Pojawiło się nagranie z telefonu komórkowego, na którym widać, że podczas ostatniego szczytu G20 w Rzymie doszło do zaimprowizowanego spotkania prezydenta Brazylii Jaira Bolsonaro z Tedrosem Adhanomem, dyrektorem Światowej Organizacji Zdrowia.

Wraz z Bolsonaro obecny był brazylijski minister zdrowia Marcelo Queiroga oraz tłumacz, który tłumaczył z portugalskiego na angielski, ponieważ prezydent Bolsonaro zadaje swoje pytania Tedrosowi Adhanomowi po portugalsku, a Adhanom odpowiada po angielsku.

Nagranie jest trudne do usłyszenia, ale ktoś zrobił 2 minutowy klip z angielskimi napisami, który umieściliśmy na naszych kanałach Bitchute i Rumble.

W klipie prezydent Bolsonaro skarży się Tedrosowi Adhanomowi, że blokady zniszczyły gospodarkę i że ludzie mają trudności z wyżywieniem się.

Tedros Adhanom odpowiedział, że nie sądzi, abyśmy potrzebowali więcej blokad.

Prezydent Bolsonaro zapytał Adhanoma, czy WHO zamierza wprowadzić obowiązek posiadania paszportów szczepionek, na co Adhanom odpowiedział “nie teraz”, ponieważ nadal jest wiele krajów o niskim wskaźniku szczepień, a wprowadzenie paszportów szczepionek byłoby równoznaczne z “dyskryminacją”.

Następnie prezydent Bolsonaro zapytał, dlaczego tak wiele osób, które są w pełni zaszczepione w jego kraju, nadal choruje na COVID-19.

Tedros Adhanom udzielił oficjalnej odpowiedzi, która brzmi, że szczepionki nie są zaprojektowane po to, aby powstrzymać przenoszenie choroby, ale aby zapobiec ciężkiemu rozwojowi choroby i śmierci.

Ten dobrze znany fakt sam w sobie powinien być wystarczającym powodem do zaprzestania nakazu szczepień, ale władze sanitarne na całym świecie wraz z kontrolowanymi przez farmację mediami korporacyjnymi nadal okłamują opinię publiczną, twierdząc, że ludzie otrzymują szczepionki tylko po to, aby powstrzymać przenoszenie choroby.

Ale one nigdy nie zostały zaprojektowane, aby to zrobić!

Jeśli chodzi o twierdzenie, że zmniejszają one liczbę zgonów, prezydent Bolsonaro stwierdził: “W Brazylii wielu, którzy dostali drugą dawkę, umiera”.

Tedros Adhanom przyznał, że może się to zdarzyć, i obwinił to o “choroby współistniejące i schorzenia ukryte”.

Prezydent Bolsonaro powiedział następnie coś bardzo odkrywczego, jeśli mamy zaufać angielskiej transkrypcji, a mianowicie, że ubolewał nad faktem, że te zastrzyki są podawane dzieciom, ale że jest on bezsilny, aby to zatrzymać, ponieważ gubernatorzy i burmistrzowie mają większą władzę niż on, jeśli chodzi o nakładanie obowiązku podawania zastrzyków dzieciom, ze względu na “decyzję władzy sądowniczej”.

Jeśli jest to dokładne tłumaczenie, to myślę, że widzimy tu wzór, gdzie władza wykonawcza jest unieważniana przez władzę sądowniczą w próbach powstrzymania obowiązkowych szczepionek, ponieważ jest to dokładnie to, co dzieje się tutaj w USA, gdzie niektórzy gubernatorzy próbują powstrzymać obowiązek szczepień, ale sądy je unieważniają.

https://rumble.com/vp3axz-brazilian-president-tells-who-director-people-are-dying-after-covid-shots.html

https://healthimpactnews.com/2021/brazilian-president-tells-who-director-people-are-dying-after-covid-shots-pleads-with-who-to-publicly-not-recommend-it-for-children/