Joe Biden, który miał wygłosić oświadczenie w sprawie strzelaniny w szkole w Nashville, rozpoczął swoje przemówienie od dowcipu na temat swej miłości do lodów.

Zajście miało miejsce podczas poniedziałkowego wystapienia Bidena z okazji Miesiąca Historii Kobiet. Prezydent USA był gospodarzem imprezy odbytej w Białym Domu, podkreślającej ważność U.S. Small Business Administration Women’s Business Summit.

Biden: «Nazywam się Joe Biden. Jestem mężem doktor Jill Biden i jadłem lody Jeni’s. Z kawałkami czekolady. Przyjechałem, bo słyszałem, że są tu lody z kawałkami czekolady”. “Przy okazji, mam całą lodówkę pełną na górze. Sądzicie, że żartuję? Nie żartuję.»

Biden: “My name is Joe Biden. I’m doctor Jill Biden’s husband, and I ate Jeni’s ice cream. Chocolate chip. I came down because I heard there was chocolate chip ice cream.” “By the way, I have a whole refrigerator full upstairs. You think I’m kidding? I’m not.”

https://nypost.com/2023/03/27/bidens-bizarre-ice-cream-joke-in-nashville-shooting-remarks/ https://dailycaller.com/2023/03/27/heard-chocolate-chip-biden-opens-speech-rant-ice-cream-womens-history-month/