La Quinta Columna komentuje tajemniczy patent, próbujący usankcjonować użycie tlenku grafenu jako nośnika w “szczepionkach”

https://www.orwell.city/2021/07/la-quinta-columna-on-potentially-false-patent.html

W programie nr 79 La Quinta Columna zajęła się kontrowersyjnym patentem, który pojawił się w Google Patents, dotyczącym wykorzystania tlenku grafenu jako nośnika w “szczepionkach”.

Chociaż odpowiednie dochodzenia są nadal w toku, wszystko wskazuje na to, że patent został opublikowany kilka dni temu. Jego pojawienie się może być efektem presji, jaką hiszpańscy naukowcy wywarli na tzw. elity po tym, jak opublikowali oficjalny raport okresowy świadczący o obecności nanocząsteczek tlenku grafenu w fiolce zawierającej “szczepionkę” Pfizera.

TRANSKRYPCJA VIDEO (z napisami angielskimi) ZAMIESZCZONEGO na końcu postu:

Ricardo Delgado: Coś się wczoraj wydarzyło, José Luis. To jest kwestia związana z patentami. Odkryliśmy, że istnieje patent, w którym używają tlenku grafenu jako nośnika dla domniemanych “szczepionek” anty-COVID; opatentowany przez zespół naukowców chińskich; to jest publikacja z roku 2019. Ale kiedy sprawdzimy Google cache, czyli to narzędzie, z którego korzystają również elity, dowiadujemy się, że publikacja została dokonana wczoraj wieczorem.

Publikują ten patent tak, jakby chcieli ustandaryzować tlenek grafenu i powiedzieć: ‘Tlenek grafenu jest używany jako nośnik w “szczepionkach” anty-COVID i jest na niego patent’.

Nie wiem jednak, co jest groźniejsze: czy to, że mówią nam, że w “szczepionkach” nie ma tlenku grafenu – podczas gdy istnieje wstępne sprawozdanie profesora uniwersytetu państwowego z Almerii, opisujące, że “szczepionki” zawierają tlenek grafenu – czy groźniejsze jest to, że później sami publikują – korzystając z narzędzia Google – patent, po to, by uwiarygodnić standaryzację tlenku grafenu – i że zrobili to wczoraj wieczorem.

Spójrzmy na to. Napisano tam: “Nanokoronawirusowa szczepionka rekombinowana wykorzystująca tlenek grafenu jako nośnik” – link poniżej:

https://patents.google.com/patent/CN112220919A/en

Tutaj można pobrać dokument w języku chińskim, który mówi, że pochodzi on z roku 2020. Można go przetłumaczyć za pomocą translatora Google. Możesz pobrać PDF. Patent oznaczony jest jako CN11222020919A. Streszczenie mówi:

‘Wynalazek należy do dziedziny nano-materiałów i biomedycyny i dotyczy szczepionki, w szczególności opracowania rekombinowanej nano-szczepionki jądrowej koronawirusa 2019-nCoV. Wynalazek obejmuje także sposób przygotowania szczepionki oraz zastosowanie szczepionki w doświadczeniach na zwierzętach. No, ale eksperymenty na zwierzętach pominięto i eksperymentowano bezpośrednio na ludziach. ‘Nowa szczepionka przeciwko koronawirusowi zawiera tlenek grafenu, karnozynę, CpG i nowy RBD wirusa koronawirusowego; wiązanie karnozyny, CpG i RBD neokoronawirusa na szkielecie tlenku grafenu; sekwencja kodująca CpG jest przedstawiona jako SEQ ID NO 1; nowy RBD koronawirusa odnosi się do nowego regionu wiązania receptora białka koronawirusa, który może generować wysokie miano swoistego przeciwciała skierowanego na RBD – którego nie wiemy, co to jest – w organizmie myszy, i zapewnia silne wsparcie dla zapobiegania i leczenia nowego koronawirusa.’

