Europoseł Mislav Kolakusic (Chorwat) do Parlamentu Europejskiego:

https://en.wikipedia.org/wiki/Mislav_Kolaku%C5%A1i%C4%87

«Kto rządzi światem? – Kto wywołuje wojny i pandemie? – Czy to Biden? – Czy to Putin? – Wiara w to, że przemysł farmaceutyczny chce zdrowych obywateli jest jak wiara w to, że przemysł zbrojeniowy chce pokoju na świecie.

BlackRock, Vanguard i State Street – fundusze inwestycyjne, o których większość ludzi nigdy nie słyszała – zarządzają aktywami o wartości ponad 15 bilionów dolarów. Wspomniani zarządzający aktywami mają udziały we wszystkich dużych firmach farmaceutycznych, mediach, firmach transportowych, producentach broni i bankach.

Są największymi udziałowcami m.in. Pfizera, Moderny i Johnson & Johnson. Posiadają oni większościowe udziały w sześciu z 10 największych gigantów farmaceutycznych. Posiadają większościowe udziały we wszystkich firmach, które produkowały szczepionki Covid.

Gwałtownie rosnąca inflacja, która najbardziej dotyka obywateli, nie jest zjawiskiem ekonomicznym, ale wynikiem nienasyconej chciwości właścicieli owych zarządzających aktywami, którzy dyktują ceny.

Są również właścicielami przemysłu zbrojeniowego. BlackRock, Vanguard i State Street posiadają największych producentów broni, w tym Lockheed Martin, Boeing i Northrop Grumman. Jest rzeczą absolutnie oczywistą, kto rządzi światem i podejmuje wszystkie ważne decyzje, czy to dotyczące wojen, czy pandemii».

……………………

A oto kolejny zarządzający: Diabli przynieśli Klausa Schwaba również na Bali

Pubblicità