Na pierwszy rzut oka wydaje się, że są to tzw. Morgellons. Dr Sevillano uważa jednak, że zaobsewowane struktury są czymś innym i wydają się należeć bardziej do królestwa roślin niż zwierząt, choć trudno dokładnie określić ich naturę. To, co zauważył, to fakt, że struktury te pozostają statyczne i że składają się z dwóch biegunów: jednego tępego i drugiego przypominającego korzeń. Co więcej, twór, o którym mowa rośnie, ponieważ “żywi się” kryształami, których rodzaj nie został jeszcze zidentyfikowany.

Dr. Sevillano: Co to jest? Co to takiego według ciebie?

Ricardo Delgado: To wygląda jak nowa łodyga. Nowy kiełek. Pączek.

Dr. Sevillano: Kiełek liści. Nie mniej, nie więcej.

Ricardo Delgado: Tak.

Dr. Sevillano: I czy widzisz, że jest spłaszczony i zaczyna się skręcać lub obracać wokół własnej osi? Widzicie to? To jest trochę bardziej na lewo. To liść, który jest jak łodyga, która się spłaszcza. Z okrągło-cylindrycznego przechodzi w pewnym momencie w płaski. A w niektórych punktach, takich jak ten, które są pączkami wzrostu każdej gałęzi… Jeśli zauważysz, to właśnie tam on rośnie. To są tylko dwa punkty, w których zazwyczaj rośnie. Potem to wydaje się być płaskie.

Ricardo Delgado: Ktoś tu mówi, że to są nogi lub macki.

Dr. Sevillano: Nie twierdzę, że nie są. Ale w każdym razie, z tego, jak to wygląda i jaki ma kolor, oraz sądząc po tym, jak rośnie, wydaje się, że przypomina bardziej roślinę niż zwierzę. I nie rusza się, rozumiesz? Co mówiłem wcześniej? Widziałeś hydrę? Nie można jej powstrzymać. To tak jakby tańczyła taniec św. Wita. Cóż, ta struktura jest inna. Jest nieruchoma i nie porusza się. Nie widać ruchu.

Ricardo Delgado: To jest jak pąk, jak wtedy, gdy drzewo wypuszcza pędy.

Dr. Sevillano: Dokładnie. Z pewnością z tego kiełka wyłonią się kolejne macki. I dlatego na końcu pojawia się ten kadr, na którym widzimy jakby wiązkę warzyw, które tam są, owijają się, zwijają. Dziwna rzecz z kilkoma częściami, kilkoma rozgałęzieniami. Bo one wyłaniają się skądś z tej gałęzi. Wyłaniają się z kiełków, na pewno. Trzeba się temu bacznie przyglądać. Będę się bacznie przyglądał temu procesowi, bo na pewno z czasem ten obraz będzie się zmieniał.

To jest następny. To nie jest ten sam. Mówię, że śledzę różne próbki tych struktur. To jest jedna z nich. Ten drugi, który wygląda tak zgrabnie i jest pełen macek i gałęzi, to kolejny, na który natknąłem się wczoraj, nie zdając sobie z tego sprawy. A ten pierwszy, który wam pokazałem, to jeszcze jeden. Znajduje się w innej części próbki (szczepionki).

Ten jest taki sam jak poprzedni. Zobacz. Ta część to korzeń. Pochodzi z poprzedniej próbki. I nie wiem, czy to jest kawałek korzenia, czy nowy pęd, który pojawia się na końcu tej samej struktury.

Ricardo Delgado: Ciekawe.

Dr Sevillano: Oczywiście, że ciekawe. To jest szaleństwo.

Ricardo Delgado: Prawda jest taka, że nie myślałem o podobieństwie do świata roślinnego. Ale tak jest, i to w bardzo dużym stopniu.

