Watkins ma ponad 50 lat doświadczenia w balsamowaniu zwłok. Hirschman pokazał Watkinsowi skrzepy ponad cztery miesiące temu. Watkins nigdy wcześniej nie spotkał się z czymś podobnym.

Poniższy tweet praktycznie podsumowuje wszystko, co trzeba wiedzieć o tym artykule:

«To jest opowieść stulecia. Jak to możliwe, że nie mówi się o niej na okrągło, aż trudno uwierzyć.»

Przegląd

– Cary Watkins zajmuje się balsamowaniem ludzi od ponad 50 lat. https://www.holmanmortuaries.com/our-staff

– Przeprowadziłem z nim krótki, 5-minutowy wywiad telefoniczny dostępny na platformie Rumble.

Watkins potwierdza historię Hirschmana dotyczącą niezwykłych zakrzepów krwi, które zaczęły się pojawiać dopiero po wprowadzeniu szczepionek. Hirschman pokazał mu te skrzepy 4 miesiące temu. Również on nigdy w swojej karierze nie widział czegoś podobnego do tego rodzaju zakrzepów.

– Hirschman obserwuje takie zakrzepy w 65% swoich przypadków, co czyni je główną przyczyną zgonów w jego okolicy.

– W innych rejonach kraju częstość występowania zakrzepów jest jeszcze wyższa. Inni balsamiści podają, że ostatnio, częstość występowania zakrzepów wynosi od 50% do 93%.

– Zakrzepy nie sprzyjają życiu: nie można z nimi żyć zbyt długo.

– Fact checkers nie potrafili wyjaśnić, co się dzieje. Ich atak był przewidywalny, a na stronie Substack podałem siedem powodów, dla których im się nie powiedzie.

– CDC w ogóle nie prowadzi dochodzenia w tej sprawie. Media głównego nurtu też tego nie robią. A powinny, ponieważ te zakrzepy wydają się być główną przyczyną zgonów w Ameryce i mogą wyjaśnić zupełnie nieoczekiwany i niewyjaśniony 40% wzrost liczby zgonów osób poniżej 65 roku życia, o którym donosi OneAmerica.

– Niedawno dwóch koszykarzy ze szkoły średniej zmarło tego samego dnia, co było wydarzeniem typu “czarny łabędź”. Obaj przejawiali objawy odpowiadające śmierci spowodowanej szczepionką. Nikt nie zadaje żadnych pytań.

Cary Watkins

Cary Watkins zajmuje się balsamowaniem ludzi od ponad 50 lat.

W moim ekskluzywnym wywiadzie telefonicznym z Cary’m Watkinsem z 14 lutego 2022 r. potwierdza że:

https://rumble.com/vuycmg-embalmer-with-50-years-of-experience-verifies-hirschmans-story.html

1. Zna Richarda Hirschmana

2. Richard jest wiarygodnym balsamistą

3. Osobiście widział skrzepy krwi, które Hirschman opisał w moim wywiadzie ponad 4 miesiące temu. [Wyjaśnienie od Hirschmana: Widział je na żywo, osobiście, na stole do balsamowania po wyjęciu z ciała. Oglądał również zdjęcia, które Hirschman zrobił skrzepom pochodzącym z innych przypadków].

4. Wówczas Hirschman podejrzewał, że przyczyną zakrzepów jest szczepionka.

5. Watkins nigdy wcześniej w swojej 50-letniej karierze nie widział takich zakrzepów

Krótko mówiąc, potwierdził on wiarygodność Hirschmana i jego obserwacji, ponieważ osobiście widział opisane przypadki.

CDC jest winne Amerykanom wyjaśnienie, ponieważ w przypadku Hirschmana, obserwuje on te zakrzepy w 65% przypadków. To bardzo prawdopodobne, że przyczyna tych zgonów jest największym zabójcą ludzi w historii Ameryki. Jest to co najmniej ogromna, nieznana przyczyna zgonów (która, jak wynika z naszych obserwacji, może być spowodowana wyłącznie szczepionkami COVID).

Zaznaczam, że mówię o prawdopodobieństwie, ponieważ dysponuję tylko trzema najnowszymi wskaźnikami zachorowalności (65% od Hirschmana i 93% od balsamistki Anny Foster oraz 50% od innego balsamisty, z którym przeprowadzę szczegółowy wywiad w najbliższej przyszłości). Pracuję nad uzyskaniem danych od większej liczby osób. Średni wskaźnik zachorowalności wynosi ostatnio ponad 50%, co sugeruje, że zakrzepy są obecnie pierwszą przyczyną zgonów w Ameryce (ponieważ byłoby matematycznie niemożliwe, aby jakakolwiek inna przyczyna stanowiła >50%).

Dymiąca broń

Szczepionka wydaje się być jedyną prawdopodobną przyczyną.

Istnieją oczywiste mechanizmy działania szczepionek COVID, które powodują również zakrzepy. U znacznego odsetka osób po szczepieniu występuje podwyższony poziom d-dimerów i/lub zakrzepy krwi.

Na przykład, sprawdź:

LEKARZ MEDYCYNY RATUNKOWEJ WYKAZUJE MIKROZAKRZEPY KRWI W TESTACH D-DIMERÓW PO SZCZEPIONKACH COVID-19:

Lekarz znajduje lekarstwo dla ofiar szczepionki i zauważa znaczną poprawę stanu krwi! – Opisuje układanie się czerwonych krwinek w stosy tuż po wstrzyknięciu szczepionki: https://www.redvoicemedia.com/2021/12/doctor-finds-treatment-for-vaxx-victims-sees-major-improvement-in-blood/

Dr Philippe (część druga) – Szkiełka krwi (12 lutego 2022): Oglądanie tego jest nużące (więcej czasu poświęcają na mówienie o numerach slajdów niż o tym, co to za slajd), ale można wyraźnie dostrzec różnicę między krwią szczepioną i nieszczepioną, nawet jeśli nie ma się żadnego wykształcenia medycznego. To jest to, co Twoja firma chce zrobić z Twoim ciałem, bo inaczej Cię zwolni. VIDEO: https://lovinglifetv.com/dr-philippe-part-two-the-blood-slides-12-february-2022/

Proces balsamowania

W tym filmie opisano procedurę balsamowania:

Pełny artykuł pod linkiem: https://stevekirsch.substack.com/p/cary-watkins-confirms-embalmer-richard?utm_source=url

Pubblicità