Tlenek grafenu, pobudzony przez zewnętrzne pola elektromagnetyczne, takie jak te emitowane przez anteny 5G, powoduje zmiany w rytmie pracy serca. Jak już od dłuższego czasu wyjaśnia «La Quinta Columna», jest to jeden z głównych powodów wzrostu liczby przypadków arytmii, zawałów serca i udarów mózgu.

Ricardo Delgado: Obejrzyjmy to wideo, José Luis. Jest bardzo krótkie, ale bardzo pouczające, ponieważ odnosi się do tego, o czym mówiliśmy już kilka razy. Chodzi o komórki mięśnia sercowego, czyli miocyty. Przypomnę, że (miocyty na video) pochodzą one od szczurów. Ich komórki zostały zaimpregnowane tymże materiałem, to znaczy tlenkiem grafenu. Zobaczycie, co się stanie, gdy tlenek grafenu zostanie pobudzony mikrofalami – od zewnątrz.

Zobaczymy, co się stanie z tymi komórkami. Tutaj, patrzysz na bicie serca. A teraz następuje wzbudzenie materiału (tlenku grafenu). Zauważ, jak zmienia się rytm pracy serca. To wywołuje arytmię, nieprawdaż?

Dr Sevillano: To zmienia rytm wyładowań. Te komórki spontanicznie depolaryzują się w określonym tempie pomiędzy 60 a 100. Czy jakoś tak. Ale kiedy coś je pobudza… Bang, bang! – Rozładowują się, depolaryzują szybciej.

Komórki serca myszy hodowane na grafenie biją w tempie kontrolowanym przez stymulację światłem, jak wskazuje zielone kółko w lewym górnym rogu. Tutaj, komórki zostały również zaprojektowane tak, by produkowały czerwone białko fluorescencyjne, gdy są stymulowane zielonym światłem. https://health.ucsd.edu/news/releases/Pages/2018-05-18-researchers-operate-lab-grown-heart-cells-by-remote-control.aspx

W naszym przypadku, grafen “przykleił się” do nich. A co robi z nimi grafen? – Szybciej je polaryzuje. I dzieje się to w momencie pobudzenia grafenu, nie wcześniej.

Grafen znajduje się na ścianie serca, ale dopóki nie zostanie wzbudzony z zewnątrz, grafen przyklejony do ściany serca jest obojętny. Nic nie robi. Dopóki sygnał pochodzący z zewnątrz nie wzbudzi go. Oznacza to, że sygnał ten sprawia, że grafen absorbuje energię. A zaabsorbowana energia jest wysyłana do ściany miocytu. A kiedy jest wysyłana do ściany, miocyty się depolaryzują. Otwierane są między innymi kanały wapniowe i potasowe. Wszystko, co reguluje różnicę potencjałów błonowych po jednej i drugiej stronie. To jest elektrofizjologia.

Ale ani Carvallo, ani ten drugi lekarz nie wiedzą o tym wszystkim. Co oni chcą wiedzieć? – I po co? – Nie są zainteresowani. Nie interesują ich te zjawiska. Interesuje ich to, co jest najprostsze. Nie zmuszajcie ich do myślenia. Biedactwa! Oni już wystarczająco dużo studiowali, przez sześć lat i więcej – robiąc doktoraty, jeśli je mają, itd… Wystarczająco dużo się uczyli. A raczej: wkuwali na pamięć. Bo nie wiem, w jakim stopniu używali swoich mózgów, patrząc na tę panoramę.

Ricardo Delgado: Nojasafe mówi nam tutaj: “To dlatego powiedzieli, że liczba nowotworów wzrośnie w roku 2022”. “Ponieważ nawet jeśli nie zostaniesz poddany wstrzyknięciu grafenu, tenże wzrost szerokości pasma do 26 GHz w połowie roku 2022 spowoduje, że większość z nas dorobi się raka”. Oczywiste.

Dr Sevillano: To możliwe. Należy pamiętać, że ten materiał jest podatny na wzbudzenia. Jeśli się go wzbudzi, stwarza problemy z wolnymi rodnikami, które są czynnikami rakotwórczymi. Grafen sam w sobie jest wyłącznie pośrednikiem w uszkodzeniach. Problem polega na tym, że powoduje to powstawanie zmienionych molekuł. On je niszczy. Tworzy defekty w biomolekułach, które w ostatecznym rozrachunku wywołują problemy w biologii komórki. W końcu wszystko się degeneruje. Ale oni mówią, że nic się nie dzieje, prawda?

Ricardo Delgado: José Luis, ktoś może powiedzieć: “No, ale grafen znajduje się w sercu (w komórkach serca szczura). Został tam umieszczony.” Rzecz w tym, że po wejściu do organizmu grafen trafia do serca. Bo tam właśnie znajduje się największa aktywność elektryczna. Pamiętajmy, że grafen jest nadprzewodnikiem. I będzie miał upodobanie w miejscach, gdzie jest większe przewodnictwo elektryczne. Upodobanie do pól elektromagnetycznych.

Dr. Sevillano: Serce ma o wiele większą pojemność i potencjał energetyczny niż mózg. Ciekawe. Z punktu widzenia wytwarzania biologicznych pól elektromagnetycznych, samo serce ma pole, które jest dwieście lub trzysta razy potężniejsze. Pole elektromagnetyczne wytwarzane przez serce jest większe niż to, które wytwarza mózg.

Nie bądźcie zaskoczeni tym, co dzieje się z piłkarzami i innymi sportowcami. Gdzie skupia się aktywność elektryczna tych ludzi? – Gdzie to jest? – W ich sercach. Dlatego jako pierwsi upadają… W tym przypadku, kanarkami w kopalni węgla byli piłkarze. To oni dali wam sygnał, który sprawił, że powiedzieliście: “Cholera!”.

Ci, którzy pracują (sercem) najciężej – upadają. Co się dzieje? – Co się dzieje z tymi ludźmi? – Cóż, są pierwszymi, którzy pobudzają ten materiał (grafen). Rzecz najbardziej prawdopodobna.

https://www.orwell.city/2022/01/myocytes.html

https://www.orwell.city/2021/09/arrhythmias.html

Pubblicità