Lekarze na całym świecie ostrzegają osoby zaszczepione, aby unikały skanowania rezonansem magnetycznym, ponieważ niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce.

W związku z tym La Quinta Columna w skrócie wyjaśniła, czym spowodowane jest to zjawisko, we fragmencie, który Orwell City przygotowało dla swoich followersów.

TRANSKRYPCJA VIDEO:

Ricardo Delgado: Dzisiaj zostaliśmy poinformowani o pewnej sprawie. Kilku lekarzy napisało do La Quinta Columna, niektórzy z zagranicy (Wielka Brytania oraz kraje hiszpańskojęzyczne), informując nas, że osoby zaszczepione mają niezliczoną ilość problemów. A kiedy mówię “problemy”, mam na myśli śmierć. Albo coś, co jest jej bliskie – kiedy zaszczepieni (“grafenowani”) są wystawieni na działanie rezonansu magnetycznego lub tomografii komputerowej z kontrastem.

Dlaczego tak się dzieje?

Cóż, rezonans magnetyczny generuje niewiarygodną siłę pola elektromagnetycznego mierzoną w Gaussach… zaraz to obejrzycie. Pokażę wam filmik, żebyście mogli sobie to wyobrazić. Rezonans obejmuje szeroki zakres spektrum elektromagnetycznego. Jest więc bardzo prawdopodobne, że wzbudza materiał zwany tlenkiem grafenu, który został wprowadzony do ciał ludzi różnymi sposobami, z których najbardziej inwazyjnym jest szczepienie. Tak zwana “szczepionka”.

Grafen jest wzbudzany – określając to z punktu widzenia elektroniki – ponieważ jego pasmo absorpcji znajduje się w znacznej części spektrum EM (promieniowania elektromagnetycznego). I zobaczymy to również dzisiaj. Kiedy jest wzbudzony, powoduje wzrost swojej toksyczności (w organizmie ludzkim), ponieważ przekształca się w zredukowany tlenek grafenu. Zwiększa to stres oksydacyjny, generuje burze cytokinowe, załamanie systemu immunologicznego i wszystko to, co już znacie.

Nawet jeśli ci ludzie nie umierają – a z tego, co nam powiedziano, było kilka zgonów – to stają się bardzo chorzy. Ich ratowanie i leczenie jest bardzo trudne.

Dr José Luis Sevillano: Rezonans magnetyczny pozycjonuje wszystkie protony w twoim ciele. Ustawia je w polu magnetycznym – elektromagnetycznym, w tym przypadku – i w pewnym momencie je uwalnia. Zestraja je i uwalnia. A kiedy je uwalnia, oczywiście, w zależności od rodzaju materiału, z którym proton jest związany, wysyła sygnał, aby powróciły do swojego naturalnego stanu. I właśnie ten sygnał jest odbierany przez urządzenie.

Wysyła więc sygnał, który wyrównuje protony, zmienia stan energetyczny wszystkich protonów w twoim ciele, a następnie rozluźnia sygnał. A kiedy rozluźnia sygnał, protony wracają do swojego naturalnego stanu. Ale kiedy wracają do swojego naturalnego stanu, uwalniają energię, którą otrzymały, aby się zestroić. I, oczywiście, daje to dość dokładny sygnał, ponieważ każda tkanka posiada swój specyficzny sygnał, kiedy go zwraca.

Podobnie jest z rezonansem kontrastowym. Zasada jest taka sama. Tyle tylko, że aby poprawić sygnał zwrotny, podaje się badanemu pewne substancje, aby lepiej zobaczyć tętnice, drogi żółciowe i narządy kanalikowe. Kontrast jest stosowany w celu uzyskania lepszego obrazu. Ale technika zawsze bazuje na sygnale zwrotnym, który aparat otrzymuje po zestrojeniu protonów, a następnie odprężeniu ich.

Oczywiście, rezonans wysyła emituje bardzo silny sygnał. Dlatego też badanie często powoduje zawroty głowy, mdłości i problemy z węchem. Innymi słowy, rezonans jest bardzo podobny do napromieniowania. I jest to promieniowanie niejonizujące.

VIDEO (napisy angielskie): https://rumble.com/vkgyb1-be-careful-with-mris-if-youre-vaccinated.html?mref=lveqv&mc=48pz1

https://www.orwell.city/2021/07/mri.html

Pubblicità