28 października 2022, Nikolai Mushegian, 29-letni współzałożyciel MakerDAO https://makerdao.com/en/, opublikował na swoim profilu na Twitterze niepokojącą wiadomość, w której łączył rządowe agencje wywiadowcze z «pierścieniem» pedofilskim – rzekomo działającym w Puerto Rico i na wyspach karaibskich. Dwa dni później znaleziono go martwego w San Juan.

Przesłanie Mushegiana, które wciąż jest widoczne na Twitterze, brzmi następująco:

“CIA i Mossad oraz elity pedo prowadzą pewien rodzaj seks-handlu, polegającego na usidlaniu, szantażowaniu – z Puerto Rico i wysp karaibskich. Zamierzają mnie wrobić wykorzystując laptopa podłożonego przez moją byłą dziewczynę, która była szpiegiem. Będą mnie torturować aż do śmierci”.

To, co Mushegian sugerował przed swoim tajemniczym odejściem, to fakt, że operacja handlu dziećmi w stylu Jeffrey’a Epsteina działa na szeroką skalę na wschodnim wybrzeżu Ameryki. Musiał trafić w sedno, ponieważ został szybko uciszony za rozgłaszanie tego światu. (Powiązane: Obecnie trwają wysiłki w celu zbadania pedofilii Joe Bidena).

Mushegian zmarł zaledwie pięć dni po akceptacji lukratywnego partnerstwa depozytowego z platformą Coinbase https://www.coinbase.com/

Mushegian miał 29 lat, gdy zmarł. Był określany jako “innowator stablecoin” i “BitShares contributor”, który stworzył DAI, funkcjonującą w sieci Ethereum (ETH). https://en.wikipedia.org/wiki/Dai_(cryptocurrency)

Według doniesień, biuro policji San Juan w Puerto Rico znalazło ciało Mushegiana na plaży w pobliżu Ashford Hospital w Condado. Został znaleziony w pobliżu wody, a ratownicy nie byli w stanie go ożywić, ponieważ jego parametry życiowe przestały być obecne. https://www.elnuevodia.com/noticias/seguridad/notas/muere-un-hombre-de-29-anos-arrastrado-por-las-corrientes-en-playa-de-condado/

Oficjalne raporty sugerują, że ciało Mushegiana było “wleczone przez prądy” i porwane podczas gdy pływał. Innymi słowy, oficjalną przyczyną śmierci jest “wypadek”.

Niewielu w to wierzy, biorąc pod uwagę chronologię, czyli moment, w którym Mushegian zatweetował o CIA i Mossadzie i kiedy okazało się, że nie żyje. Trzy dni przed tym tweetem społeczność MakerDAO zatwierdziła również lukratywne partnerstwo powiernicze z gigantem kryptowalutowym Coinbase, co również warto odnotować.

Wielu w przestrzeni kryptowalutowej jest sceptycznie nastawionych do oficjalnej historii dotyczącej śmierci Mushegiana. Jest dla nich jasne, że w wyniku informacji, które zatweetował, doszło do czegoś nikczemnego.

Sam Mushegian zatweetował kilka innych niepokojących wiadomości o tym, że w jego przyszłości może pojawić się “samobójstwo z rąk CIA” lub że stanie się “aktywem niewolniczym z uszkodzonym przez CIA mózgiem”. Oto co napisał:

“niedziela wieczór, warunki spełnione, zaskakujące odkrycie, nowa okazja, teraz wszystko na osi czasu zmieniającej wskaźnik szaleństwa, kwantowa nieśmiertelność, ale dla ludzkiej cywilizacji, założę się, że nie ma przyszłości, w której negatywna suma bankierskiej globalnej agendy niewolniczej nie zakończy się wymarciem. życz mi szczęścia. 3 możliwe warianty przyszłości dla mnie 1. samobójstwo z rąk CIA 2. niewolniczy aktyw z uszkodzonym przez CIA mózgiem 3. najgorszy koszmar ludzi, którzy pieprzyli mnie do tej pory, jestem pewien, że to jedyne opcje.”

Kim był Nikolai Mushegian?

W świecie kryptowalut zdominowanym przez postacie przerysowane, Mushegian był wyjątkowo cichy. Wolał, aby jego mówiła jego działalność, oferując swoje przemyślenia na temat rynku bardzo sporadycznie. Mushegian miał również własną stronę internetową, na której mówił o różnych projektach i tym, co go inspirowało. Te projekty to między innymi DAI fork RAI, Balancer i DAI, wśród wielu innych inicjatyw. Był również postacią charytatywną, przekazując swej alma mater Carnegie Mellon ponad 1 milion dolarów – w 2020 roku. Chciał wesprzeć program badawczy dotyczący zdecentralizowanych technologii, w tym aplikacji i protokołów dApps. https://everipedia.org/wiki/lang_en/nikolai-mushegian

Na podstawie: https://newspunch.com/crypto-developer-found-dead-2-days-after-exposing-cia-and-mossad-pedophile-ring/