28 stycznia 2022 roku, podczas dorocznego przemówienia do narodu białoruskiego i Zgromadzenia Narodowego, prezydent Białorusi Aleksander Łukaszenko powiedział, że Zachód rozpoczął prawdziwą wojnę przy użyciu szczepionek. Dla białoruskiego prezydenta, koronawirus jest zjawiskiem możliwym do opanowania, a szczepienia związane są z wielkim biznesem.

«Psychoza koronawirusowa” dosłownie rozerwała Europę na strzępy.

Białoruś szybko się uczy, zdobywa doświadczenie i oferuje swój własny model walki z tą infekcją. Obecnie koronawirus stał się zjawiskiem, które można kontrolować.  Ponad dwa lata temu mówiłem, że to się stanie. Ma ono swoich beneficjentów: miliarderzy na całym świecie, co jest już faktem, znacznie powiększyli swoje fortuny; przepaść między bardzo bogatymi a resztą populacji znacznie się powiększyła. Bogaci stali się jeszcze bogatsi, a biedni jeszcze biedniejsi.

Według Forum w Davos największe zyski osiągnęli właściciele branży IT (information technology) i branży farmaceutycznej. Dziś oba te sektory są połączone. Innymi słowy, kazali im wszystkim siedzieć w domu, dali im gadżety, zamiast rzeczywistości – dali im metawersum i nafaszerowali ich środkami farmakologicznymi.

Czy ta mafia zrezygnuje z bilionów zysków? – Dlatego nadal podsyca panikę, a szczepionki stają się głównym czynnikiem politycznym. O szczepionki toczyły się na Zachodzie prawdziwe wojny. Nie uznają Sputnika V, są nieufni wobec Sinopharmu, a jednocześnie narzucają swój własny produkt, taki jak Pfizer.

Białoruś nie uległa sztucznie nakręcanej masowej histerii, nie zatrzymała swojej gospodarki, nie zamknęła granic, nie zdała się wyłącznie na pomoc z zewnątrz.

Naszym atutem była sprawna służba zdrowia, której strzegliśmy jak oka w głowie. Jest to przykład na to, że my, obdarowani niepodległym krajem, wyszliśmy z tego wszystkiego lepiej.

Sytuacje z totalnym lockdownem i blokadami granic z powodu Covida 19 pokazują głębokość rozłamu między zachodnimi elitami a społeczeństwem. My nauczyliśmy się żyć z pandemią bez podejmowania środków nadzwyczajnych».

VIDEO: https://www.brighteon.com/6130c210-074d-49cb-9997-473caeea6717