PAMIĘTAJ I POWIEDZ TWOIM ZNAJOMYM: «TO LUDZIE TACY JAK WY ZNISZCZYLI TEN KRAJ»

To jest historia o wciągnięciu Ameryki do kloaki judaizmu.

Stosownym wizerunkiem jest prawie naga dziewczynka, która kiedyś była ulubienicą Disneya o imieniu Hannah Montana https://en.wikipedia.org/wiki/Hannah_Montana i bohaterką amerykańskich małych dziewczynek, a teraz zmieniła się w zdzirę o imieniu Miley Cyrus, która na czworakach w zadymionym nocnym klubie robi coś, co nazywa się twerkingiem, podczas gdy oddaje na nią mocz bulwiasta ikona Hollywood i zjełczały waszyngtoński polityk; obskurna scena reprezentowana przez żydowskie media jako zenit amerykańskiej popkultury dla naćpanych, obłąkanych młodych amerykańskich mężczyzn.

Czekajcie! – Nie odwracajcie się, jest jeszcze gorzej. Rozważmy naturalną ewolucję, jaką stał się ten koszmarny obraz, to sadystyczne oszczerstwo, w które zamieniono nasze młode kobiety; będzie ono nienaturalnie ewoluować w ogólnoświatowy spisek morderstw, który nasi żydowscy lekarze wymyślili, aby zamienić wszystkich w gnijące zwłoki – przy użyciu szczepionki sprzedawaną jako coś, co ma zapobiec chorobie, podczas gdy było to kwintesencją choroby stworzonej przez najbardziej chore potwory, jakie kiedykolwiek zaistniały.

Czy kiedykolwiek przyszło wam do głowy, że żydowska firma, która sponsoruje wieczorne wiadomości, zarobiła miliardy na tak zwanej szczepionce, która zabiła miliony?

To są dary Żydów dla świata, ostateczne zniewagi dla ludzi, którzy mieli nadzieję na niebo, ale w swojej narcystycznej obojętności otrzymali zamiast niego piekło.

Bez sprzeciwu ludzi sumienia, ten ohydny proces społecznie zaprojektowanego masowego samobójstwa osiągnął dziś punkt, w którym odważni zwolennicy odpowiedzialności społecznej, tacy jak Dane Wigington i Michael Snyder, otwarcie ostrzegają nas, byśmy spodziewali się końca życia na tej planecie znacznie wcześniej niż chcielibyśmy się spodziewać – na przykład w ciągu najbliższych kilku lat! – Z nihilistycznych wypowiedzi naszych pokręconych przywódców w ciągu wielu ostatnich dekad wynikałoby, że jest to punkt końcowy żydowskich celów przez cały czas. Dawno temu Eustachy Mullins przedstawił taką przepowiednię, która teraz wydaje się spełniać w całej swojej ropiejącej brzydocie.

Sprawdzaliście ostatnio wskaźnik zgonów po szczepionce COVID? Przyspiesza szybciej niż w waszych najczarniejszych koszmarach. I zaszczepiony czy nie, nie musisz prosić o udział, ponieważ teraz każdy może pozyskać owe popularne białka kolca, które spowodowały, że tak wielu wytrenowanych sportowców umarło drgając na murawie stadionu na oczach tysięcy uwielbiających ich fanów.

Wojna jest w menu… przeciwko tobie

Nikt już nie mówi o pokoju. Wszystko, co się dziś mówi, to usprawiedliwienia dla rzezi i jak niefortunne jest to, że pochłonie ona ze sobą większość ludności świata. To się nazywa żydowska logika. Przez całe życie akceptowaliście to jako “zwykły biznes”, tyle że teraz staliście się nieuniknionymi i niezaprzeczalnymi konsekwencjami waszej własnej obojętności.

I jest już o wiele za późno by się odwrócić, bo teraz patrzycie w twarz swojej własnej śmierci, o ile nie zauważyliście tego jeszcze.

Więc wskażcie mi drogę wyjścia, jeśli sądzicie, że przesadzam, kiedy przywódcy sabotują własnych braci dla gotówki, która wkrótce nie będzie dla was nic znaczyć, kiedy będziecie martwi. Ci ludzie uważają, że masowe morderstwa to jedynie sprytna strategia biznesowa. To są ludzie, którym powierzyliście wasze życie, a teraz planują je odebrać, po uprzednim pozbawieniu was wszystkich kosztowności, tak jak zrobili to wszystkim łatwowiernym krajom przez wszystkie te lata.

