Papież Franciszek uważa, że uprawomocnienie gigantycznych korporacji do uciszania wolności słowa jest zgodne z intencjami Bożymi.

Paul Joseph Watson       19 październik 2021 

Papież Franciszek powołał się na Boga, naciskając na gigantów z Doliny Krzemowej, aby cenzurowali więcej treści – w tym “mowę nienawiści” i “teorie spiskowe”.

Tak, to fakt.

Powyższe uwagi papież poczynił podczas Światowego Spotkania Ruchów Ludowych, szemranej organizacji stworzonej w celu promowania “sprawiedliwości społecznej” i walki z rasizmem – we współpracy z przywódcami religijnymi. http://popularmovements.org/

«W imię Boga, proszę gigantów technologicznych, aby w imię zysków przestali wykorzystywać ludzką słabość i ludzką podatność – nie troszcząc się o rozprzestrzenianie mowy nienawiści, uwodzenie, fake news, teorie spiskowe i manipulacje polityczne» – oświadczył Bergoglio.

Przesłanie «Franciszka» po hiszpańsku (z NAPISAMI ANGIELSKIMI) poniżej: Początek bergogliowego kazania do «poetów społecznych» od minuty 46.45 (apel do Silicon Valley – godz. 1.01):

https://www.vatican.va/content/francesco/en/messages/pont-messages/2021/documents/20211016-videomessaggio-movimentipopolari.html

Papież Franciszek przywołał również termin “post-prawda”, który został wymyślony przez mass-media establishmentowe po tym, jak po wyborze Donalda Trumpa zaczęły one tracić monopol na kontrolowanie narracji.

Najwyraźniej, katolicki przywódca uważa, że upoważnianie gigantycznych korporacji do wyłączania wolności słowa jest chrześcijańskie i zgodne z intencjami Boga.

Nie jest to zaskoczeniem, biorąc pod uwagę jego wcześniejsze stanowisko w kwestii wolności słowa sformułowane w odpowiedzi na rzeź rysowników Charlie Hebdo, kiedy to Bergoglio retorycznie stanął po stronie terrorystów, którzy zamordowali ich z zimną krwią. https://www.bbc.com/news/world-europe-30835625

Jak dokumentujemy w poniższym filmie – którego papież Franciszek z pewnością chciałby zakazać – Pontifex Maximus oczernia swoich krytyków jako realizujących “dzieło diabła”.

W rzeczywistości, każde działanie i stanowisko Bergoglia służy wspieraniu antychrześcijańskiego, globalistycznego systemu Bestii, na rzecz którego chętnie wypełnia rolę marionetki. Ale na tego typu twierdzenia, papież bez wątpienia odpowiedziałby, określając je jako “teorie spiskowe” i “mowę nienawiści”.

Czy zaczynacie rozumieć jak to wszystko funkcjonuje?

W odpowiedzi na protesty No Green Pass we Włoszech, Bergoglio stwierdza podczas audiencji generalnej: “Wolność jest kwestią wspólnotową, a nie indywidualistyczną”. https://www.tgcom24.mediaset.it/mondo/papa-francesco-laliberta-ecomunitaria-non-individualista_39651136-202102k.shtml