21 listopada 2019 roku – tj. na kilka miesięcy przed początkiem satanistycznej operacji «Covid-19» w północnych Włoszech – w mieście Udine (znajdującym się w północno-wschodnim regionie Włoch o nazwie Friuli-Venzia Giulia), a dokładnie w dzielnicy Borgo Gemona, w kościele pod wezwaniem Świętej Klary, 7-letnia Penelope Cossaro, podczas lekcji religii, wiesza się na marmurowej kropielnicy, która przewraca się i zabija dziewczynkę.

Mieszkańcy okolicy są wstrząśnięci. Wydaje się, że podobna tragedia nie miała miejsca w ciągu 2000 tysięcy lat istnienia chrześcijaństwa. Rzecz jest tak bardzo dziwna, zwłaszcza w świetle wydarzeń, które miały miejsce w ciągu ostatnich 2 lat, że wiele osób kojarzy dziś ze sobą kilka faktów, wydających się być w sposób całkowicie nieprzypadkowy powiązanymi ze sobą. (Osobliwa jest również fasada kościoła, w którym doszło do tragedii, która  przypomina ludzką twarz z szeroko otwartymi oczami; natomiast Penelope i jej ojciec mają na zdjęciach azjatyckie rysy.)

https://necrologie.messaggeroveneto.gelocal.it/news/97151

Oto wspomniane fakty. Zacznijmy od daty. Penelope (imię symbolizuje cierpliwość i wiarę) ginie 21 listopada tj. w Święto Matki Bożej Dobrego Zdrowia. Jest to święto religijne ustanowione jeszcze przez Republikę Wenecką – w roku 1630. Było uroczyście obchodzone na całym jej terytorium aż do jej upadku. Po dzień dzisiejszy obchodzone jest w Wenecji, w Trieście oraz w wielu miastach i miasteczkach dawnej Republiki, w Istrii i w Dalmacji. Obchody mają swoje korzenie w wielkiej epidemii dżumy, która nawiedziła całe północne Włochy w latach 1630-1631. Była to ta sama epidemia, którą opisał Alessandro Manzoni w powieści «I promessi sposi». W szczytowym momencie epidemii, wobec braku innego środka zaradczego, rząd Republiki Weneckiej zorganizował procesję z modlitwami do Matki Bożej, podczas której przez trzy dni i trzy noce uczestniczyła cała ocalała ludność. W kilka tygodni po procesji, epidemia najpierw gwałtownie osłabła, a następnie stopniowo ustępowała, by ostatecznie wygasnąć w listopadzie 1631 roku. Rząd Republiki postanowił powtarzać procesję ku czci Matki Bożej co roku na znak wdzięczności i od tego czasu jest ona znana jako Matka Boża Dobrego Zdrowia.

Przez dzielnicę Borgo Gemona, gdzie znajduje się kościół prowadzi droga (via Gemona) do niedalekiej miejscowości Gemona, gdzie znajduje się siedziba żeńskiego, franciszkańskiego zakonu misyjnego, założonego przez francuską księżną Laurę Leroux de Bauffremont, która w 1860 roku podarowała papieżowi Piusowi IX kropielnicę dla Bazyliki San Paolo Fuori le Mura.

I być może nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że owa kropielnica przedstawia scenę nad wyraz osobliwą. Kropielnica, o której mowa znajduje się w prawym transepcie Bazyliki św. Pawła za Murami. Została wyrzeźbiona w roku 1860 przez Pietro Galli na zlecenie księżnej Leroux de Bauffremont, która podarowała ją Piusowi IX, a którego herb góruje nad dużą niecką wspartą na finezyjnej kolumnie. Na cokole kropielnicy umieszczona jest rzeźba Szatana, który klęcząc  próbując lewą ręką ukryć twarz. Postać demona, rozpoznawalna po rogach, ogonie i skrzydłach nietoperza, usiłuje dobrać się do dziecka, które chroni się (przed złem) dotykając swą rączką wody święconej.

