Jeśli naprawdę chcemy uświadomić sobie, w jaką przepaść natury racjonalnej i moralnej staczamy się – i to w sposób nieodwracalny – za sprawą przekształcenia mediów w czystą propagandę – wystarczy oglądnąć kilkusekundowe wideo z przesłaniem do narodu, nagrane przez Zelenskiego na Instragramie w Niedzielę Wielkanocną.

Zelensky wygląda na kompletnie pijanego i naćpanego; wypowiada jakieś bezładne sformułowania, w których stwierdza, że naród ukraiński zwycięży wszystko, bo Ukraińcy są “silni, pracowici, wdzięczni, dumni”, ale jednocześnie obraca się w fotelu, kieruje kamerę na różne przedmioty, robi miny.

Krótko mówiąc, wydaje się zauważalnie zmieniony i z pewnością nie wygląda na postać, która mogłaby zachęcić lub nakłonić kogokolwiek do walki za niego.

Jak łatwo sobie wyobrazić, video zostało natychmiast skasowane, po pierwszych negatywnych komentarzach i wydaje się, że całkowicie zniknęło z sieci, co jest zrozumiałe, biorąc pod uwagę, że kondycja owego, skonstruowanego “bohatera” (który jednakże zbyt często “zbacza z drogi”) – jak można wywnioskować z jego stanu – jest taka, iż sprowadza go do roli  marionetki, która recytuje teksty przekazywane jej przez NATO i tak, czy owak jest obrazem klęski i rozkładu. Kilka kopii filmiku wciąż krąży jednak w sieci, choć oczywiście nie są one dostępne na Zachodzie, jeśli nie posiadacie VPN i nie wiecie, gdzie ich szukać. A oto kopia, którą na szczęście udało się znaleźć i pobrać. Warto je rozpowszechnić, zanim i one znikną.

VIDEO (i tekst oryginalny) pod linkiem: https://ilsimplicissimus2.com/2022/04/18/ecco-zelensky-leroe-fatto-dalla-nato-e-ora-strafatto/

Pubblicità