Dr. Sevillano: A na poniższym obrazku, jeśli go pokażesz, zobaczysz, że wygląda on również jak odnóża owadów lub, jeśli go powiększysz, jak gałąź. Jeśli zauważysz, w każdym punkcie przegięcia jest pąk. Każdy węzeł wzrostu ma pąk. Pąki, które dołączyły… Czy pamiętasz, że pierwszego dnia widzieliśmy, że rosły tam części, które wyglądały jak kolce? To są pąki, z których wychodzą te rzeczy.

Ricardo Delgado: Ogólnie rzecz biorąc, trzeba to nadal obserwować.

Dr Sevillano: Tak, tak. Będę nadal obserwował, aby zobaczyć, jak to rośnie i jak funkcjonuje. Wszystko to wiadomo gdzie się znajduje.

Ricardo Delgado: Znaleziono to również w hydrożelu. Lekarz, który oglądał to pod mikroskopem wysłał mi kilka zdjęć. Zobaczmy, czy uda mi się je znaleźć. Pokażemy je w następnym programie. Są też te słynne włókna, które nazywamy Morgellons, ale kto wie, czym one są naprawdę.

Dr. Sevillano: Czy ktoś widział Morgellona pod mikroskopem? Ponieważ widzieliśmy je gołym okiem na niektórych zdjęciach. Ale czy ktoś widział je pod mikroskopem? To, co widzieliście przed chwilą, jest wielopostaciowe i w niczym nie przypomina Morgellonów, które widzieliśmy na przesłanych nam filmach. Jest to rodzaj włókna (tj. Morgellons), które wygląda jak żywe, ale nie ma takiego kształtu. Ani z filamentu nie wyrastają kiełki, ani nic innego. To, co jest tutaj i Morgellons, to są różne rzeczy. To jest coś innego.

W tej chwili zidentyfikowaliśmy na pewno: mikroobwody, grafen i to coś. Te trzy rzeczy mamy już zidentyfikowane. I to coś wydaje się być rośliną. Jest żywe. To nie są molekuły, które łączą się za pomocą pól elektromagnetycznych. Nie, nie, nie. To jest coś żywego. I musimy jeszcze zidentyfikować, czym są te «kostki cukru». Zobaczmy, czy Campra wyświadczy mi przysługę i znajdzie jedną z nich, wyśle im promień kosmiczny, jak on to mówi, i zidentyfikuje materiał, którym to się odżywia.

Ricardo Delgado: Oni uważają, że to są kryształy DNA (tekst poniżej). Kryształy z materiałem genetycznym w nich. Ale nie wiem, dlaczego one wykazują takie powinowactwo do tej struktury. Ponieważ rzeczywiście gromadzą się w pobliżu…

Dr Sevillano: To jest w najbardziej “postrzępionych” miejscach. Jest postrzępiona tam, gdzie się kończy i przypomina korzeń drzewa. Drzewa mają pień w środku, gałęzie na jednym biegunie, a korzenie na drugim. Jest on zaprojektowany w taki sposób, że pobiera tlen, gdy jest światło dzienne. A od dołu pobiera składniki odżywcze. Jest zaprojektowany na dwa sposoby. To struktura bipolarna. A to wygląda, jakby miało działać podobnie.

Z jednej strony posiada odkształconą część, do której kierowany jest materiał lub która go pochłania. Nie do końca wiemy, co się tam dzieje. A jednocześnie, co ciekawe, podąża za rytmami całodobowymi światła i ciemności. A z drugiej strony, drugi biegun, którego szukałem w każdym z tych “włosków”, które widziałem, to strefa tępa. Nie ma żadnych gałęzi wychodzących z tej strefy. Jest tępy. Jednakże na ciele, w trakcie wzrostu, widać te pąki wyłaniające się wzdłuż łodygi.

Ricardo Delgado: To jest dziwne. Jaki może być cel umieszczania czegoś roślinnego w…?

Dr. Sevillano: Nie mam pojęcia.

Ricardo Delgado: I wciąż rośnie, oczywiście.

