Pomimo intensywnej kampanii mass-medialnej, wojna ukraińska wkracza w fazę końcową, w której rozpacz – nie tyle większości Ukraińców, którzy nie mają prawa głosu – ile Zelenskiego, jego kliki oraz jego zachodnich opiekunów sięga zenitu – i to do tego stopnia, że najlepszą bronią okazuje się obecnie dokonywanie masakr w celu przypisania ich Rosjanom.

Na krótkim filmie zamieszczonym poniżej można zobaczyć kapitulację 501° batalionu ukraińskiej piechoty morskiej – jednej z ostatnich elitarnych jednostek, które stawiały jeszcze opór na terenie huty Azovstal, podczas desperackiej próby uratowania nazistowskich prowodyrów, a także wielu natowskich oficerów, którzy się tam znajdują – w tym najprawdopodobniej Szwedów oraz żołnierzy należących do francuskiej Legii Cudzoziemskiej (będącej zawsze częścią armii francuskiej). Ujawnienie obecności tych ostatnich byłaby strasznym ciosem wymierzonym w Macrona, będącego jednym z gwarantów porozumień mińskich. Jak widać, słowo Francuza ma taką samą wartość jak słowo wytrawnej cocotte.

Według doniesień, trwają gorączkowe negocjacje mające na celu umożliwienie pozbawionym honoru NATO-wcom ucieczkę, tak aby nie dostali się do niewoli i nie zostali z zemsty zabici przez swoich towarzyszy broni ze swastyką.

Ostateczne zakończenie działań w Mariupolu będzie oznaczało początek ofensywy w strefie Donbasu, gdzie Rosjanie, wolni od walk miejskich, będą walczyć na otwartych równinach nad Dnieprem i gdzie będą mogli swobodnie korzystać z głowic termobarycznych, artylerii samobieżnej oraz śmigłowców szturmowych, które zostały całkowicie wykluczone z walk miejskich w Mariupolu i Kijowie – aby uniknąć zniszczenia infrastruktury cywilnej i ofiar wśród ludności cywilnej, która natomiast stała się zakładnikami Ukraińców: istnieją setki filmów wideo skrywanych przed zachodnią opinią publiczną na temat tego rodzaju okrucieństw. Ostateczny wynik jest z góry przesądzony, a każda kolejna śmierć będzie obciążała sumienie tych, którzy w taki czy inny sposób usiłują kontynuować wojnę, zasłaniając się szlachetnymi intencjami. Istnieje także możliwość, że wiele oddziałów ukraińskich w końcu się podda.

W tym momencie staje się jasne, że Ukraina gra ostatnią kartą – robiąc wszystko by wciągnąć NATO bezpośrednio w wojnę, której prowadzić ona sama nie jest w stanie i właśnie dlatego uzależniony od kokainy Zelensky wciąż jeszcze żyje: po to, by sabotować w imieniu i na rzecz rządu USA wszelkie próby zaprowadzenia pokoju.

Podobnie jak w przypadku szczepionek, nie ma znaczenia, ilu ludzi zginie; ważne jest, żeby biznes kwitł i pieniądze płynęły, oraz żeby można było trzymać wroga w bagnie wojny prowadzonej przy użyciu broni, lub przemocy społecznej.

Dba o to ten sam rząd cieni, który jest właścicielem głównego nurtu informacji i który stara się przedstawić całkowicie zniekształcony obraz wojny, gdzie przemilcza się liczne okrucieństwa ukraińskich oddziałów nazistowskich i stwarza się wrażenie, że Kijów może zwyciężyć, podczas gdy nie uzyskał żadnych rabatów i stracił prawie wszystkie swoje infrastruktury.

Niestety, Rosjanie dokonują czynów, a Zachód – produkuje słowa lub papierowe pieniądze, co stanowi pewną różnicę między konkretem a narracją. https://ilsimplicissimus2.com/2022/04/06/cominciano-le-rese/

Pubblicità