Po prawie 30 latach, Bergoglio – co tylko – zmienił swój historyczny, srebrny krzyż pektoralny – tydzień po tym, jak w dwóch swych artykułach, Andrea Cionci, historyk sztuki i blogger zidentyfikował na nim symbolikę masońsko-różokrzyżową.

Oficjalna informacja o zmianie krzyża papieskiego pojawiła się w w trakcie dziennika telewizyjnego Tg2 (RAI2), wyemitowanego 7 października, o godz. 13.00. Enzo Romeo, reporter RAI, w trakcie reportażu poświęconego wizycie Angeli Merkel w Watykanie, skomentował, że Franciszek przestał nosić swój dotychczasowy, srebrny krzyż pektoralny (założony 27 czerwca 1992 roku, tj w dniu swej ordynacji biskupiej) i że na Uniwersytecie Laterańskim pojawił się mając na piersi nowy krzyż – złoty – podobny do krzyży noszonych przez duchownych prawosławnych.

VIDEO: http://www.tg2.rai.it/dl/RaiTV/programmi/media/ContentItem-49f082bf-2bfc-4388-8027-b21bc8dca73e-tg2.html#p

Ponadto, wygląda na to, że od kilku dni, Vatican News –  watykańska agencja informacyjna, zobowiązała swoich kamerzystów i montażystów, aby NIE POKAZYWALI nowego krzyża pektoralnego Bergoglia.

4 października 2021, podczas spotkania ekologicznego w Watykanie, w minucie 2.14 nowy krzyż jest ledwo widoczny – po raz pierwszy:  

VIDEO: https://www.vaticannews.va/it/papa/news/2021-10/papa-francesco-fede-e-scienza-vaticano-cop-26-glasgow.html?fbclid=IwAR2F7jpqCrXhhrz3w0zf5G1bybgcOqO58_S2pX9lP6k81-x68CNLfXknsDs

Dnia 5 października 2021, Bergoglio, podczas spotkania synkretycznego, jest starannie wykadrowany z profilu lub od tyłu, albo też zasłonięty przez biurko lub arkusze z przemówieniami. Papieskiego krzyża nie można dojrzeć w żaden sposób:

VIDEO: https://www.vaticannews.va/it/papa/news/2021-10/papa-francesco-religioni-patto-educativo-globale-fratellanza.html

 6 października 2021, podczas audiencji Bergoglio zakłada swój stary, srebrny krzyż różokrzyżowców: w minucie 40.41 widać go przez kilka sekund – całkiem dobrze:

VIDEO: https://www.vaticannews.va/it/papa/news/2021-10/papa-francesco-udienza-generale-catechesi-lettera-galati-liberta.html

7 października 2021, dzieje się rzecz bardzo dziwna: Bergoglio zmienia swój krzyż DWUKROTNIE TEGO SAMEGO DNIA. Podczas wizyty Merkel nosi swój stary, srebrny krzyż masoński:

https://www.vaticannews.va/it/papa/news/2021-10/papa-francesco-udienza-angela-merkel.html

Kilka godzin później, podczas kolejnej imprezy ekologicznej, tym razem na Uniwersytecie Laterańskim – gdzie «Franciszek» inauguruje nowy cykl studiów na kierunku “Ekologia i Środowisko” – nosi nowy, złoty krzyż:

https://www.vaticannews.va/it/papa/news/2021-10/papa-francesco-ecologia-ambiente-atto-accademico-lateranense.html

Można przypuszczać, że ujawnienie różokrzyżowego – antychrześcijańskiego «Dobrego Pasterza» zawieszonego na szyi «Franciszka» spowodowało pewnego rodzaju konsternację w Watykanie i że Bergoglio próbuje obecnie pomieszać karty, tak aby kwestia przeszła istnieć.

Mówi się jednak, że oszustwa impostora Bergoglio zostaną zniszczone przez Matkę Bożą – przede wszystkim poprzez odmawianie Różańca. Dziś, 7 października, przypada święto Matki Bożej Różańcowej – a Pani Niebios nie lubi masonerii. Jest to również 450-ta rocznica zwycięstwa pod Lepanto nad muzułmanami; kiedyś ten dzień nazywano świętem Matki Boskiej Zwycięskiej. Matka Zbawiciela nie lubi również synkretyzmu religijnego.

Na podstawie: https://www.byoblu.com/2021/10/07/papa-antipapa-inchiesta-25/