Christopher Cole, funkcjonariusz zarządzający Agencji Żywności i Leków (FDA), został nagrany przez ukrytą kamerę organizacji Project Veritas, kiedy to ujawnił, że jego agencja planuje ogłosić, że coroczne szczepienia Covid-19 staną się polityką urzędową.

Christopher Cole: “Będziecie dostawać coroczny zastrzyk [szczepionka COVID].  To znaczy, nie zostało to jeszcze formalnie ogłoszone, bo nie chcą rozwścieczyć wszystkich”.

«Przedsiębiorstwa farmaceutyczne, producenci żywności, producenci szczepionek płacą nam setki milionów dolarów rocznie na zatrudnianie i utrzymywanie recenzentów zatwierdzających ich produkty»

Cole o prezydencie Joe Bidenie: “Biden chce zaszczepić tak wielu ludzi, jak to tylko możliwe”.

Cole o planach zatwierdzenia szczepionki dla maluchów: “Nie zamierzają nie zatwierdzić [pozwolenia na użycie w trybie nadzwyczajnym dla dzieci w wieku pięciu lat lub młodszych]”.

Cole o firmach farmaceutycznych: “Istnieje motywacja finansowa dla Pfizera i firm farmaceutycznych, aby promować dodatkowe szczepienia”.

Cole o zachętach finansowych dla firm farmaceutycznych: “To będzie powracające źródło dochodów. Może początkowo nie będzie to dużo, ale będzie to powtarzalne – jeśli uda im się – jeśli uda im się zaszczepić każdą chętną osobę na roczną szczepionkę, to będzie to powtarzalny zwrot pieniędzy wpływający do ich firmy.”

Oficjalne oświadczenie FDA: “Osoba rzekomo występująca w filmie nie pracuje nad zagadnieniami związanymi ze szczepionkami i nie reprezentuje poglądów FDA”.

[WASHINGTON, D.C. – 15 lutego 2022] Dyrektor wykonawczy Food and Drug Administration [FDA], Christopher Cole, nieświadomie ujawnił, że jego agencja ogłosi ostatecznie, że coroczne szczepienia COVID-19 staną się regułą.

Cole jest oficerem wykonawczym kierującym agencyjną jednostką o nazwie Countermeasures Initiatives, która odgrywa kluczową rolę jak chodzi o zagwarantowanie bezpieczeństwa leków, szczepionek i innych środków przeciwdziałających chorobom zakaźnym i wirusom. Cole ujawnił wszystkie te informacje reporterowi Project Veritas, który działał pod przykrywką, używając ukrytej kamery.

Cole wskazuje, że coroczne zastrzyki COVID-19 nie tyle są prawdopodobne, co pewne. Kiedy zapytany o to, skąd wie, że coroczny zastrzyk stanie się polityką, Cole stwierdza: “Po prostu ze wszystkiego, co słyszałem, oni [FDA] nie zamierzają tego nie zatwierdzić”.

Być może najbardziej wybuchową częścią materiału filmowego jest moment, w którym Cole bezwstydnie opowiada o skutkach, jakie autoryzacja użycia (szczepionek) w trybie nadzwyczajnym ma na przezwyciężenie barier regulacyjnych związanych z obowiązkiem szczepień dzieci.

“Wszystkie są zatwierdzone w trybie nadzwyczajnym wyłącznie dlatego, że nie ma to tak dużych konsekwencji (prawnych) jak ma to miejsce w przypadku innych autoryzacji” – odpowiedział Cole zapytany, czy jego zdaniem “naprawdę istnieje sytuacja nadzwyczajna jak chodzi o dzieci”.

Cole, który twierdzi, że jego rolą w FDA jest zapewnienie, że agencja stosuje zasady bezpieczeństwa, ochrony i skuteczności jako części swojej gotowości i protokołu odpowiedzi, w szczególności wspomniał o obawach dotyczących “długotrwałych skutków, zwłaszcza w przypadku kogoś młodszego”.

https://www.projectveritas.com/news/fda-executive-officer-on-hidden-camera-reveals-future-covid-policy-biden/

https://www.zerohedge.com/covid-19/recurring-fountain-revenue-fda-exec-admits-biden-planning-annual-shots-and-vaxxing

Pubblicità