W tych dniach, tysiące holenderskich rolników tarasuje granicę między Holandią a Niemcami w proteście przeciwko rządowi w Amsterdamie, który zamierza z zimną krwią dokonać mordu na rolnictwie tego kraju. 

To, że UE jest organem celowo chcącym zniszczyć Europę pod względem gospodarczym, nie ulega wątpliwości, zwłaszcza biorąc pod uwagę sankcje wobec Rosji – które pojawiły się po całkowitej i haniebnej bezczynności Brukseli jak chodzi o próby zaprowadzenia pokoju na Ukrainie – ale to, czego nie da się zniszczyć niedoborami energii, robi się używając pseudoekologicznych teorii katastroficznych (które obecnie są kłamstwem drugoplanowym dla resetu, ale wkrótce staną się głównym).

Tym razem na celowniku jest inny niż CO2 gaz – absolutnie niezbędny do życia, a mianowicie azot: w radykalnym planie rządu holenderskiego i jego tzw. «zielonej agendy»  jest redukcja emisji owego gazu od 30% do 70%.

Tenże wymóg spowodowałby zamknięcie dziesiątek gospodarstw rolnych i farm bydła – w celu “ograniczenia” emisji azotu. Dzieje się to w czasie, gdy rosyjski gaz jest odrzucany i koncentruje się na amerykańskim gazie pochodzącym ze szczelinowania – powodującego wykładniczy wzrost ulatniania się metanu, którego efekt cieplarniany jest 300 razy większy niż azotu. Ostatecznie, ładunek gazu skroplonego ma taki sam wpływ na środowisko jak milion krów. Ale niestety jest to paplanina wynikająca z masowego fałszowania nauki przez media, a w szczególności z przekonania, że hipoteza klimatyczno-katastrofistyczna jest popierana przez większość naukowców, podczas gdy tak nie jest.

Walka Holandii z krowimi pierdami i z budownictwem, kolejnym generatorem azotu (podnosząc ceny zakupu i wynajmu oraz powodując kryzys mieszkaniowy) – stała się paranoją za sprawą dekretu z 10 czerwca, który praktycznie wymaga ograniczenia produkcji azotu od 70 do 95 procent w wielu częściach kraju . Jednocześnie przyznając, że “w ramach tego podejścia nie ma przyszłości dla wszystkich holenderskich rolników”  do tego stopnia, że Ministerstwo Rolnictwa przewiduje, “że około jedna trzecia z 50 000 holenderskich gospodarstw zniknie do 2030 roku” . A z drugiej strony, operacja demontażu już zaczęła się na bardzo poważnie, ponieważ minister dał do zrozumienia, że rząd wywłaszczy ziemię rolników, którzy nie będą przestrzegać kwot azotowych.

Tak, że po obłudnym narzekaniu na «kryzys żywnościowy uderzający w najbiedniejsze kraje» – pośród niedoborów nawozów i żywności na całym świecie–oto dokonuje się ataku na produkcję żywności. Zapomniałem także o naturalnych nawozach pochodzących z obornika, które tak bardzo dręczą międzynarodowe koncerny nawozów chemicznych.

Dla tych, którzy nie zrozumieli sprawy – azot nie ma tu nic do rzeczy, plan polega na zrujnowaniu lokalnych rolników i hodowców, aby ziemię i działalność mogły przejąć wielkie międzynarodowe korporacje, które następnie stopniowo pochłoną cały europejski sektor podstawowy.

Rzeczą oczywistą jest, że proces ten należało rozpocząć od Holandii, wiodącego na świecie eksportera mięsa, ale także kraju, w którym np. Bill Gates, znany zwolennik wszelkiego rodzaju GMO, zainwestował w stworzenie syntetycznego mięsa, po tym jak stał się także największym posiadaczem ziemi w USA.

Niestety, ludzie są bardzo zdezorientowani w tych tematach i myślą, że wszystkie te rzeczy są naprawdę robione dla dobra środowiska, podczas gdy w rzeczywistości jest to dla dobra bogaczy: weźmy na przykład absurdalny pomysł zastąpienia mięsa hodowlanego białkiem z owadów, jeśli nie z owadów tout court. (…)

Jak można wierzyć w brednie, które są konstruowane w celu realizacji programów politycznych? – A jednak to się zdarza.  Prawda jest taka, że należy wyśmiać tych, którzy chcieliby, abyśmy uwierzyli, że to krowie bąki zmieniają klimat. https://ilsimplicissimus2.com/2022/07/01/la-distruzione-controllata-dellagricoltura-europea/

https://www.france24.com/en/live-news/20220622-dutch-farmers-protest-livestock-cuts-to-curb-nitrogen

https://www.bloomberg.com/news/articles/2022-06-28/dutch-farmers-bring-cows-to-parliament-to-protest-nitrogen-cuts

&&&

http://marita-wiggerthale.de/mediapool/16/163463/data/Corporate_power_food_system_Jan_2021_1_.pdf