Jeśli myśleliście, że poprzedni filmik o mikrotechnologii wykrytej w fiolce Pfizera przez La Quinta Columna był wystarczająco szokujący, to dziś zespół hiszpańskich naukowców dzieli się kolejnym, jeszcze bardziej imponującym odkryciem.

W pojedynczej kropli, która została pozostawiona do wyschnięcia, udało się zaobserwować mikrostruktury, które mogą wyjaśnić zjawisko stojące za generowaniem adresów MAC.

Ricardo Delgado: Tak jak podejrzewaliśmy – i jak zostaliśmy poinformowani przez pewne osoby, które pracowały przy przygotowywaniu raportów technicznych – w miarę jak próbka odparowuje, wspomniany hydrożel krzepnie. Owa substancja w jakiś sposób formuje się pod wpływem ciepła. I sądzimy też, że te próbki były pierwotnie zamrożone, praktycznie w optymalnej temperaturze. Obecnie jesteśmy w stanie zrozumieć wiele kwestii.

Poddałem tę próbkę pewnym eksperymentom, takim jak wystawienie jej na działanie pól elektromagnetycznych, pól magnetycznych pochodzących od magnesu oraz promieniowania ultrafioletowego. Jest to bardzo ważne, ponieważ w miarę upływu dni próbka ewoluuje. I właśnie to dzisiaj zobaczycie.

Cóż, nie wiem, jak to sobie przyswoicie mentalnie, bo fotografie są niezwykle szokujące.

Czekaliśmy więc, José Luis, aż przyjdziesz, abyś mógł to zobaczyć na żywo. I żebyśmy wszyscy mogli skomentować, co można z tego wszystkiego wywnioskować.

Cóż, bez dalszych ceregieli, odtwórzmy ten filmik. Poproszę was wszystkich o rozpowszechnianie go. Udostępnijcie tę transmisję. Następnie umieszczę ją na kanale Telegram La Quinta Columna, abyście mogli ją pobrać. Wrzucimy ją również do Odysee. Ściągnijcie ją i wrzućcie na wasze profile na Facebooku. Trwa siedem i pół minuty, ale są to bardzo intensywne minuty. Więc zaczynamy. Gotowi?

Film nosi tytuł “Kompleksowa mikrotechnologia w szczepionce Pfizer”. Oczywiście, pomijając grafen, który jest tam również. To właśnie on jest surowcem użytym do tego wszystkiego. Obejrzyjmy to.

Video: Mikrotechnologia w szczepionce Pfizer – Mikroskop Haxon Aquiles II (link poniżej)

Jeśli to was przeraża to, co widzicie, to jest to drobiazg. Teraz zobaczycie kilka bardziej odparowanych próbek. Elementy składowe są łatwiejsze do zauważenia. Spójrzcie na prostolinijne struktury. A co jest w środku? – PROCESOR? – Prawdziwy szok!

A oto kolejny “CPU”, że tak powiem. Jeszcze jeden. Mają tę samą strukturę w środku.

Spójrz, jak dobrze go tam widać. Cóż, to nic takiego. Czy widzisz… Tutaj… Daj mi sekundę. Tutaj. Widzisz te prostokąty na dole? Cóż, tego typu twory same się składają. Widzieliśmy na żywo, że tworzą się coraz bardziej złożone struktury.

Obserwujmy dalej. Spójrzcie na to. Niewiarygodne. To jest po prostu niewiarygodne!

Ricardo Delgado: Dobra. Zrobię tu mały przystanek. Tutaj. José Luis, jakie to robi na tobie wrażenie? – Czy myślisz, że jest to kryształ, który tworzy się naturalnie?

Dr. Sevillano: Oczywiście, że nie. To są mikrochipy. To mikroskopijne obwody elektroniczne. I to one wyjaśniałyby, dlaczego otrzymaliśmy tak wiele sygnałów (MAC) od zaszczepionych ludzi.

Już wtedy mówiliśmy, że grafen sam w sobie, nieustrukturyzowany jako surowiec, nie jest w stanie emitować więcej sygnałów niż “OFF/ON”. Nie mógł emitować liczb, ani kodów, ani… powiedzmy, nie mógł wchodzić w inteligentne interakcje z otoczeniem, bardziej niż jako prosty sygnał, który jest po prostu odbierany lub wysyłany jako taki. Surowy.

Do tego właśnie służy grafen. Do tego właśnie służą arkusze grafenowe. Impregnują tkankę biologiczną, a stamtąd robią to, co widzieliśmy na zdjęciu, które Ricardo jest w stanie zademonstrować kiedy tylko chce – przedstawiającym miocyty pobudzone przez wyładowanie świetlne. Do tego właśnie służy surowy grafen. Przenika on do tkanki, do komórki. I stamtąd pobudza ją lub hamuje, w zależności od rodzaju komórki, do której przylega. Ale oczywiście to tylko stan “ON/OFF”. Jest albo pobudzony, albo wyhamowany. I nie ma tam żadnego sygnału. Nie ma żadnej informacji poza pobudzeniem lub inhibicją.

Natomiast, gdy trzeba wysłać kody, w dodatku wielocyfrowe, potrzebny jest obwód. Nie jestem ekspertem, ale potrzebujesz obwodu, który pozwala na wysyłanie sygnałów z określonymi kodami. W zależności od sygnału, który otrzymasz, będziesz je wysyłał. Czyli potrzebna jest technologia: mikrotechnologia – nanotechnologia.

To, co nas tu zastanawia, pomijając fakt, że znajduje się to w “produkcie zdrowotnym” (żeby nadać mu nazwę), to fakt, że kompetentne osoby w tym temacie nie zaczęły jeszcze przyglądać się temu, co jest ukradkiem wprowadzane do populacji.

Nie rozumiem, dlaczego osoby odpowiedzialne, które widziały te filmiki, które krążą od tylu miesięcy i na których widać surowy lub opracowany materiał, gdzie można zaobserwować nanotechnologię lub mikrotechnologię, nie reagują na to.

Video: Fotografie uzyskano na podstawie pojedynczej kropli pochodzącej z fiolki firmy Pfizer. Struktury ewoluują pod wpływem stymulacji światłem ultrafioletowym i w czasie.

VIDEO i ZDJĘCIA pod linkami:

https://www.orwell.city/2022/01/complex-microtechnology.html