“Demokraci” z «Azowa» nazywają ich szabrownikami. Są torturowani, bici i przywiązywani do słupów na wszystkich terenach kontrolowanych przez rząd ukraiński – któremu wysyłamy naszą broń – uważając go za “wzór demokracji” – pisze Maurizio Blondet.

Rozkaz szefa ukraińskich lekarzy wojskowych: rannych żołnierzy rosyjskich natychmiast kastrować, bo to karaluchy:

W międzyczasie, ukraińskie elity powoli ewakuują swoje aktywa.

Na granicy węgierskiej zatrzymano żonę byłego deputowanego do Werchownej Rady, która miała przy sobie 28 mln dolarów i 1,3 mln euro. Denis Jarosławski, były szef obuchowskiego oddziału obwodowego policji poinformował na Facebooku, że żona Igora Kotwickiego, określanego jako prawa ręka Arsena Awakowa, 14 marca 2022 próbowała przemycić walutę z Ukrainy przez punkt kontrolny Vilok. Anastazja nie miała żadnych problemów ze strażą graniczną, ale Węgrzy zwrócili uwagę na walizki pełne gotówki. Kobieta została poproszona o zadeklarowanie wszystkich pieniędzy.

W Rzymie, Ukrainki – określające się (wcześniej) jako zamożne (którym Włosi wynajęli mieszkanie) -twierdząc, że są uchodźcami – nie płacą, zmieniają zamki w drzwiach i pokazują właścicielom z okna środkowy palec:

Pubblicità