Skoro mają patent, to jak to jest, do cholery, że tzw. fact checkers  jak Newtral, Ana Pastor, Maldita mówią: ‘Nie, szczepionki nie zawierają tlenku grafenu’ –  skoro teraz okazuje się, że mamy patent z roku 2020?

‘Zgłoszenie złożone przez Shanghai National Engineering Research Center for Nanotechnology Co. Ltd.’ Pierwszeństwo patentowe z dnia 27 września 2020 roku, a publikacja nastąpiła 15 stycznia 2021 roku.

Ale to nieprawda, bo to, co widzimy, gdy sprawdzimy rejestr cache – aby dowiedzieć się, kiedy publikacja została dokonana w Google – (data) różni się od tego, co podaje (patent), ponieważ rejestr pozostaje w pamięci podręcznej. I oto, co otrzymujemy.

To znaczy, wpisując bezpośrednio w Google adres internetowy “inurl” patentu, widzimy, że został on opublikowany wczoraj 13 godzin temu. Teraz będzie upłynęło 18 lub 19 godzin. Oto on, patent CN112220219A:

Oni próbują nas wszystkich oszukać fałszywym patentem na tlenek grafenu w “szczepionkach”, abyśmy myśleli, że to jest normalna rzecz. (…)

Ricardo Delgado: Faktycznie. Ta wiadomość została opublikowana dzisiaj.

Przez kilka godzin wierzyliśmy, że rzeczywiście istnieje patent na wykorzystanie grafenu w “szczepionkach”, ale wygląda na to, że ta informacja, która pojawiła się na platformie Google Patents  jest fałszywa. Dzięki czytelnikowi i przyjacielowi El Diestro, któremu jesteśmy wdzięczni za informację, zlokalizowaliśmy, że wspomniany wpis Google został stworzony szesnaście godzin temu. (…)

W tym miejscu, pytania powinny brzmieć: Dlaczego i kto zadał sobie trud, by dodać ten materiał, który nagle wszyscy znaleźliśmy ostatniej nocy. Nie wiemy, kto to był, oczywiście, ale powód jest sensowny: pojawienie się zatwierdzonego patentu na wykorzystanie grafenu w “szczepionkach” ma za zadanie usankcjonowanie tego rodzaju “normalności”; chce, by ludzie uznali używanie grafenu za logiczne, skoro istnieje patent na jego wykorzystanie.

Fakt, że podjęto próbę zmiany tego rodzaju informacji nagle na tej platformie Google wskazuje, że badania prowadzone przez La Quinta Columna są na dobrej drodze.

Dr José Luis Sevillano: Chcę powiedzieć, że to bardzo dobra wiadomość, ponieważ generalnie rzecz biorąc, próbują usankcjonować fakt, że w szczepionce znajduje się grafen. Oznacza to, że ci ludzie przegrywają tę bitwę. Oni przegrywają tę bitwę. Wiedzą, że ta informacja krąży już po wszystkich krajach… Wczoraj widzieliśmy, że jest to omawiane w Malezji, w Japonii, w Holandii, w Bułgarii… Krótko mówiąc, wszędzie już wiedzą o grafenie, więc oni zdają sobie sprawę z tego, że nie mogą tego powstrzymać.

Ci ludzie już wiedzą, że są narażeni na to, że w każdej chwili – tj. od momentu, kiedy informacja ta stała się powszechna – jakaś instytucja, jakieś laboratorium, jakaś osoba opublikuje ostateczny raport, taki jak nasz lub podobny, albo nawet bardziej wyczerpujący, stwierdzający, że: “Szczepionki zawierają grafen”.

Oni są już zdemaskowani! – Już przegrali tę bitwę. Tak samo jak (przegrali) bitwę o namagnesowane ramię. My wygrywamy.

VIDEO (Napisy angielskie): La Quinta Columna na temat potencjalnie fałszywego patentu