Na przestrzeni ostatnich tygodni, w USA, dziesiątki zakładów przetwórstwa spożywczego i magazynów zostało zniszczonych przez pożary, katastrofy lotnicze i inne nietypowe awarie. Są to zbiegi okoliczności szczególnie niepokojące, jeśli weźmiemy pod uwagę, że świat zmierza ku bezprecedensowemu kryzysowi żywnościowemu, o czym niedawno poinformował Bank Światowy, ONZ, Władimir Putin, a także Joe Biden.

Najświeższy wypadek miał miejsce w Covington, w stanie Georgia, gdzie w czwartek, samolot spadł na teren firmy General Mills, zabijając dwie osoby i niszcząc kilka przyczep składowanych w tym przedsiębiorstwie. https://www.youtube.com/watch?v=SoPFvXMMHSo

O płonących zakładach produkujących żywność poinformował również Tucker Carlson, najpopularniejszy prezenter w amerykańskiej telewizji kablowej.

“Co jest grane? – Sprawa staje się coraz dziwniejsza: w całym kraju płoną zakłady przetwórstwa spożywczego. Kilka dni temu pożar zniszczył siedzibę firmy Azure Standard, jednego z największych dystrybutorów żywności ekologicznej w USA” podano w czwartek w programie Fox News Tucker Carlson Tonight.

“Pod koniec ubiegłego miesiąca pożar poważnie uszkodził zakład pakowania świeżej cebuli w południowym Teksasie. W Oregonie, w zakładzie przetwórstwa chrupek doszło właśnie do wybuchu kotła, w wyniku którego pracownicy trafili do szpitala” – opowiada Carlson.

“Wypadki zdarzają się na stanowiskach pracy, oczywiście … mamy do czynienia z wieloma wypadkami przy pracy w zakładach przetwórstwa żywności, podczas gdy prezydent ostrzega nas przed niedoborem żywności” – zauważył popularny dziennikarz telewizyjny.

Według szacunków zamieszczonych na Twitterze, na przestrzeni ostatnich 12 miesiecy, w USA, uszkodzonych lub zniszczonych zostało około 20 zakładów spożywczych. Zjawisko to miało początek mniej więcej w tym samym czasie, kiedy awarie łańcucha dostaw zaczęły już nękać zaopatrzenie w żywność w USA.

Należy przypomnieć, że obecnie, Bill Gates jest największym właścicielem ziemskim w Ameryce, a zatem – z całym prawdopodobieństwem –  uprawy w tym kraju staną się przedmiotem jego inwestycji w biotechnologię CRISPR w celu stworzenia żywności GMO, którą Gates planuje nas karmić w przyszłości. Zauważmy także w tym miejscu, upór i typowe –  wielomilionowe inwestycje w promowanie syntetycznego mięsa przez firmę Windows Man.

Jak wiadomo, Bill Gates przygotowuje Wielki Reset Żywnościowy. W międzyczasie, fabryki dawnego przemysłu spożywczego palą się. https://www.renovatio21.com/crisi-alimentare-decine-di-incendi-e-incidenti-sconvolgono-gli-impianti-di-produzione-di-cibo-in-usa/

Pubblicità