Przez to, że nie dąży się do pokoju, lecz do sztucznej eskalacji konfliktu – aby zadowolić Waszyngton – Europa stoi dziś przed perspektywą wojny totalnej, w której wezmą udział także Chiny, a która doprowadzi do jej zniszczenia. Kontrolerzy lotów donoszą, że do Serbii przyleciało kilka samolotów transportowych chińskich sił zbrojnych, które przed lądowaniem miały wykonać manewry charakterystyczne dla zrzutu spadochronowego.

W zasadzie każdy, kto potrafi korzystać z wyszukiwarek internetowych oraz stron z radarami lotów, może wziąć udział w tym “polowaniu”, ponieważ każdy samolot – z wyjątkiem misji bojowych – ma aktywny transponder, za pomocą którego przekazywane są informacje o jego pozycji, prędkości, kierunku i celu lotu.

Informacja ta dotarła 9 kwietnia 2022 do amerykańskiej audycji radiowej HAL Turner, która opublikowała następującą wiadomość: łącznie 6 samolotów transportowych Xian Y20 chińskich sił zbrojnych miało przylecieć do Serbii i wylądować w Belgradzie. Każdy z tych samolotów może zabrać na pokład 300 osób i 66 ton materiałów. Numery lotów to: 7A4287, 7A427F, 7A428A, 7A4281, 7A4282, 7A4285.

https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/breaking-news-china-deploying-troops-into-europe

Oczywiście, nie ma żadnego potwierdzenia tego rodzaju tezy, poza tą wyrażoną przez obserwatorami lotów i w sumie może to być informacja nieprawdziwa, albo fake stworzony przez Pentagon, albo po prostu Chińczycy wykorzystują owe samoloty do transportu komercyjnego. Może też być, że materiały wojskowe zostały wyładowane w Belgradzie w celu obrony serbskich kopalni litu, lub że jest to transport typu taxi wojsk rosyjskich – w celu wzmocnienia kraju, który wkrótce może stać się celem ataku rekinów z NATO. Bez względu jednak na to, czy wiadomości te są prawdziwe, czy fałszywe, czy taka, czy inna spekulacja jest słuszna, są one niezwykle niepokojące, ponieważ świadczą o ciągłym i dramatycznym parciu w kierunku wojny totalnej. https://ilsimplicissimus2.com/2022/04/09/la-cina-e-vicina-2/

Pubblicità