Czasami zaskakuje nas fakt, że pewne elementy łączące – które są tak słabe, że wydają się być wyimaginowane – nagle stają się jasne i wysyłają sygnał alarmowy, tak jak ma to miejsce obecnie, kiedy zaczynamy odkrywać powiązania między wojną na Ukrainie, tzw. pandemią, Światowym Forum Ekonomicznym oraz potęgą imperialną.

Pierwszy z nich to “spowiedź” Victorii Nuland na temat istnienia wojskowych laboratoriów biologicznych na Ukrainie, czemu zawsze zaprzeczano i co uważano za przejaw tzw. “spiskowania”, ale czego nie da się już dłużej ukrywać, zważywszy, że Rosjanie zdobyli gigantyczną dokumentację na ten temat, a prawdopodobnie także na temat niektórych “produktów” owych wojskowych ośrodków badawczych i obecnie wzywają do zwołania posiedzenia Rady ONZ w tej sprawie.

Drugim jest wczorajsze ogłoszenie przez WEF Klausa Schwaba, że zrywa on “wszelkie stosunki” z rządem rosyjskim i z prezydentem Władimirem Putinem z powodu trwającej inwazji na Ukrainę. Najwyraźniej WEF uważa się za wielkie mocarstwo i tak też się zachowuje.

Co ciekawe, w tychże laboratoriach, podobnie jak w innych, które Waszyngton utworzył wokół Rosji, prowadzono i prowadzi się zasadniczo te same prace, tj. zajmuje się badaniami nad tzw. gain of function, dzięki któremu pojawił się koronawirus, na bazie którego WEF – będący naczelnym głosem globalistycznych elit, zbudował swój program tzw. «Resetu». https://en.wikipedia.org/wiki/Gain-of-function_research

Warto zadać sobie pytanie, dlaczego zerwanie stosunków z Putinem nie nastąpiło wraz z początkiem działań rosyjskich na Ukrainie, ale w momencie pojawienia się kwestii laboratoriów?

Aby zacząć rozumieć cały ten podziemny świat, trzeba wziąć pod uwagę, że Defense Threat Reduction Agency (Agencja Redukcji Zagrożeń Obronnych), czyli sektor Pentagonu zajmujący się obroną biologiczną https://en.wikipedia.org/wiki/Defense_Threat_Reduction_Agency, zlecił wiele prac związanych z programem wojskowym firmom prywatnym, które nie odpowiadają przed Kongresem, a zatem mogą działać z dużo większą swobodą i omijać zasady państwa prawa oraz przepisy międzynarodowe. Spółki te, odgrywając rolę pośredników, kanalizują i przekierowują działania międzynarodowych firm farmaceutycznych, w tym oczywiście firmy Pfizer, Moderna i innych, które są bardzo zainteresowane tego typu eksperymentami (gain of function) i które w zamian dostarczają technologii do manipulowania patogenami.

Wśród tychże firm najbardziej znane i cieszące się złą sławą są CH2M Hill, która otrzymała 341,5 mln USD z tytułu kontraktów DTRA w ramach programu Pentagonu na realizację laboratoriów biologicznych w Gruzji, Ugandzie, Tanzanii, Iraku, Afganistanie i Azji Południowo-Wschodniej https://govtribe.com/award/federal-idv-award/indefinite-delivery-contract-hdtra108d0008; Battelle, która pracuje w tej dziedzinie od dziesięcioleci i dysponuje kontraktami o wartości 2 mld USD zawartymi z armią amerykańską; oraz Metabiota.Inc, która otrzymała 18,4 mln USD z tytułu kontraktów federalnych w ramach programu DTRA Pentagonu na usługi doradztwa naukowego i technicznego na Ukrainie. https://govtribe.com/award/federal-contract-award/definitive-contract-hdtra114c0104 Usługi firmy Metabiota.Inc obejmują badania nad globalnym zagrożeniem biologicznym, odkrywanie patogenów, reagowanie na epidemie oraz badania kliniczne. W przeszłości firma była oskarżana o manipulowanie danymi i tworzenie testów, które diagnozowały zdrowych ludzi jako chorych.

https://en.wikipedia.org/wiki/CH2M

https://en.wikipedia.org/wiki/Battelle_Memorial_Institute

https://metabiota.com/

https://golden.com/wiki/Metabiota-AMPE5K9

https://www.bloomberg.com/profile/company/1241576D:US

W tym momencie powinniśmy zadać sobie pytanie, kto finansuje Metabiotę i okazuje się, że oprócz tego, że otrzymała ona pieniądze od Pentagonu za pośrednictwem firmy Black & Veatch, została sfinansowana przez Rosemont Seneca Partners – fundusz inwestycyjny, której właścicielem jest Hunter Biden, syn prezydenta USA –  znany spekulant na Ukrainie, a także pasierb Johna Kerry’ego. https://en.wikipedia.org/wiki/Rosemont_Seneca_Partners

Dokładniej mówiąc, pieniądze pochodziły z oddziału spółki zależnej Rosemont – Seneca Technology Partners (RSTP). Wszystko to zostało już wykasowane z sieci, ale ślady związków z Metabiota.Inc pozostały https://web.archive.org/web/20140315054242/http://www.rstp.com/companies/ i nie bez powodu były dyrektor generalny i współzałożyciel RSTP, Neil Callahan https://www.bloomberg.com/profile/person/16779750 – nazwisko, które wielokrotnie pojawia się na twardym dysku Huntera Bidena https://nypost.com/2021/05/29/hunter-bidens-associates-sought-meeting-with-gina-raimondo/zasiada również w zarządzie firmy Metabiota.Inc.

Ale od roku 2014 firma ta współpracuje z EcoHealth Alliance https://www.ecohealthalliance.org/wp-content/uploads/2016/01/EcoHealth_Alliance_FY14_Annual_Report.pdf w ramach projektu Amerykańskiej Agencji Rozwoju Międzynarodowego (USAID) “PREDICT” https://www.ecohealthalliance.org/2014/11/usaid-announces-second-phase-of-predict-project-with-global-partners, którego celem jest “przewidywanie i zapobieganie pojawiającym się na świecie zagrożeniom chorobowym” https://www.ecohealthalliance.org/wp-content/uploads/2016/08/FY15-Annual-Report-final.pdf. Jak wiemy, EcoHealth Alliance był finansowany przez Fauci’ego, a pieniądze przeznaczone zostały na badania nad gain-of-function w Wuhan. Działalność ta, jak pokazuje dokument zamieszczony poniżej, rozpoczęła się w roku 2014, kiedy w USA obowiązywało moratorium na tego rodzaju poszukiwania naukowe. http://www.ecohealthalliance.org/wp-content/uploads/2016/11/Yuan-et-al_virus-bats_viruses-2014.pdf

Krótko mówiąc, wojna na Ukrainie nagle ujawniła podziemne powiązania między światami, które wydawały się odległe, i w które obecny prezydent USA jest bezpośrednio – a nie wyłącznie politycznie – zaangażowany. Wojna biologiczna, «pandemia», elity Resetu nie są już czymś zbieżnym w czasie, ale okazuje się, że mają wspólne korzenie, jak to często bywa w przypadku szkodliwego zielska. https://ilsimplicissimus2.com/2022/03/11/guerra-biolab-e-pandemia-tutto-si-tiene/