Niedawno, w sieciach społecznościowych pojawiło się kolejne, krótkie opracowanie zawierające zdjęcia zawartości “szczepionek anty-COVID”. Jest to kompilacja mikrofotografii wykonanych przez Salvadora Pérez Martína, który zachęca wszystkich do przyglądnięcia się próbkom tzw. “szczepionek anty-COVID” pod mikroskopem. Zaprezentowane przez niego mikrofotografie pokazują te same struktury, jakie znaleźli dr Pablo Campra, dr Martín Monteverde, dr Marcelo Dignani, badacze chilijscy oraz La Quinta Columna.

Ricardo Delgado: Jak wspomniałem, podziękowałem Salvadorowi Martín Pérez, absolwentowi pielęgniarstwa… Przyjrzyjmy się więc tejże analizie, którą dzieli się także poprzez WhatsApp, w różnych łańcuchach kontaktów, i tak dalej.

WhatsApp: Udostępnione 29 stycznia 2022:

Salvador Martín Pérez: Rzecz istotna: Biorąc pod uwagę, że media i władze są zdolne nas okłamywać, postanowiłem zbadać skład szczepionek.

Użyłem mikroskopu firmy Bresser z 5-megapikselową kamerą. Dwóch pracowników służby zdrowia dostarczyło mi 8 zapieczętowanych fiolek (szczepionki) plus dziewiątą próbkę. Spójrzmy na 2 mikrofotografie standardowej szczepionki oglądanej w powiększeniu 125x i 500x. Poniżej znajduje się kilka mikrofotografii pokazujących różne ciała obce znalezione w dziewięciu przeanalizowanych fiolkach.

Po konsultacjach z ekspertami wiemy już, o co chodzi i że nic z tego (co widoczne jest pod mikroskopem) nie powinno się tam znajdować. Niestety, jest to wstrzykiwane całej populacji ludzkiej. W tym nastolatkom i dzieciom, bez ich wiedzy i zgody.

Zdjęcia zostały uzyskane za pomocą obiektywu o powiększeniu 125x i pokrywają się z tym, co zostało znalezione przez dr Camprę z Madrytu w Hiszpanii, dr Martína Monteverde z Argentyny, a także dr Marcelo Dignani’ego z Argentyny.

Jest to materiał toksyczny, który wciąż wstrzykuje się całej populacji ludzkiej, w tym nastolatkom i dzieciom. Pomimo, że w sądach w całej Hiszpanii złożono ponad 400 skarg. Wśród nich, dwie są moje. Naukowcy twierdzą, że znajdują się w nich (czyli w tzw. szczepionkach) metale ciężkie, mikrorurki węglowe, jak również taśmy, mikrowłókna i arkusze grafenowe. Żaden z tych toksycznych materiałów nie powinien się tam znaleźć, ponieważ nie wchodzą one w skład kompozycji jakiejkolwiek szczepionki.

W międzyczasie laboratoria okłamują nas i wzbogacają się. Ci z Was, którzy już znają owe mikrofotografie z zawartością szczepionek, niech udostępnią je krewnym, przyjaciołom, czy kolegom z branży zdrowotnej. I niech oni na własne oczy sprawdzą prawdziwość tego, co się tu ujawnia.

Osobiście nie mam nic do zyskania a wiele do stracenia, ale muszę się liczyć z prawdą i sumieniem. Zgłaszam się na ochotnika do analizy próbek lub współpracy z innymi badaczami. Co więcej, użyczę mojego mikroskopu każdemu, kto poszukuje prawdy, aby zdemaskować to wielkie oszustwo. W tym celu wystarczy fiolka lub kilka kropel szczepionki, która pozostała w fiolkach.

Ricardo Delgado: Zauważcie, że również ten człowiek, absolwent pielęgniarstwa, miał jaja, by zrobić to na własną rękę. Za co jesteśmy mu wdzięczni. I po raz kolejny nalegamy i wzywamy wszystkich, aby zrobili to samo.

Pamiętajmy, że niepokonalna głupota jest wybaczana przez Boga i społeczeństwo. Ale nieświadomość możliwa do przezwyciężenia, czy tchórzostwo – nie jest.

Władze i media mogą kłamać, ja mogę kłamać, ale mikroskopy nie kłamią. Czy mamy zamiar zamknąć oczy i pozwolić im zaszczepić nasze dzieci i wnuki tymi toksynami? Popatrzcie własnymi oczyma pod mikroskop!

Widać tu… Tutaj, po lewej stronie. Najwyraźniej jest to grafen. Ten też. Zobaczmy… Mikrosfery (grafenowe). Słynne wstążki, które widzieliście w czasie rzeczywistym. Kolejne elementy z grafenu. Kolejne wstążki. To też jest grafen. Mikrorurki. To jest część typowej materii, która prawdopodobnie jest zawarta we wszystkich szczepionkach.

Analiza dokonana Salvadora Martín Pérez’a przez wraz z FOTOGRAFIAMI pod linkiem:

https://www.docdroid.net/QqHEd1d/covid-vaccine-microphotographs-by-salvador-perez-martin-pdf

https://www.orwell.city/2022/02/microphotographs.html