W mediach społecznościowych sławne stało się nazwisko Jose Marii Fernandeza Sousa-Faro, wielkiego hiszpańskiego przemysłowca branży farmaceutycznej, 76-letniego prezesa europejskiego giganta farmaceutycznego PharmaMaroskarżonego o to, że zamiast szczepionki przeciwko COVID-19  kazał wstrzyknąć sobie roztwór soli fizjologicznej i zapłacił za wpisanie swojego nazwiska do hiszpańskiego rejestru szczepień.

Dr Sousa-Faro, sam będący naukowcem (jest profesorem biochemii), jest jednym z prawie 2200 znanych osobistości i przedstawicieli elit nie tylko hiszpańskich, ale i europejskich, którzy poddali się fałszywym szczepieniom przeciwko Covidowi, płacąc od 1000 do 2000 euro. W “rozległej sieci celebrytów i elit” – pisze El Mundo – “którzy zapłacili pieniądze za oszukańcze wpisanie ich nazwisk do krajowego rejestru szczepień, znajdują się Trinitario Casanova, jeden z najbogatszych ludzi w Hiszpanii, Kidd Keo, Anier, piosenkarz rapujący w języku angielskim i hiszpańskim, Jarfaiter, piosenkarz rapowy, Veronica Echegui, aktorka, Bruno Gonzalez Cabrera, piłkarz, Fabio Díez Steinaker, były olimpijczyk w siatkówce plażowej, José Luis Zapater, pseudonim Titín, były bokser, Camilo Esquivel, uznany i prestiżowy lekarz”.

Zaangażowanie w kwestię tak wielu “celebrytów” i potentatów daje nadzieję, że stalowa ściana oszustwa Covid i obowiązkowej surowicy zacznie w jakiś sposób pękać od strony Hiszpanii. Zamożni i wpływowi ludzie mogą opłacić dobrych prawników; choć stopień «przestępstwa» nie został jeszcze określony – policja od miesięcy ściga ich jak terrorystów z ISIS-u. Wśród nich są eksperci medyczni i farmaceutyczni, więc zmowa milczenia, mająca na celu zatuszowanie niepożądanych skutków szczepionki, mogłaby zostać przez nich obalona. Zmowa, która we Włoszech nie została minimalnie naruszona nawet podczas przesłuchania w Parlamencie włoskim profesora Frajese’a – otwarcie wyjaśniającego trwałe uszkodzenie układu odpornościowego spowodowane przez serum geniczne. http://www.uniroma4.it/?q=node/1020

Ktoś o poglądach profesora Frajese istnieje także w Hiszpanii; jest nim dr Joan-Ramon Laporte Roselló, czołowy hiszpański naukowiec w dziedzinie nadzoru nad bezpieczeństwem farmakoterapii, rzecznik Komisji Śledczej ds. podawania szczepionek w Hiszpanii i pracownik Uniwersytetu Barcelońskiego. https://es.wikipedia.org/wiki/Joan-Ramon_Laporte

Przemawiając w poniedziałek do komisji ds. szczepionek w parlamencie hiszpańskim, Joan-Ramon Laporte Roselló wypowiedział się w jasny sposób na temat preparatów mRNA: gruntownie zdemontował narrację o szczepionkach i Covidzie. Świat doświadcza obecnie bezprecedensowego eksperymentu farmaceutycznego na skalę globalną – stwierdził. Terapie genowe nie są “prawdziwymi szczepionkami”, lecz lekami. Owe metody leczenia mają poważne skutki uboczne, które były i są ukrywane. Odniósł się również do domniemanego oszustwa w trakcie rejestracji szczepień. Ponadto – jak stwierdził – nie ma danych, które wskazywałyby, że szczepionka przeciwko tzw. Omicronowi działa i ratuje życie.

Profesor dodał, że trzecia i czwarta dawka szczepionki nie ma uzasadnienia; że nie ma podstaw do jej podawania. Dzieci i młodzież w ogóle nie powinny być szczepione.

Potepił również «cyfrowe świadectwa szczepień»: były one bezużyteczne, a może nawet szkodliwe. Niewykluczone, że paszporty zwiększyły szybkość transmisji wirusa.

Joan-Ramon Laporte Roselló wywodzi się ze środowiska naukowego głównego nurtu i nie był wcześniej uważany za przeciwnika szczepień. Z politycznego punktu widzenia najbardziej godny uwagi jest fakt, że do zabrania głosu w parlamencie został on zaproszony przez rządzącą hiszpańska Partię Socjaldemokratyczną, która po jego wystąpieniu zrezygnowała z krytykowania go.

Warto przypomnieć, że w Hiszpanii nie ma «Zielonej Karty», ponieważ hiszpański Trybunał Konstytucyjny odrzucił jej wprowadzenie w imię obrony praw podstawowych. Zaś, dziś partia rządząca zaprasza do parlamentu naukowca, który w ostrych słowach demaskuje oszustwo pandemiczne oraz niebezpieczeństwa związane z tzw. “szczepionkami”.

Trzymajmy więc kciuki i módlmy się, aby od Hiszpanii rozpoczął się upadek Wielkiej Śmiertelnej Szarlatanerii. Oportet ut scandala eveniant… https://www.maurizioblondet.it/speriamo-nella-spagna/

&&&

«Kanadyjscy badacze znaleźli w preparatach Moderna i Pfizer nanotechnologię węglową oraz tul» https://expose-news.com/2022/05/27/carbon-nanotech-and-thulium-in-covid-injections/

Pubblicità