Bardzo ważne nagranie AUDIO (napisy angielskie) badacza, zrealizowane na tydzień przed śmiercią:

VIDEO (napisy angielskie na Bitchute): Nietypowe zjawisko mające miejsce przed domem Domenico Biscardi’ego (trwające 5 godzin), na kilka dni przed jego śmiercią – komentowane przez Biscardi’ego:

W dniach poprzedzających jego śmierć, dr Biscardi otrzymał wizytę wyspecjalizowanej w ochronie zdrowia publicznego jednostki karabinierów NAS – Nuclei Antisofisticazione e Sanità – w związku z prowadzonymi przez niego badaniami nad zawartością tzw. “szczepionek”. W krótkim czasie, Biscardi miał zamiar złożyć skargę do Europejskiego Sądu Najwyższego. Istnieją przypuszczenia, że dr Biscardi został zabity przy pomocy drona, jako że duży dron był widziany nad jego domem także 13 stycznia o godzinie 22.50.

https://it.wikipedia.org/wiki/Comando_carabinieri_per_la_tutela_della_salute https://www.imolaoggi.it/2022/01/12/il-ricercatore-domenico-biscardi-trovato-morto-in-casa/ https://www.vocedinapoli.it/2022/01/13/domenico-bicardi-morto-in-casa/ https://www.ilfoglio.it/contro-mastro-ciliegia/2022/01/14/news/hanno-ucciso-il-dott-biscardi-non-credo–3542701/

***

Ostatnie rozmowy telefoniczne dr Biscardi’ego, w których opowiada o swych dziwnych odkryciach:

Uroczystości pogrzebowe: