«Zaproponujcie kandydaturę Putina do Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny: W ciągu zaledwie 48 godzin zlikwidował Covida, sprawiając, że zniknął on z powierzchni Ziemi» – Tak brzmi krążący w Internecie mem, podczas gdy mieszkańcy Kijowa obserwują w udręce, że – po fałszywej rewolucji z roku 2014 – na ulicach ponownie zapanowała wojna. W owym czasie snajperzy strzelali do bezbronnego tłumu, po to, by zrzucić winę na dogorywający, prorosyjski rząd Wiktora Janukowycza, zdetronizowany przez “kolorowe” oddziały Obamy i Sorosa. https://web.archive.org/web/20171119003056/http://ram.neon24.pl/post/141052,snajperzy-z-kijowa-rozkazy-otrzymalismy-od-opozycji https://web.archive.org/web/20171118190512/http://ram.neon24.pl/post/141074,video-ukryte-prawdy-ukrainy

Do akcji wkroczyły również bojówki (z flagami nazistowskimi), które spaliły żywcem związkowców z Odessy, zabarykadowanych w swoich budynkach i zamierzających stawić opór białemu przewrotowi, który dramatycznie zmieniał się w czerwony.

Oto, ponownie mamy do czynienia z klasyczną wojną, która nieoczekiwanie kradnie scenę: stare, przerażające widowisko (bomby, rakiety, ogień armatni) ukazuje się po dwóch latach podstępnych, asymetrycznych i massmedialnych działań wojennych, prowadzonych przeciwko ludności świata – w szczególności cywilizacji zachodniej – w imię rzekomego zagrożenia zdrowia – których celem było zmodyfikowanie koncepcji człowieczeństwa.

Dziś, większość uczciwych analityków stara się odczytywać wydarzenia w kategoriach tradycyjnie geopolitycznych, uznając przyczyny pretensji Rosji spowodowane zdradą – ze strony USA – sięgającą czasów Busha: rozszerzenie NATO na kraje bałtyckie, Polskę, Rumunię i Bułgarię nie było w ogóle przewidziane (wręcz oficjalnie zabronione). Nie mówiąc już o Ukrainie. W ostatnich dziesięcioleciach Rosja była nieustannie otaczana i atakowana: w Czeczenii i Dagestanie, w Gruzji, w Syrii. Zagrożenie – często przypisywane terrorystom – wstrząsnęło Armenią i przeniknęło do Kazachstanu; ta sama ręka próbowała obalić białoruski reżim Łukaszenki – satelity Moskwy – dumnego przeciwnika narracji o “pandemii”. Przed laty, w oczekiwaniu na Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Soczi, Władimir Putin zwrócił się do Zachodu z historycznym apelem: odłóżmy na bok przeszłość i spróbujmy stać się prawdziwymi przyjaciółmi w perspektywie bezprecedensowej współpracy. Obama nie zareagował, a następnie dokonał “zmiany reżimu” w Kijowie, podczas gdy mordercy należący Państwa Islamskiego terroryzowały ludność Syrii bez żadnych przeszkód.

Blok atlantycki dysponował atutami, aby dyktować swoje warunki: po zrównaniu z ziemią Iraku i Afganistanu, co sprawiło, że dżihadyzm zaczął się rozwijać, “eksporterzy demokracji” zniszczyli kolejny kraj, Libię, i zamordowali kolejnego lokalnego przywódcę, który był w stanie powstrzymać Bractwo Muzułmańskie. Coś podobnego wydarzyło się w Egipcie, gdzie po zapalczywym przemówieniu Obamy upadł despota Mubarak. Ale to była jedynie przystawka umożliwiająca dotarcie do innego ważnego celu: Syrii Baszara Asada, syna Hafeza Asada, niegdyś sprzymierzonego z Saddamem Husajnem i Muhammarem Kaddafim. Pojawiła się nie dająca się powstrzymać gangrena – pilotowany terroryzm, który następnie został ukrócony przez samą Rosję. Kreml, od samego początku – za pośrednictwem Białorusi – sprzeciwiał się również dominacji Covida, potępiając jego charakter puczystyczny i korupcyjny.

Euroatlantyckie imperium morskie, merkantylistyczne i agresywne – kryjące się za parawanem demokracji i wolności (we własnym kraju), po zrzuceniu bomb atomowych na cywilów w Hiroszimie i Nagasaki, borykające się z haniebnym, krwawym kłamstwem 9/11 – dziś wypowiada się za pośrednictwem małego człowieczka, który trafił do Białego Domu w 2020 roku za sprawą kolosalnego fałszerstwa głosowania korespondencyjnego oraz oprogramowania Dominium. To jest właśnie ta siła, która przekształciła Chiny w kraj-potwora karty kredytu społecznego – mierzącej dobre sprawowanie poddanych; siła, która – w porozumieniu z Chińczykami – przekształciła hipotetycznego wirusa (nigdy nie wyizolowanego biologicznie) w śmiertelną broń masowego rażenia: destrukcję społeczną, polityczną, ekonomiczną i psychologiczną.

Jest to władza, która wczoraj posługiwała się spreadem (w roku 2011, we Włoszech, przy pomocy spreadu, miedzynarodowa finansjera obaliła rząd Berlusconiego), a dziś obowiązkowymi zastrzykami, blokadami, godzinami policyjnymi, Zieloną Przepustką.

Dziś, w dramatyczny sposób, rosyjski ostrzał wydaje się przerywać ową światową farsę opartą na hipnozie. Nikt nie ryzykuje dokładnych prognoz dotyczących możliwego rozwoju sytuacji w związku z nagłą zmianą scenariusza. Odnosi się jednak wrażenie, że cała epoka jest gotowa runąć w niebezpieczny i nieuchronnie rujnujący sposób. https://www.libreidee.org/2022/02/spread-isis-covid-la-guerra-russa-mette-fine-alla-farsa/