Wreszcie oficjalny organ przyznał, że szczepionki przeciwko COVID-19 zawierają w swoim składzie tlenek grafenu. Wydarzenie to miało miejsce po złożeniu wniosku o zbadanie śmierci osoby w wyniku szczepienia. Toksyczność nanomateriału wchodzącego w skład szczepionek została opisana w literaturze naukowej, zawierającej co najmniej 67 artykułów na ten temat, tych samych, które La Quinta Columna zebrała kilka miesięcy temu, aby dołączyć je do końcowego raportu dr Pablo Campry.

Ricardo Delgado: “Argentyna: A.N.M.A.T – przyznaje, że szczepionki zawierają grafen”.

W dzisiejszych wiadomościach, z dnia 16 stycznia 2022, czytamy:

Patricia Aprea – Krajowa Administracja Leków, Żywności i Urządzeń Medycznych

“Dr Patricia Aprea, dyrektor ds. oceny i kontroli, musiała przyznać to podczas sprawy sądowej, która odbyła się z powodu śmierci poszczepiennej i która to sprawa prowadzona jest przez prokuratora Carlosa Insaurralde”.

Dzięki pracy tegoż prokuratora i jego naleganiom, Aprea musiała w końcu przyznać – bo oni to wiedzieli – że szczepionka COVID – lub to, co nazywają szczepionką… Nazywają ją szczepionką – faktycznie zawiera grafen.

Jest to szczególnie poważna sprawa. Dlaczego? Ponieważ mówimy o materiale, który nie jest deklarowany w polityce przejrzystości koncernów farmaceutycznych. A co więcej, jest to materiał toksyczny. Jest tak bardzo toksyczny, że jego toksyczność jest również radiomodulowalna. A więc prawie nie zależy od ilości, ale od dawki promieniowania pochłoniętego przez grafen.

Co więcej, powiedzieliśmy, że grafen wykorzystuje sygnał Gigahercowy anten telefonicznych i zwielokrotnia go do rzędu Teraherców. Grafen osiąga swoją maksymalną moc tranzystora polowego właśnie przy wartości 26 GigaHertzów. Czyli to… Eh… Dokładnie – spójrzcie, co za zbieg okoliczności! – nasz rząd i rządy w innych częściach świata, które uczestniczą w Agendzie 2030, będą ogłaszać przetargi na częstotliwość 26 GHz – w połowie roku 2022. https://www.orwell.city/2021/12/26-GHz.html

Grafen, który zwiększa częstotliwość z Giga do TeraHertzów, gdy już osiągnie TeraHertz, umożliwia działanie wszystkich innych mikrotechnologii, które znaleźliśmy wewnątrz szczepionki. Mikro-routery, mikro-anteny prostownicze, kodeki z szyfrowaniem komunikacji, bramki logiczne… Aby to wszystko funkcjonowało, musi koniecznie pracować w paśmie terahercowym.

Czy teraz rozumiesz, dlaczego chcieli wprowadzić grafen?

Czy rozumiecie teraz, dlaczego osoby zaszczepione w bezprzewodowej technologii Bluetooth emitują adres MAC, co może sprawdzić każdy, kto posiada telefon komórkowy? Także za pomocą Samsunga czy iPhone’a. Ponieważ początkowo je zablokowali. Wkrótce spróbujemy… przeprowadzić wywiad z człowiekiem, który jest ekspertem w tej dziedzinie. Tutaj, na La Quinta Columna. https://www.orwell.city/2021/11/MAC.html

“Czy w A.N.M.A.T. stali się ‘spiskowcami’?” zastanawia się David Rey, który jest autorem tekstu. Potrzebowałem napić się trochę wody. “Otóż nie. Tak się składa, że tym razem, naciskani przez prokuratora Carlosa Insaurralde, musieli przyznać się do tego, co nie jest dozwolone. Dokładniej mówiąc, Krajowa Administracja Leków, Żywności i Urządzeń Medycznych musiała odpowiedzieć w ten sposób w sprawie sądowej związanej ze skargą dotyczącą śmierci poszczepiennej.