Jaka jest interpretacja owych dziwnie łączących się ze sobą wydarzeń? – Otóż w roku 2019 siły Zła, czyli Szatan, otrzymały wolną rękę dla swych działań – jak w wizji papieża Leona XIII – by dokończyć dzieł zła, które rozpoczęły po pierwszej wojnie światowej. Obecnie (lata 2019/2023) jesteśmy w fazie końcowej owego procesu; Szatan uruchomił Covid’a-19.

2 września 2019 roku umiera mons. Andrea Gemma, ostatni włoski biskup egzorcysta i nie powołuje się żadnego innego autorytatywnego obrońcy Kościoła włoskiego. Kościół we Włoszech staje się całkowicie bezbronny. W wywiadzie nagranym na 2 miesiące przed śmiercią, biskup Gemma opowiada, że Szatan, podczas niedawno przeprowadzonego egzorcyzmu, zawołał do niego szyderczo: «Sei rimasto solo!» – «Zostałeś sam jeden!».

https://it.wikipedia.org/wiki/Andrea_Gemma

Szatan nie ma więc w owym momencie (rok 2019) wrogów i objawia się zabijając «cierpliwość» (Penelopę) i wyżywając się na niewinnych. Wylewa wodę święconą na ziemię, sprawiając, że wkrótce zniknie ona z kościołów. Czyni to w kościele św. Klary (patronki mediów i telewizji, każąc im być mu posłusznymi). Wszystko to stanowi wyzwanie rzucone Bogu przez Szatana. Przypomnijmy więc, że 13 października 1884 roku, papież Leon XIII miał przerażającą wizję, która przekonała go o konieczności codziennej walki z szatanem poprzez modlitwę. W owym momencie papież zakończył sprawowanie Eucharystii i przebywał w prywatnej kaplicy w Watykanie w towarzystwie swoich kardynałów. Wszyscy razem dyskutowali nad decyzjami, które należy podjąć, gdy nagle Ojciec Święty wzdrygnął się i przestał mówić. Obecni zauważyli nagłą zmianę w jego zachowaniu i choć pożegnał ich, nie tłumacząć niczego, poszli za nim, by zapytać go, co się stało.

Papież, wciąż przerażony, powiedział im: “Och, jakie straszne obrazy dane mi było widzieć i słyszeć!”, po czym zamknął za sobą drzwi i szczegółowo opowiedział o swojej przerażającej wizji: Widziałem demony i słyszałem ich szepty, ich bluźnierstwa, ich oczernianie. Usłyszałem makabryczny głos Szatana, który rzucił Bogu wyzwanie, mówiąc, że może zniszczyć Kościół i zabrać cały świat do piekła, jeśli da mu się wystarczająco dużo czasu i władzy. Szatan poprosił Boga o pozwolenie na 100 lat, aby mógł wpływać na świat tak, jak nigdy wcześniej nie był w stanie tego robić”. W wizji papież wyczuł, że owo wyzwanie zostało przez Boga przyjęte, a obawa, że cały świat trafi do piekła,skłoniła go do zastanowienia się nad sposobem walki z Szatanem.

Myśląc jak przeciwdziałać postępom Złego, papież Leon XIII otrzymał kolejną wizję, w której św. Michał Archanioł strącał wszystkie demony z powrotem do piekła. Pomyślał więc, że jedynym wyjściem jest modlić się o pomoc do potężnego Archanioła i postanowił wysłać do wszystkich biskupów katolickich modlitwę, która miała wkrótce być odmawiana na zakończenie każdej Mszy Świętej. Jak wiadomo, po II Soborze Watykańskim, Kościół Katolicki ową modlitwę porzucił. Oto ona (wersja skrócona):

«Święty Michale Archaniele! – Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom Złego Ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, Szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen».

Na podstawie: https://www.udinetoday.it/cronaca/penelope-cossar-morta-udine-21-novembre-2019.html

https://it.wikipedia.org/wiki/Chiesa_di_Santa_Chiara_(Udine)

https://it.wikipedia.org/wiki/Festa_della_Madonna_della_Salute

https://www.francescane.org/it/chi-siamo/storia/fondatori/laura-leroux-de-bauffremont-2