Dr Sevillano:  Nie mam pojęcia. Zakrzepy i wszystkie te komplikacje mogą powstawać również z tego powodu. I nie tylko z powodu grafenu dołączanego przez pola elektromagnetyczne. To jest tykająca bomba zegarowa. Jeśli nadal rośnie w organizmie, to jest to bomba zegarowa.

Ricardo Delgado: Jeśli zatka główną tętnicę, to mamy…

Dr. Sevillano: Nieboszczyka.

https://www.orwell.city/2022/02/filaments.html

$$$

Struktury podobne do Morgellons, które “żywią” się kryształami

La Quinta Columna podzieliła się bardzo szczególnymi spostrzeżeniami dotyczącymi struktur przypominających włókna, które odkryto podczas oglądania zawartości fiolek ze szczepionkami firmy Pfizer pod mikroskopem optycznym. Dr Sevillano zauważył, że w mieszaninie cząstek stałych znajdują się kryształy, które wydają się być mikroobwodami, ale w rzeczywistości są jakimś innym materiałem, który stanowiłby rodzaj pożywienia dla włókien podobnych do włókien Morgellons. Nie wiedzą, jakiego rodzaju są to kryształy, ale kontynuują swoje badania, aby spróbować rozwikłać jak najwięcej tajemnic.

Ricardo Delgado: Przesunę więc obraz pod mikroskopem; zejdźmy niżej. Tu jest “włos”. Widzisz?

Dr Sevillano: Tu jest “włos”. Tak.

Ricardo Delgado: Zobaczmy, mam zamiar przesunąć go trochę. Oto on. Zauważ, że możesz nawet dostrzec… Ta próbka jest teraz bardziej wysuszona. Ale spójrz na jej rozmiar.

Dr. Sevillano: I jak przyciąga kryształy. Zwróćcie uwagę, jak je przyciąga.

Ricardo Delgado: Ten również rośnie. Ustawię teraz ostrość na niego…

Dr. Sevillano: Zobaczmy, czy ujrzymy pole generujące. Trzeba poszukać pola generującego. Zobaczmy, czy będziemy w stanie zobaczyć odchylenie i kostki układające się wokół niego. Zobaczmy, czy uda nam się znaleźć ekstremum.

Ricardo Delgado: To jest niesamowite. Dalej. Spójrz na to. Wciąż tu jest. Tu się chyba kończy, prawda?

Tak, wygląda na to, że tu się kończy.

Ricardo Delgado: Tutaj to się kończy. Co się dzieje, że w, tutaj, nie ma już żadnego rodzaju wodnej zawiesiny. To znaczy, jest całkowicie wysuszona.

Dr Sevillano: Jest całkowicie wysuszona. Może z tego powodu, przestało… Nie mając… Może brakuje mu czegoś do… Ale spójrzcie jak przyciąga cały materiał. Jak jest pełne kryształów wszędzie.

Ricardo Delgado: Z pewnością musi być ich tu więcej. Zobaczmy, rozejrzę się. Cóż, to jest zawartość szczepionki Pfizer. To jest szalone!

Dr. Sevillano: Tam…  Zaczynam myśleć, Ricardo, że większość rzeczy, które tam widzimy, to obwody. I prawdopodobnie, jest tam również materiał, o którym mówimy, który jest używany do ich wzrostu.

Ricardo Delgado: Tak.

Dr. Sevillano: Te, które nie mają “rysunków” lub które nie zawierają obwodów drukowanych, te muszą być materiałem, za pomocą którego to rośnie. To wszystko.

Ricardo Delgado: To jest krawędź kropli, która jest już sucha. Tu się kończy.

Dr Sevillano: Tak, więcej tajemnic, o których nic nie rozumiemy w tym wszystkim.

Ricardo Delgado: Zobacz, co tu jest.

Dr. Sevillano: Jest jeszcze jeden. Tak. To jest naprawdę ogromne.

https://www.orwell.city/2022/02/crystals.html