Strona «Infowars» ujawniła 5 października 2021, że na szczycie zorganizowanym przez Milken Institute w Waszyngtonie w październiku ubiegłego roku 2019, Anthony Fauci wraz z urzędnikami HHS i innymi ekspertami w dziedzinie zdrowia, dyskutowali o tym, jak wprowadzić nakaz powszechnych szczepień przeciwko grypie (z użyciem szczepionki mRNA).

VIDEO udowodnia, że pandemia COVID-19 była zaplanowana, a Big Pharma współpracowała z ONZ i innymi skorumpowanymi urzędnikami państwowymi w celu opracowania i uwolnienia wirusa COVID-19 – przed “Wielkim Resetem”.

W pierwszym klipie wystąpili: Michael Specter, dziennikarz The New Yorker, a także adiunkt bioinżynierii na Uniwersytecie Stanforda, Anthony Fauci, dyrektor Narodowego Instytutu Alergii i Chorób Zakaźnych oraz Rick Bright, dyrektor HHS Biomedical Advanced Research and Development Authority (BARDA).

Na tymże filmie widać jak obecni na szczycie wykoncypowali sobie wybuch nowej epidemii nowego wirusa ptasiej grypy z Chin, w nadziei, że będą mogli ominąć metodę zatwierdzania szczepionki przez FDA i że będą w stanie wymusić masowe szczepienie produktem mRNA.

TRANSKRYPCJA VIDEO:

Michael Specter: Dlaczego nie wysadzimy systemu w powietrze? – To znaczy, oczywiście, nie możemy po prostu zakręcić kurka w systemie. Musimy, a potem powiedzieć, że wszyscy na świecie powinni dostać tę nową szczepionkę, której jeszcze nikomu nie podaliśmy. Ale musi istnieć jakiś pomysł, że hodujemy szczepionki głównie w jajach, tak jak zrobiliśmy to w roku 1947.

Fauci: Aby przejść z wypróbowanej hodowli w jajkach, która jak wiemy daje nam wyniki, które mogą być korzystne, to znaczy, że dobrze sobie z tym poradziliśmy. Musi być coś, co musi być znacznie lepsze. Musisz udowodnić, że to działa, a następnie musisz przejść przez wszystkie próby kliniczne: fazę 1, fazę 2, fazę 3, a następnie pokazać, że ten konkretny produkt będzie dobry przez okres wielu lat. Samo to, jeśli działa idealnie, zajmie dekadę.

Bright: Może istnieć potrzeba, a nawet pilne wezwanie do stworzenia czegoś całkowicie przełomowego, co nie jest zależne od biurokratycznych ograniczeń i procesów.

Fauci: Tak naprawdę mamy problem z tym, jak świat postrzega grypę i bardzo trudno będzie to zmienić, chyba że zrobimy to od wewnątrz i powiemy: “Nie obchodzi mnie, jak wy to postrzegacie, zajmiemy się problemem w sposób przełomowy i iteracyjny, ponieważ on potrzebuje obu tych rzeczy”.

Bright: Ale to wcale nie jest zbyt szalone, by przypuszczać, że wybuch epidemii nowego wirusa ptasiego może nastąpić gdzieś w Chinach. Moglibyśmy pobrać sekwencję RNA z tego… do kilku regionalnych ośrodków, jeśli nie lokalnych, jeśli nawet nie w twoim domu w pewnym momencie, i wydrukować te szczepionki na plastrze do samodzielnego podawania.

Do Fauci’ego, Ricka Brighta i Michaela Spectera podczas tego wydarzenia dołączyli: Margaret Hamburg – sekretarz zagraniczny, National Academy of Medicine, Bruce Gellin – prezes, Global Immunization, Sabin Vaccine Institute, Casey Wright – dyrektor generalny, FluLab.

W skrócie, dyskusja panelowa koncentrowała się na tym, co obecni postrzegali jako potrzebę uniwersalnej szczepionki przeciw grypie, ale przyznali, że stary sposób produkcji szczepionek nie był wystarczający dla ich celów, i że potrzebowali jakiegoś globalnego wydarzenia, podczas którego wielu ludzi umrze, aby móc wylansować nową szczepionkę mRNA do przetestowania na społeczeństwie.

Wszyscy zgodzili się, że coroczny wirus grypy nie był wystarczająco straszny, aby stworzyć okazję, która przekonałaby ludzi do powszechnej szczepionki. I jak wiemy dzisiaj, około 2 lata po pojawieniu się tejże okazji, tym “przerażającym wirusem”, który został wprowadzony był wirus COVID-19 Sars.

I tak oto teraz wiemy, dlaczego grypa po prostu “zniknęła” w sezonie grypowym 2020-21. Po prostu została zastąpiona przez COVID-19, w ogólnoświatowej sprytnie zaplanowanej “pandemii”, aby wprowadzić na rynek pierwsze na świecie globalne szczepionki mRNA.

To zawsze było ich celem, a poprzednie wysiłki podejmowane z udziałem rozmaitych gryp, AIDS, Ebola i innych “wirusów” nie doprowadziły do opracowania powszechnej szczepionki, którą można by wstrzyknąć całej światowej populacji.

Margaret Hamburg stwierdziła w odniesieniu do wprowadzenia na rynek “uniwersalnej szczepionki”: “Czas przestać mówić, a czas działać… Myślę, że jest tak również dlatego, że nie mieliśmy poczucia pilności sprawy”.

Michael Specter zapytał: “Czy potrzebujemy śmierci wielu ludzi, aby pojawiło się to poczucie pilności?”.

Hamburg odpowiedziała, że: “Już teraz wiele osób umiera” na grypę każdego roku”.

Bruce Gellin stwierdził, że w zasadzie ludzie po prostu nie boją się wystarczająco terminu “grypa”.

Wiele rzeczy zostało ujawnionych podczas owej dyskusji panelowej na temat rozumowań Big Pharmy i organów rządowych. Na przykład, opłakują oni fakt, że jeśli wykonają zbyt dobrą robotę w zakresie zdrowia publicznego, to stracą fundusze na rozwój leków zwalczających wirusy. (…)

FRAGMENTY VIDEO: https://rumble.com/vndrmn-explosive-video-of-fauci-and-hhs-plotting-for-a-new-outbreak-to-enforce-mrn.html

https://www.infowars.com/posts/monday-night-emergency-broadcast-video-of-fauci-and-hhs-plotting-to-stage-massive-health-scare-using-new-virus-emerges/

CAŁE VIDEO POD LINKIEM: https://www.thegatewaypundit.com/2021/10/explosive-video-emerges-fauci-hhs-officials-plotting-new-avian-flu-virus-enforce-universal-flu-vaccination-video/

Pubblicità