Kolejny rodzaj chipa na horyzoncie! – DARPA (Defense Advanced Research Projects Agency) pracuje nad wszczepialnym pod skórę mikrochipem umożliwiającym wykrywanie wirusów. https://www.zerohedge.com/technology/darpa-working-implantable-microchip-detect-virus.

“W przyszłości trzeba będzie znaleźć sposób na zmniejszenie populacji. Zaczniemy od ludzi starych, ponieważ gdy tylko przekroczą oni 60-65 lat, żyją dłużej niż produkują i drogo kosztują społeczeństwo. Potem zajmiemy się słabymi, następnie bezużytecznymi, którzy nic nie wnoszą do społeczeństwa, bo zawsze będzie ich coraz to więcej, a co najważniejsze, na końcu zabierzemy się za głupich. Pozbędziemy się ich, każąc im myśleć, że to dla ich własnego dobra. Nie będziemy w stanie przeprowadzać testów na inteligencję w stosunku do milionów ludzi, to nie jest możliwe! Znajdziemy coś lub spowodujemy coś; pandemię, która dotknie pewne warstwy społeczeństwa; prawdziwy lub nieprawdziwy kryzys gospodarczy; wirus, który uderzy w ludzi starych czy dorosłych – to nie ma znaczenia; słabi ulegną, bojaźliwi i głupi uwierzą we wszystko i będą prosić o wyleczenie ich. Zadbamy o to, aby zaplanować leczenie – leczenie, które stanie się rozwiązaniem (problemu). Selekcja idiotów dokona się więc samoczynnie: pójdą do rzeźni z własnej woli.”

Jacques Attali (odkrywca i mentor Macrona) w wywiadzie udzielonym Michel’owi Salomon’owi w roku 1981 – «L’Avenir de la vie», rok 1981. https://en.wikipedia.org/wiki/Jacques_Attali, https://www.amazon.fr/LAvenir-vie-Salomon/dp/222150237X