Odpowiedzialnymi za przekazanie tej wiadomości za pośrednictwem portali społecznościowych byli prawnik Miguel Iannolfi oraz genetyk medyczny Marcelo Martínez… Obydwaj są dobrze znani ze swojej pracy polegającej na ostrzeganiu ludności przed osobliwymi konsekwencjami rzekomych szczepionek na zdrowie ludzi, jak również przed nowatorskim elementem, który zawierają, tj. grafenem, który został odkryty (w “szczepionkach”) kilka miesięcy temu przez hiszpańskiego naukowca Pablo Camprę.”

“W krótkim wideo udostępnionym w sieciach, Iannolfi wyjaśnił to, co analizowaliśmy, badaliśmy i wiedzieliśmy, że wyjdzie na jaw.

Prokurator Carlos Insaurralde, dzięki swoim staraniom, wypełnił jedynie swoją funkcję w momencie otrzymania skargi dotyczącej śmierci osoby, która zmarła po zaszczepieniu się. Przeprowadził dochodzenie i złożył odpowiednie wnioski o sprawozdania, wywarł presję i w końcu A.N.M.A.T. – agencja rządowa – odpowiedziała w trakcie procesu sądowego, że preparat szczepionkowy, który aplikuje całej populacji zawiera grafen.”

“Martínez, ze swojej strony – na innym wideo, w którym po raz pierwszy wyraził solidarność z niedawno aresztowanym i już uwolnionym dr Eduardo Ángel Yahbes – (…) odpowiada na pytania prokuratora, stwierdzając, że grafen jest jednym z elementów składowych tych preparatów”.

Jeśli jest to jeden ze składników, dlaczego nie jest zadeklarowany?

“Następnie dr Luis Marcelo Martínez zauważył, że istnieje co najmniej – a jest ich więcej – 67 publikacji naukowych…” https://www.docdroid.net/pXTuYrO/2-informes-toxicidad-oxido-de-grafeno-2-pdf W rzeczywistości, były to te, którymi podzieliła się La Quinta Columna. “…gdzie opisana jest toksyczność grafenu dla organizmów biologicznych, a w szczególności dla ludzi. Jaki jest zatem powód obecności tego elementu w szczepionkach? Oświadczenie opublikowane przez dr Yahbesa, jak wiele sformułowanych przez nas, zawiera w pełni prawdziwe informacje poparte licznymi artykułami naukowo-badawczymi. Właśnie powołałem się na oficjalną odpowiedź, co oznacza, że są świadomi obecności elementów toksycznych w tych preparatach.”

W porządku. To znaczy, to już jest jawna tajemnica. Praca, którą wykonuje La Quinta Columna i wielu z was ma na celu to informowanie ludności. Zamierzam skopiować tę wiadomość jako pierwszą. Oto ona. To jest ważne. Ponieważ oni to przyznają. Innymi słowy, przyznają się do zatruwania całej populacji. To jest tak – po prostu. Tak po prostu.

Oto oficjalny dokument wydany przez ANMAT:

d. En cuanto a la composición de la vacuna en cuestión, conforme a lo declarado, el Grafeno se encuentra dentro de los componentes de la misma. Se sugiere acompañar rótulos o prospectos autorizados en los cuales se pueda advertir los componentes de la vacuna.

d. Jeśli chodzi o skład szczepionki, o której mowa, zgodnie z deklaracją, grafen znajduje się wśród składników szczepionki. Sugeruje się dołączenie do szczepionki autoryzowanych etykiet lub ulotek, w których można znaleźć składniki szczepionki.

Dokument można również znaleźć na oficjalnej stronie internetowej agencji, wpisując następujące informacje: Numer GEDO: IF – 2021 – 120912800 – APN-DECBR#ANMAT: http://visorgedo.anmat.gov.ar/

https://www.orwell.city/2022/01/ANMAT.html

Argentina: La ANMAT reconoce que las vacunas contienen grafeno

Argentina: La ANMAT reconoce que las vacunas contienen grafeno

ANMAT confirma que la vacuna Covid 19 de AstraZeneca contiene grafeno