Patrząc z zewnątrz Zachodu – a więc z zewnątrz strefy zahipnotyzowania – bardzo dobrze widać, co się dzieje: w jaki sposób mocarstwo pęka powoli i rozpada się. Video pochodzące z telewizji saudyjskiej jest pierwszą w historii kpiną z administracji amerykańskiej, a zatem stanowi na swój sposób fakt historyczny. Widać na nim Bidena –  totalnie pozbawionego jasności rozumu, który w pewnym momencie myli wiceprezydent Kamalę Harris z pierwszą damą, Rosję z Afryką a Chiny z Rosją.

Prawdę mówiąc, także media amerykańskie zaczynają być bezlitosne wobec prezydenckich “zaników pamięci”, pomimo że chóralnie poparły kandydaturę Bidena – już wcześniej wykazującego oznaki zapaści psychicznej, na jaką cierpi –  przy czym nie zastanawiają się nad rolą, jaką same odegrały w owej kampanii wyborczej. Nie bez powodu, skecz z saudyjskiego video jest nie tyle kpiną z samego Bidena, ile kpiną z systemu, który wyniósł na najwyższy urząd w USA osobę niepełnosprawną umysłowo.

Oczywiście, nie zostaje osiągnięty poziom tych, którzy z pełnym przekonaniem, uzasadnionym uwagami natury historycznej, mylą Algierię na Argentynę, ale w tym przypadku mamy do czynienia wyłącznie z wybrakowanymi automatami, których zadaniem jest jedynie powtarzanie nonsensów produkowanych przez ich “pana”. (Podczas wczorajszej wizyty w Algierii, związanej ze zwiększeniem dostaw gazu do Włoch, Mario Draghi pomylił Algierię z Argentyną, co przedstawia video zamieszczone poniżej.)

Prawdziwym problemem jest jednak stan, w którym znajduje się ów “pan”, a który z zewnątrz jest bardzo widoczny: dezorientacja z powodu utraty władzy, gniew i jednocześnie niemoc. Wszystko to stanowi zniewagi w stosunku do amerykańskiej nadzwyczajności, które należy zmyć krwią innych i zrujnowaniem sojuszników tak głupich, że pozbawionych nawet instynktu przetrwania.

Pubblicità