Cóż, teraz to wy jesteście tym łatwowiernym krajem, frajerzy, a oni nadchodzą, aby was oczyścić i zamknąć, jeśli jeszcze tego nie zrobili.

Poczekajcie, aż ludzie w Europie zaczną zamarzać na śmierć w przyszłym miesiącu, i obserwujcie, jak zaczniecie drżeć. Oni pomyśleli o wszystkim. Wykupili całą ziemię i zakazali upraw pod różnymi pretekstami. Spalili wszystkie zakłady przetwórstwa spożywczego. Zamknęli linie zaopatrzenia. Otworzyli granice dla głodujących migrantów i dali im atrakcyjne karty debetowe. Zamknęli supermarkety. Odcięli dostawy oleju napędowego. Uregulowali wybory w nieskończoność. Nazywa się to żydowskim planowaniem.

Wyczekując twojego ostatniego oddechu

Kazałabym ci się obudzić, ale ty się nie obudzisz, nigdy więcej. Schodzisz do wielkiego snu, zwłaszcza jeśli już dostałeś zastrzyk. Te paskudne białka kolca urządzają sobie hulanki w całym twoim ciele, zamykając naczynia włosowate w mózgu, które są powodem, dla którego tak wielu ludzi zaczyna zachowywać się jak, zgadłeś, zombie!

Ostrzegali cię przed tą apokalipsą przez wiele lat. Śmiałeś się. Śmiej się teraz, frajerze. To właśnie jest tutaj.

Trudno nie być przygnębionym w tych dniach, skoro Żydzi ostatecznie zdecydowali się wymordować wszystkich nie-Żydów na świecie, z wyjątkiem tych, których postanowili zachować jako swoich niewolników do sprzątania ich country clubów lub służących jako źródło pożywienia dla elitarnych krwiopijców, którzy pędzą świat do zatrutej ziemi, którą sami stworzyli.

Właśnie wtedy, gdy udawani patrioci nalegają, że musimy wspierać nasze dzielne wojska najemne na Ukrainie, dowiadują się, że bogate żydowskie dziecko o imieniu Sam Bankman-Fried (idealne żydowskie nazwisko) zmajstrowało przekręt, w wyniku którego nasz skostniały prezydent Brandon wysyła miliardy dolarów do prania z powrotem do kieszeni kandydatów Demokratów, którzy wysłali pieniądze na Ukrainę na samym początku.

Ameryka, co za wspaniały kraj … dla tych, którzy nie przejmują się śmieciami, na których głosowali, podczas gdy oni bezczelnie kradną ich pieniądze w najbardziej oczywisty sposób, a którego nie są już w stanie dostrzec pozbawieni mózgu oglądacze telewizji.

Już kiedyś wam to wszystko wyłożyłem. Na pewno pamiętacie.

Diagnozowanie choroby końcowej

Test, który nie funkcjonuje w przypadku choroby, która nie istnieje plus lek, który nie działa na chorych, którzy nie przeżyją. To jest to, co nazywają dziś zdrowiem publicznym, a rząd każe ci brać lek albo przejmie twoje konto bankowe. Więc tak czy inaczej jesteś martwy. Witamy w dzisiejszym wypaczonym świecie. Spokojnie. Nie będziesz musiał tego dłużej znosić.

Twoje własne życie stanie się wkrótce okrucieństwem fałszywej flagi. To znaczy, zamarynowane zwłoki, ewentualnie zmielone i wymieszane z robakami, aby dodać je do zapasów żywności.

Oto jak to się odbywa.

Czekaliście na kogoś innego, na kogoś odważniejszego od was, kto wpadnie na pomysł, który moglibyście poprzeć, użyczyć waszego wsparcia. Wszyscy byliście gotowi wysłać datek pocztą. Wszyscy pozostali robili to samo, czekając, aż ktoś inny wykona pierwszy ruch i zaryzykuje utratę wszystkiego, idąc pod prąd.

Hej, co może zrobić jedna osoba przeciwko miliarderom, którzy posiadają wszystko i mogą zabić każdego, kogo chcą?

Zasada jest taka. Wbijcie sobie to do głowy. Bez ryzykowania wszystkiego – stracimy wszystko, bo pozwoliliśmy, by ta zgnilizna zaszła za daleko. W rzeczywistości już jest za późno.

