Coraz to więcej badaczy ośmiela się spojrzeć pod mikroskopem na zawartość fiolek ze “szczepionkami”. Ostatnio dołączył do nich argentyński lekarz Marcelo Dignani, który nagrał to, co zaobserwował przy pomocy swojego starego mikroskopu. W swoim nagraniu lekarz wyjaśnia, że bez wątpienia widać nanorurki i siatki grafenowe i – podobnie jak hiszpańscy badacze z La Quinta Columna – ostrzega, że są to materiały toksyczne.

Dr. Marcelo Dignani: Nazywam się Marcelo Dignani. Jestem lekarzem pracującym na Uniwersytecie w Buenos Aires. Celem mojego filmu jest przedstawienie wyników badań. Jestem osobą dociekliwą. Chcę ostrzec ludzi. Czy “szczepionki” zawierają toksyczny grafen? – Czy zmierzamy do transhumanizacji poprzez RNA, tak aby zmienić nasze kody genetyczne? – Zamierzamy to sprawdzić. I w tym celu mam tutaj dostępny materiał do obserwacji.

Zamierzam użyć mojego starego mikroskopu, który kupiłem, gdy miałem zaledwie 12 lat, pracując w przemyśle tekstylnym wraz z moim ojcem i bratem. (…)

Zobaczymy, czy znajdziemy grafen, jak to zrobił dr Campra z Madrytu, który sporządził ostateczny raport o wykryciu grafenu. Istnieje ponad 60 publikacji mówiących, że tlenek grafenu jest toksyczny dla ludzi. (…)

Mamy fiolkę ze szczepionką eksperymentalną, naniesiemy kilka kropel na szkiełko i zobaczymy, co będzie widać. (…) Możecie zobaczyć siatkę swobodnie pływających nanorurek (grafenowych).

To jest szczepionka, którą aplikuje się całej ludzkości. Spójrzcie, jak te nanorurki pływają w niewyschniętym płynie szczepionki doświadczalnej trzeciej fazy. Wystarczy pierwszy rzut oka (by je zobaczyć).

Owe toksyczne związki, bardzo podobne do nanorurek grafenowych, znajdują się w analizowanej “szczepionce”.

Mój Boże! – Boże, ratuj nas. Boże, ratuj nas.

“Jedyną rzeczą niezbędną do triumfu zła jest to, by dobrzy ludzie nic nie robili” – Edmund Burke.

https://www.orwell.city/2022/01/dignani.html

Pubblicità