 wrzesień 2021 

Pucz technokratów, który trwa w najlepsze, ma na celu przekształcenie świata w dyktaturę o charakterze technicznym, w której każdy człowiek będzie monitorowany i zarządzany – od kołyski po trumnę. Dokumentacja na ten temat jest łatwo dostępna i bardzo przejrzysta. Kwestią otwartą jest wyłącznie to, czy obywatele będą chcieli przeciwstawić się jej zaprowadzeniu.

Bez fanfar i prawie bez echa w korporacyjnych mass mediach establishmentowych, Światowa Organizacja Zdrowia Narodów Zjednoczonych, znana również jako WHO, opublikowała w zeszłym tygodniu dokument, który powinien uruchomić alarm wśród miłośników wolności. Dokument zawiera “wskazówki” dla każdego narodu na świecie, mówiące jak wdrożyć cyfrowe paszporty zdrowia – coś, o czym Bill Gates, Klaus Schwab i inne elity władzy mówią od zeszłego roku, że będzie absolutnie niezbędne do pokonania pandemii COVID. Dokument nosi tytuł: «Dokumentacja cyfrowa świadectw COVID-19: status szczepienia: specyfikacje techniczne oraz przewodnik wdrażania».

«Digital documentation of COVID-19 certificates: vaccination status: technical specifications and implementation guidance, 27 August 2021»

https://www.who.int/publications/i/item/WHO-2019-nCoV-Digital_certificates-vaccination-2021.1

Dokument WHO stwierdza, że jego celem jest dostarczenie standardów i specyfikacji dla rządów (i wykonawców) chcących narzucić cyfrowe paszporty szczepionkowe populacjom na całym świecie. Czytamy w nim:

«Jest to dokument zawierający wytyczne dla krajów i partnerów wdrażających, dotyczące wymagań technicznych niezbędnych do opracowania cyfrowych systemów informacyjnych umożliwiających wystawianie – opartych na standardach interoperacyjnych – cyfrowych certyfikatów statusu szczepienia przeciwko COVID-19, a także uwagi na temat wdrażania tego typu systemów w celu zapewnienia ciągłości nadzoru oraz potwierdzenia szczepienia».

Skróconą wersję 99-stronicowego dokumentu, wraz z przydatnymi grafikami, z których część zamieszczono poniżej, można znaleźć pod linkiem:

Jak widać na powyższym zrzucie ekranu, technologia ta będzie wykorzystywana nie tylko do śledzenia przemieszczania się ludzi, ale także do monitorowania ich “potrzeb” w zakresie tzw. “ciągłości opieki”, co zapowiada dążenie WHO do ciągłego podawania szczepionek i zastrzyków “uzupełniających” w nieskończoność – każdemu mężczyźnie, kobiecie i dziecku.

System jest zaprojektowany (patrz zrzut ekranu poniżej) także dla uzyskania maksymalnej możliwości wydruku, tak że posiadacze paszportów szczepień “bez smartfonów mogą otrzymać kod QR w formie wydruku”.

Dokument został opublikowany 27 sierpnia 2021, a jego odbiorcami mają być państwa członkowskie WHO oraz wykonawcy technologiczni uczestniczący w biznesie paszportów cyfrowych, w którym firmy technologiczne będą mogły osiągać miliardowe zyski w ciągu najbliższych kilku lat – poprzez instalację owej nowej sieci nadzoru.

“Dokumentacja szczepień może również stanowić dowód statusu szczepienia dla celów niezwiązanych z opieką zdrowotną” – zaznacza WHO na stronie 14.

Jeśli rządom i ich partnerom technologicznym uda się wdrożyć ów system i przekonać społeczeństwo do jego akceptacji, następnym krokiem, przewidzianym już wcześniej przez Światowe Forum Ekonomiczne, będzie przeniesienie kodu QR ze smartfona na ciało danej osoby.

Klaus Schwab, dyrektor i założyciel WEF, który co roku gości w Davos w Szwajcarii czołowych światowych graczy politycznych i gospodarczych, powiedział w roku 2016 podczas promocji swojej książki na temat Czwartej Rewolucji Przemysłowej, że tego rodzaju globalna rewolucja “doprowadzi do połączenia naszych tożsamości fizycznych, biologicznych i cyfrowych”.

Schwab stwierdził również, iż zbliża się czas, kiedy rozwój technologii nie tylko “zmieni sposób, w jaki żyjemy i pracujemy”, ale “zakwestionuje również koncepcje dotyczące tego, co znaczy być człowiekiem”.

Oczywiście istnieje na świecie segment populacji, o którym Schwab, Gates, Fauci, Rockefeller, Soros, Buffet i reszta elit wiedzą, że nigdy nie zaakceptuje ich planu zmiany idei tego, co znaczy być człowiekiem.

Dlatego właśnie uruchomienie kontrowersyjnych zastrzyków mRNA-Covid okazało się – dla strategów stojących za nowym porządkiem świata – niezwykle cenne. Mają dziś bardzo dobre rozeznanie, kogo będą musieli reedukować, a jeśli okaże się to niemożliwe – całkowicie wyeliminować ze społeczeństwa.

Tu właśnie wkraczają cyfrowe certyfikaty/paszporty. Są one z samej swojej natury przymusowe, stanowiąc oczywisty bezpośredni zamach na podstawową wolność człowieka. Każdy, kto akceptuje taką ingerencję w jego swobodę przemieszczania się i prywatność, jest już najwyraźniej przygotowany na ostateczne “brandingowanie” nowego porządku świata, które będzie polegało na akceptacji kodu QR naniesionego bezpośrednio na jego skórę za pomocą niewidzialnego barwnika. Gates sfinansował już taki projekt na MIT. https://news.mit.edu/2019/storing-vaccine-history-skin-1218

Dokument WHO mówi również, że po ich wdrożeniu, owe cyfrowe certyfikaty będą mogły być ładowane danymi, które obejmują nie tylko status szczepienia Covid, ale również wszystkie inne szczepionki oraz dokumentację medyczną. Ostatecznym celem jest stworzenie globalnego systemu identyfikacji powiązanego ze statusem immunologicznym danej osoby – marzenie, do którego realizacji fundacje Gatesa i Rockefellera dążą od czasu uruchomienia inicjatywy ID2020 w roku 2019, zanim jeszcze pojawił się “Covid”.

Śliski stok w kierunku przekształcenia każdego mężczyzny, kobiety i dziecka w chodzący kod QR, został już pokonany na całym świecie.

Skanowalne kody QR, które umożliwiają pracodawcom, firmom i innym organizacjom sprawdzenie statusu szczepień i podjęcie decyzji, czy zezwolić na dostęp do ich obiektów, są już stosowane w kilku stanach i miastach w USA i w Europie.

Społeczeństwo “pokaż twoje karty” powstaje na naszych oczach, a bardzo niewiele osób wydaje się być zaniepokojonych lub nawet świadomych tego faktu.

Firma o nazwie MyIR Mobile działa w kilku państwach, dostarczając aplikację, która pozwala użytkownikowi “okazać jego status Covid dla celów podróży, w szkole, pracy lub w każdej innej sytuacji, gdzie wymagany jest taki dowód”. https://myirmobile.com/ Wystarczy założyć konto i otworzyć kod QR w aplikacji, aby inni mogli zeskanować twój dowód szczepienia. Poniższy zrzut ekranu to tylko jedna z technokratycznych bomb, które można znaleźć na stronie MyIR Mobile.

Jest to klasyczny przypadek firmy technologicznej dopuszczającej się terroryzmu cyfrowego wymierzonego przeciwko ludzkości.

Dlatego tak ważne jest dla technokratów, aby wszystkie dzieci zostały objęte tym systemem. Fauci i spółka gorączkowo naciskają na opracowanie szczepionki dla dzieci w wieku 11 lat i młodszych. Mają ją już dla przedziału 12-18 lat. Chcą tego, aby młodzi ludzie dorastali w przekonaniu, że jest rzeczą normalną, iż przed wejściem do miejsc publicznych czy firm są proszeni o potwierdzenie statusu szczepień. Oczywiście, nie ma to nic wspólnego ze zdrowiem, a wszystko z wprowadzeniem struktur nowego państwa nadzoru, w którym każdy człowiek będzie śledzony i namierzany 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu – w czasie rzeczywistym.

Rób, co ci każą, albo przygotuj się na hibernację w twoim domu do końca życia – nie mogąc pracować, robić zakupów, podróżować.

Jeśli nie czujesz się dobrze w tego rodzaju świecie, szykuj się na stawienie oporu.

https://www.databaseitalia.it/documento-delloms-svela-il-vero-progetto-dietro-al-covid-19-il-colpo-di-stato-dei-tecnocrati-di-klaus-schwab/

…………………………….