Gorsad Kyiv to kolektyw fotografów współpracujących z największymi światowymi markami. Najwyraźniej wszyscy oni ignorują fakt, że ich praca obraca się wokół wykorzystywania i seksualizacji dzieci. Co gorsza, niektórzy z ich “modeli” wydają się być autentycznymi ofiarami handlu dziećmi. Oto spojrzenie na Gorsad Kyiv.

Gorsad Kijów tworzy trójka «artystów»: Wiktor Wasiliew, Maria Romaniuk i Ulik Romaniuk.

Grupa z siedzibą w Kijowie na Ukrainie współpracowała z wieloma galeriami, magazynami, muzykami i markami takimi jak I-D, Vice, Dazed & Confused, Skim milk, Hood by Air, Ariel Pink i innymi.

W roku 2022, Gorsad Kyiv znalazł się na liście “100 Next Great Fashion Image Makers” PhotoVogue’a.

PhotoVogue Festival gromadzi największe nazwiska w branży mody, wraz z licznymi redaktorami z CondeNast, mega korporacji, która jest właścicielem setek publikacji na całym świecie. Tutaj PhotoVogue prezentuje zdjęcie Gorsada portretującego smutną i przestraszoną dziewczynkę.

Wystarczy spojrzeć na niektóre zdjęcia zrobione przez Gorsada, by uświadomić sobie jedno: jest z nimi coś strasznie nie tak. Wszystko w ich pracy odnosi się bezpośrednio do pedofilii, wykorzystywania dzieci i handlu seksualnego. Wiele dzieci na tych zdjęciach pojawia się w stanie cierpienia, jakby były realnymi ofiarami handlu ludźmi, nieustannie odurzanymi i maltretowanymi.

Zamiast być zaniepokojonymi tymi zdjęciami, “eksperci branżowi” tak naprawdę celebrują Gorsad i nagradzają ich lukratywnymi kontraktami. A od początku wojny na Ukrainie kolektyw jest traktowany przez media jako “bojownik o wolność”.

Jeden z absurdalnych nagłówków chwalących Gorsada.

Dlaczego branża tak bardzo kocha Gorsada i dlaczego nie jest on objęty dochodzeniem przez policję? Otóż, gdy uświadomimy sobie, że ich dzieła są również pełne satanistycznej symboliki okultystycznych elit, zdamy sobie sprawę z ważnego faktu: oni są częścią tej samej chorej kultury.

Oto ulubione tematy omawianego kolektywu fotografów.

Jest to jeden z tych artykułów, w których nie czuję się komfortowo publikując zdjęcia, ponieważ są one trudne do oglądania. Jednakże owo szaleństwo powinno zostać zdemaskowane za to, czym jest, albo będzie trwało nadal z powodu ogólnej obojętności. Nie wygrzebałam tych zdjęć z jakiejś obskurnej strony internetowej: poniższe zdjęcia są dumnie prezentowane na pokazach mody, w ważnych czasopismach i na wszystkich kontach grupy w mediach społecznościowych.

Kiedy magazyny mody opisują prace Gorsada, chętnie używają słów “młodość, niewinność i seksualność”. Jest to odmienny sposób na określenie “pedofilia”. Bo właśnie o to chodzi.

Zrzut ekranu z wywiadu z Gorsadem. Muszą udzielać niejasnych odpowiedzi, bo nie mogą otwarcie powiedzieć, że produkują materiały dla chorych pedofilów.

Wystarczy rzut oka na poniższe zdjęcia, aby uświadomić sobie, że mamy do czynienia z nadużywaniem, wykorzystywaniem i seksualizacją dzieci przez chorych dorosłych.

Oto kilka zdjęć ze strony internetowej https://gorsad-kyiv.com/ oraz konta na Instagramie Gorsada https://www.instagram.com/grsdkyiv/:

Wewnątrz plecaka znajduje się dildo.

To dziecko nosi obrożę (używaną w BDSM https://en.wikipedia.org/wiki/BDSM).

Ta mała dziewczynka nosi kapelusz, na którym jest napisane “BALLS”, jednocześnie sugestywnie uderzając w owoc. Obok znajduje się książka EROTICA. Oni nie żartują. Dają do zrozumienia, że to wszystko to pedofilia.

Obcowanie cielesne ze zwierzęciem.

W jednym ze swoich licznych postów “Bądź z Ukrainą” w mediach społecznościowych, Gorsad zamieszcza takie oto zdjęcie dziewczyny z łańcuchami wokół jej genitaliów. Chodzi o handel seksualny.

Dziewczyna krwawiąca z genitaliów. Bezpośrednie odniesienie do gwałtu.

SKRAJNE ZNĘCANIE SIĘ NAD DZIEĆMI

Gorsad uwielbia przedstawiać wykorzystywanie, dręczenie, poniżanie i torturowanie dzieci. Szczerze mówiąc nie jestem pewien, jak te zdjęcia mogą egzystować bez szczegółowego dochodzenia policyjnego.

Powtarzający się motyw w pracach Gorsada: dzieci duszące się w plastikowych workach.

To zdjęcie jest nie tylko obrzydliwe, ale przekazuje też głęboko sadystyczną naturę tych, którzy stoją za tym wszystkim. Zmuszanie ludzi do pozostawania we własnych odchodach powoduje intensywną traumę (jest to jedna z głównych technik tortur), a ten chłopak musi zmierzyć się z upokorzeniem, jakim jest pozowanie do zdjęcia.

Tę dziewczynkę zabrali na cmentarz i zmusili do konfrontacji ze śmiercią. Chcą zabić niewinność dzieci i narazić je na traumę.

To dziecko jest “uciszane” przez niewidzialnego dorosłego. Ramię pokryte jest lateksem, który zazwyczaj stosowany jest w odzieży BDSM.

Redukowanie ludzi do zwierząt.

Dalsze foto:

Na podstawie: https://neovitruvian.com/2023/01/16/ce-qualcosa-di-terribilmente-sbagliato-nel-gruppo-gorsad-kyiv-ed-e-peggio-di-balenciaga/ https://www.les-nouveaux-riches.com/interview-with-gorsad-kyiv/ https://www.urbancontest.com/photography/gorsad-kiev-photo-rivoluzione-ucraina#articoli-correlati https://www.coeval-magazine.com/coeval/gorsad https://www.apar.tv/art/gorsad-kiev-lautre-gout-de-la-jeunesse/