Do tej pory, w obserwowanych przez siebie próbkach, La Quinta Columna wykryła grafen oraz mikrotechnologię; dziś pokazano unikalne zdjęcia tzw. Morgellons. Pasożyty te mają tę szczególną cechę, że występują w określonych kolorach – w tym przypadku widzimy je w kolorze czerwonym.

Ricardo Delgado: Chciałbym zaapelować do całej niezależnej społeczności naukowej – również niezależnej od oficjalnego systemu – która zechciałby spojrzeć pod mikroskop. Przechowujcie szkiełka w hermetycznym pojemniku i nie wyrzucajcie ich. To znaczy, trzymajcie szkiełka z tymi kroplami i szkiełkiem nakrywkowym w hermetycznym pojemniku i obserwujcie je ponownie po trzech dniach, a następnie po tygodniu, ponieważ cały czas ma miejsce zjawisko ewolucji. Dostarczy nam to wielu niespodzianek. Bardzo wielu.

Już wam mówiłem, że prawie boję się i panikuję patrząc pod mikroskop, bo za każdym razem, gdy tam zagladamy, znajdujemy coś nowego. Także dziś zdziwiłem się równie mocno, ze względu na charakter tego, co za chwilę zobaczymy. I to pomimo faktu, że przyswoiliśmy sobie wiedzę na temat wszystkiego, co już zostało omówione wcześniej, a jest tego całkiem sporo.

Udostępnijmy i obejrzyjmy ten film, którego, jak mówię, nie wolno przegapić. Wideo zatytułowane jest «Grafen, Mikrotechnologia, a także, teraz, Morgellons w szczepionce Pfizer». Wyjaśnimy to stopniowo w trakcie filmu i zobaczycie jak owo “włókno” reaguje na ludzki oddech. Taki rodzaj włókna został znaleziony w maskach na twarz w przeszłości. (Dokonał tego) pewien niemiecki badacz… Nie pamiętam teraz jego nazwiska, ale w roku 2013 nakręcił słynne wideo, które obiegło cały Internet. Stwierdził, że ta technologia – stworzona przez człowieka lub nie – i sprzężona z procesem szczepień oraz oprysków z powietrza – ma związek z całością globalnej operacji przeciwko człowiekowi. Przeciwko gatunkowi (ludzkiemu) jako takiemu. Oczywiście, wywiad wojskowy zawsze nas wyprzedza. Przyjrzyjmy się filmowi. Uwaga.

Video: Grafen, mikrotechnologia i Morgellons w szczepionce Pfizer. Mikroskop Haxon Aquiles II.

Ricardo Delgado: Cóż, to jest duży kawałek grafenu. Reszta… Przyzwyczailiśmy się już do oglądania innych rzeczy (niż Morgellons). Tak więc, jakkolwiek szokujące byłoby to zjawisko, przyzwyczailiśmy się do jego widoku. Prawda?

Tutaj widać krawędź kropli. Górna część odpowiada szkiełku, ok? A tutaj widać wysychanie samej kropli.

Zwróćcie uwagę na to zdjęcie, ponieważ znajduje się tu włókno, które początkowo zidentyfikowaliśmy jako wstążkę grafenową otaczającą mikro-obwód. Teraz oglądamy to w powiększeniu 1200.

Dalej, to się robi trochę bardziej skomplikowane. Zwróćcie uwagę na to włókno tutaj. Jego rzeczywisty kolor jest czerwonawy. Zwróćcie uwagę na to włókno, bo sprawi nam wiele niespodzianek. OK?

Co to jest (foto poniżej)? – Pentium 5?

Te zdjęcia trafią bezpośrednio do Ministra Zdrowia i Rodziny, Jesúsa Aguirre, który nie chciał nic wiedzieć ani o tym, ani o sprawozdaniu Campry, kiedy zostało ono przedstawione na sesji plenarnej Parlamentu Andaluzyjskiego. Panie Jesús Aguirre, czy może nam pan wyjaśnić, co to jest? – Czy Parlament Andaluzji może nam wyjaśnić, co jest wstrzykiwane ludziom? – Co to jest? – Płyta główna komputera? – Co to jest? – Może nam pan powiedzieć? – To jest… aberracja, czyż nie? – Tak czy inaczej.

Znowu taśma (grafenu) albo włókno (Morgellons). Proszę zwrócić uwagę na włókno. Tu znowu oglądacie włókno, które pojawiło się po odparowaniu próbki. Zamierzamy przeprowadzić jeszcze wiele eksperymentów z tym, co mamy tutaj pod mikroskopem Kontynuujmy. Bez obaw, bo link do pełnego filmu zamieścimy później.

Oto słynny sznurek łączący te mikroukłady. Teraz zaczyna się ciekawa część, co? – Jeszcze nic nie widzieliście. Uwaga! – Spójrzcie na jego kolor. No, czerwonawy. Widzicie? – To jest naturalny kolor owego włókna. Zobaczymy, jak się zachowuje. Przerażające. Potworne.

Tutaj skupiamy się nieco, aby zobaczyć jego końcówkę. Widzicie tę “szpatułkę”? – Zobaczycie ruch tej szpatułki i to, jak się obraca. Teraz. Teraz zobaczycie jak to reaguje na trzy oddechy. To jest ważne, by to wyjaśnić, ponieważ, spójrzcie, patrzcie… Najpierw dmuchnęliśmy powietrzem z wentylatora. I ruch poprzeczny (“szpatułki”) był minimalny. Ale kiedy dmuchamy (parą wodną, czymś organicznym), ruch jest gwałtowny. Jest inny. To znaczy, (włókno) wchodzi w bezpośrednią interakcję z biologią człowieka, w tym przypadku. Słynne Morgellons. Zobaczmy, jak one się zachowują. Zobaczycie trzy reakcje, które odpowiadają co najmniej trzem dmuchnięciom.

Wszystko jest w porządku, prawda? Spójrzcie, jakie to “piękne”. Gotowi? – Drugi (oddech). Tak, w rzeczy samej. To znajduje się w szczepionce Pfizera. W jednej z kropli. A konkretnie w dwóch kroplach. W jednej z nich. Jest ich kilka. I one reagują na ciepło ciała, kiedy wykonujesz oddech. Powtarzam to jeszcze raz, bo to jest bardzo ważne. Jeśli, na przykład, poruszasz powietrze wentylatorem, liściem, jest dużo więcej powietrza, ale ruch (włókna) jest minimalny i jest poprzeczny. Natomiast kiedy (włókno) reaguje na oddech, to jest interakcja – w tym sensie, że bardzo szybko podąża za nim (oddechem). Jakby atakuje, skutecznie. Zachowuje się jak pasożyt. Kontynuujmy.

Tutaj. Teraz oświetlam to normalnym światłem, jasnym. Ok?

Analogicznie, teraz przybliżam magnes. Zwróćcie uwagę. Spójrzcie, jak to przekręca głowę, czy czymkolwiek jest ta rzecz.

https://www.orwell.city/2022/02/morgellons.html