Równie dobrze możesz siedzieć i czekać na śmierć, bo nic nie możesz zrobić z tym, co się dzieje. To stało się po prostu zbyt skorumpowane od zbyt dawna i nic nie możemy teraz z tym zrobić, prawda?

Bogaci psychole mają nas w garści. Wybory są ustawione. Egzekwowanie prawa polega na łamaniu prawa w służbie skorumpowanych bankierów, płacących im, zamiast egzekwowania prawa i łapania przestępców. Dlaczego mieliby to robić?

Prezydent przekazuje miliardy skorumpowanemu pseudo-krajowi stworzonemu przez nas, a gotówka wraca z powrotem przez pralnię brudnych pieniędzy do skorumpowanych polityków, którzy ją przekazali. To jest wasze wolne społeczeństwo w akcji. Robi mielonkę z ludzi, których zdradza, a ty jesteś jednym z nich.

Popierając nasze własne zniszczenie

I nadal, głupcy, którymi wszyscy jesteśmy, machamy naszymi flagami wspierając szaleństwo, które nas wykańcza. A Żydzi ślinią się z radości, że jesteśmy tak głupi. To trwa od dawna, może nawet od początku istnienia tego kraju.

Kiedy nasi przywódcy ustalili, że mianowani przez nich sędziowie mogą mieć ostatnie słowo we wszystkim, oddaliśmy naszą wolność w tym momencie, czyli w 1700 roku. Stali za tym Żydzi.

Kiedy w roku 1913 zdecydowaliśmy się pozwolić bankierom na kontrolę naszej podaży pieniądza, w owym momencie jakakolwiek kontrola nad naszym losem całkowicie zniknęła. Klasyczna robota Żydów.

Krótka lista samobójstw naszego społeczeństwa brzmi następująco: wojny światowe, wymuszona depresja, 9/11 i oszustwo COVID, czyli wszystko wymyślone przez Żydów, wszystko po to, by najpierw oszukać, a potem wytępić większość Amerykanów, większość ludzi na świecie, z wyjątkiem tych martwych umysłowo przydupasów, których chcą zachować jako swoich niewolników. I tym jesteśmy. Póki jeszcze oddychamy, przynajmniej.

Nawet kiedy umrzemy, będziemy użyteczni, bo włączą nas do zaopatrzenia w żywność, będziemy przystawkami z ludzi.

Obecnie pozostały nam ostatnie godziny. Plany są gotowe i są wykonywane w tej chwili. Realizacja to słowo klucz.

Tymczasem wszyscy siedzą i czekają, aż ktoś wpadnie na pomysł, który będziemy mogli zastosować, jakiś plan aresztowania sprawców, którzy codziennie okłamują nas i zabijają, gdy nie obserwujemy. Jejku, jak myślisz, jakie są szanse, że Żydzi stoją za tym gigantycznym manewrem? Ups, nie można tego powiedzieć; to antysemityzm. Wsadzą cię do więzienia, zamrożą twoje konto bankowe, zabiją cię w zwolnionym tempie. Lepiej nic nie mów. Może to wszystko się rozejdzie.

Według Todda Callendera, adwokata, który oblicza stawki ubezpieczeniowe, wskutek zastrzyku zmarło do tej pory 20 milionów frajerów. A ponieważ laureat Nagrody Nobla Kary Mullis powiedział, że wynaleziony przez niego test PCR nigdy nie był przeznaczony do diagnozowania jakiejkolwiek choroby, nie ma sposobu, by udowodnić, że choć jedna osoba na całym świecie kiedykolwiek umarła od owego urojonego zagrożenia, które wymyślili kilka lat temu i nazwali COVIDem.

Więc odpręż się i zrelaksuj. Medytuj i sprawdź, czy faktycznie słyszysz, jak te białka kolcowe rozbijają naczynia włosowate w twoim mózgu, przeżerają się przez rozpadające się ściany naczyń krwionośnych, zapowiadając udar, który zaraz odbierze ci życie.

Z pewnością pojawi się ktoś, kto rozwiąże ten problem. Ponieważ większość z was – a na pewno wszyscy w mojej rodzinie – nigdy nie słyszeli o sformułowaniu “sumienie społeczne”; prawdopodobnie nigdy nie zorientujecie się, że osobą, na którą wszyscy czekali, jesteście wy.

Na podstawie: https://johnkaminski.org/index.php/john-kaminski-american-writer-and-critic-2/448-the-takedown-of-america (przekład automatyczny)