Rząd NSW (Nowa Południowa Walia w Australii) poczynił kolejny krok w kierunku przyspieszenia prac nad pierwszymi na świecie szczepionkami mRNA przeciwko pryszczycy (FMD) oraz chorobie guzowatej skóry bydła (Lumpy Skin Disease), zawierając umowę z amerykańską firmą biotechnologiczną Tiba Biotech.

Wicepremier i minister ds. regionalnych NSW, Paul Toole powiedział, że dzisiejszy dzień oznacza ważny kamień milowy w kierunku zabezpieczenia technologii szczepionki, która będzie chronić przemysł hodowlany Australii o wartości 28,7 miliarda dolarów.

“Narodowcy w rządzie NSW traktują zagrożenie pryszczycą i chorobą guzowatej skóry niezwykle poważnie, a ten kamień milowy jest kolejnym krokiem naprzód w przygotowaniu do potencjalnej epidemii” – stwierdził Toole.

“Napisałem właśnie do producentów szczepionek, aby podjęli moje wyzwanie, aby opracować obie szczepionki gotowe do użycia i produkcji w NSW do 1 sierpnia przyszłego roku”.

“COVID-19 pokazał nam, że wszystkie możliwe drogi w rozwoju szczepionek muszą być zbadane i nie pominiemy żadnej z nich”.

Minister rolnictwa Dugald Saunders powiedział, że umowa z Tiba Biotech daje NSW kolejną ścieżkę do opracowania szczepionek mRNA na pryszczycę i chorobę Lumpy Skin.

“Bardzo ważne jest, abyśmy opracowali szczepionki mRNA na FMD i Lumpy Skin tak szybko, jak to możliwe, aby chronić sektor zwierząt gospodarskich naszego państwa” – powiedział Saunders.

“Zagrożenie FMD jest ciągłe i istnieją obawy, że choroba Lumpy Skin może wejść do północnej Australii w najbliższym sezonie deszczowym, więc jest to kluczowe, abyśmy nadal robili to, co możemy, tak szybko, jak to możliwe”.

“Obecne szczepionki przeciwko FMD wykorzystują samego wirusa, a w Australii nie ma jeszcze zatwierdzonej szczepionki do stosowania w przypadku choroby guzowatej skóry, więc stworzenie szczepionek mRNA w celu zwalczania którejkolwiek z tych chorób stanowiłoby dla branży zmianę planów”.

“Szczepionki mRNA są tańsze i szybsze w produkcji, wysoce skuteczne i bardzo bezpieczne”.

“Ponieważ są w pełni syntetyczne i nie wymagają żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego lub mikrobiologicznego, nie niosą ze sobą takiego samego ryzyka jak szczepionki pozyskiwane tradycyjnie”.

Współzałożyciel firmy Tiba, Peter McGrath, powiedział, że firma cieszy się, że może współpracować z rządem, przemysłem i naukowcami w celu ochrony kluczowego dla Australii przemysłu hodowlanego i bezpieczeństwa żywności.

“Nasza technologia RNA nowej generacji jest w stanie bezpiecznie i skutecznie dostarczać szczepionki zarówno dla potrzeb zdrowotnych ludzi, jak i zwierząt i wykazała o wiele bardziej praktyczne wymogi przechowywania niż istniejące technologie RNA” – stwierdził McGrath.

Dyrektor zarządzający Meat and Livestock Australia Jason Strong powiedział, że szczepionki mRNA przyniosą dodatkowe korzyści dla sektora zwierząt gospodarskich.

“Ten rodzaj technologii szczepionek może nie wymagać dłuższych procesów testowania i zatwierdzania wymaganych dla rozwoju i importu konwencjonalnych szczepionek, ponieważ nie wykorzystuje produktów zwierzęcych” – powiedział Strong.

“Oznacza to, że możemy ją wykorzystać do zapewnienia szybszych reakcji na ogniska choroby, umożliwienia eliminacji i powrotu do statusu wolności – i dostępu do rynku – szybciej”.

Program pilotażowy jest częścią inwestycji rządu NSW o wartości 65 milionów dolarów mających na celu przygotowanie i zapobieganie egzotycznym chorobom zwierząt, co sprawia, że całkowita inwestycja w bezpieczeństwo biologiczne jedynie w tym roku wynosi 229 milionów dolarów – jest to największa inwestycja w bezpieczeństwo biologiczne dokonana przez pojedynczą jurysdykcję w zakresie kontroli egzotycznych szkodników i chorób. https://www.nsw.gov.au/media-releases/nsw-fast-tracks-fmd-vaccine

…………………………………………

Natychmiastowa śmierć krów, które otrzymały szczepionkę mRNA!

[Oct 1, 2022 at 14:42] Skopiowane z maila:

Cześć ludzie! – Znajoma poinformowała mnie dzisiaj, że jej sąsiad, hodowca bydła mlecznego, jest obecnie zmuszony do szczepienia swojego stada szczepionką z mRNA! (NSW – Nowa Południowa Walia w Australii) Zastosował się do tego i z 200 sztuk bydła 35 zdechło natychmiast! – Rolnik powiedział, że jest to obowiązkowe dla wszystkich gospodarstw mlecznych, aby ich stada zaszczepione szczepionką mRNA. Nie jestem jeszcze pewien, czy to obowiązuje tylko w NSW, czy w całej Australii, ale będę natychmiast badał implikacje?

DNA stada mlecznego jest zmienione. Mleko jest zmienione, a ty je KONSUMUJESZ! – Skład masła, jogurtu, sera jest zmieniony. MIĘSO jest zmienione. Czy kurczak i inne rodzaje mięsa będą następne? – Czas na hodowlę własnych zwierząt, a być może na rozwój stad, które są prywatne, nie oznakowane i nigdy nie szczepione. Czas założyć wspólnotowe stowarzyszenie rolnicze z członkami – rolnikami, którzy nie są częścią systemu, którzy posiadają stada – zwierzęta, które nie są szczepione ani znakowane, więc społeczność indywidualnych ludzi może stać się konsumentami ekologicznie produkowanego żywego inwentarza. Nadszedł czas, aby walczyć o siebie jako zorganizowana społeczność. https://beforeitsnews.com/alternative/2022/10/urgently-warn-everyone-you-know-instant-death-of-cows-who-received-mrna-vaccine-3781287.html

………………………..

Dziwne, nagłe przypadki śmierci wielu sztuk bydła jednocześnie, we Włoszech już 2 miesiące temu: https://laprovinciadibiella.it/cronaca/cinquanta-mucche-morte-in-pochi-minuti-avvelenate-probabilmente-dal-sorgo/

Pubblicità