Maurizio Blondet        14 grudzień 2019

Czy pamiętacie reakcje USA, UE (oraz – kierowanych przez Żydów – mass mediów włoskich) na podpisanie porozumienia handlowego z Chinami, jakie Włochy zawarły w marcu 2019?

W odpowiedzi na owo porozumienie pojawiły się bardzo ostre reprymendy oraz groźby nałożenia sankcji na kraj, w czym wzięli udział Macron i Merkel.

Ówczesny wicepremier Luigi Di Maio zmuszony został do odbycia pokutnej wizyty w Waszyngtonie oraz wyrecytowania, iż «NATO pozostaje naszym domem, że zapłacimy za F35, że Włochy zdystansują się od Putina i jego ropy…»

Maurizio Molinari, neocoński szef turyńskiego dziennika La Stampa – czujący się w Waszyngtonie jak u siebie w domu – pisał wówczas, że «Amerykanie są zdania, iż otworzenie włoskich portów w Genui i w Trieście na potrzeby Chińczyków jest czymś w rodzaju konia trojańskiego, jak chodzi o chińskie podboje geopolityczne».

https://www.lastampa.it/politica/2019/03/12/news/di-maio-rassicura-gli-usa-ma-sul-patto-italia-cina-roma-e-pronta-alla-firma-1.33687121

https://video.lastampa.it/esteri/l-italia-nella-morsa-della-sfida-globale-fra-trump-e-xi/96453/96460?

Tymczasem, Izrael co tylko wynajął Chińczykom cały port w Hajfie, o czym triumfująco doniosła gazeta Jerusalem Post, komentując:

«Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny wygrały współzawodnictwo z USA, jak chodzi o wpływy na politykę Izraela. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się?»

https://www.jpost.com/Israel-News/China-wins-on-Haifa-port-but-fights-with-US-for-the-future-analysis-610510

W rzeczywistości, nie pojawiła się jednakże żadna pogróżka ze strony amerykańskiej;  można stwierdzić, że USA wzdychają jedynie, iż skończy się na tym, że nie będą cumować w Hajfie.

Pomimo, iż Izrael jest beneficjentem jak chodzi o wszystkie technologie amerykańskie – także te najbardziej tajne i strategiczne, które otrzymuje od USA gratis – za sprawą tysięcy żydowskich sayanim, zajmujących kluczowe stanowiska w państwie, USA są otwartą księgą i miękkim podbrzuszem dla Syjonu, któremu niczego się nie odmawia.

Dodajmy jeszcze, że już w przeszłości, Izrael odsprzedał Chinom technologie o wielkim znaczeniu. Między innymi, Izraelczycy sprzedali Chińczykom amerykańską, tajną technologię dotyczącą miniaturowych systemów chłodniczych produkowanych przez spółkę Ricor, montowanych w pociskach rakietowych i wyposażeniu elektro-optycznym, o czym w roku 2013 donosiła strona www.military.com.

To samo źródło pisało, że w roku 2002, agencja Associated Press, informowała, iż w latach ’90, ówczesny dyrektor CIA James Woolsey powiedział członkom amerykańskiej komisji senackiej, że Izrael sprzedawał Chinom amerykańskie tajemnice państwowe przez około 10 lat. Ponad 12 lat temu – referowała www.military.com, USA prosiły Izrael by anulował umowę o dostarczanie Chinom pocisków Python III, które zawierały w sobie technologię opracowaną przez USA, używaną do produkcji amerykańskich rakiet Sidewinder.   

https://www.military.com/defensetech/2013/12/24/report-israel-passes-u-s-military-technology-to-china

Tak wygląda przeszłość owej kwestii. Jak chodzi o nowości, w marcu 2019, na stronie www.foreignpolicy.com (należącej do Council on Foreign Relations) pojawiły się ubolewania: «Chiny szpiegują Izrael po to, by wykradać tajemnice USA».

Pisze się tam o tym, że Chiny «szpiegują Israel Aerospace Industries, spółkę Rafael oraz Elbit Systems. Dwie pierwsze są spółkami państwowymi. Wszystkie trzy posiadają filie w USA i współpracują ze spółkami amerykańskimi, takimi jak Raytheon, Boeing i Lockheed Martin. Oczywiście Chiny traktują Izrael jako tylne drzwi, przy pomocy których może dostać się do tajnych programów amerykańskich i spenetrować je».

https://foreignpolicy.com/2019/03/24/china-and-russia-are-spying-on-israel-to-steal-u-s-secrets-putin-netanyahu-xi-haifa-ashdod-iai-elbit/

Izrael traktowany jako «tylne drzwi?

Mnie przychodzi na myśl nieco inna i bardziej cielesna metafora: Otóż amerykańska superpotęga stanowi dla Syjonu odbytnicę LGBT, zaoferowaną do każdego gwałtu i sodomizacji, jakie tylko pojawią się w bezwstydnych urojeniach żydostwa i jego lobby. Stanowi odbytnicę całkowicie bezsilną – jak wiemy, już od momentu, w którym otwarta na przestrzał, pozwoliła zj***ć  sobie tajemnice fabrykacji Bomby.

Wywiad izraelski zauważa, że «inwestycje chińskie na BliskimWschodzie zwiększyly się o 1 700 % pomiędzy rokiem 2012 i 2017. Ogółem, Chińczycy zainwestowali w tymże regionie 700 miliardów dolarów. Prawie połowa dotyczy sektora energetycznego, 150 miliardów dolarów zostało przeznaczone na badania i rozwój, 113 miliardów dolarów zainwestowano w przemyśle, 103 miliardy dolarów w sektorze transportu, 68 miliardów dolarów w sektorze wojskowym, 4 miliardy zostały przeznaczone na kredyty finansowe i jedynie 155 milionów dolarów na pomoc humanitarną».     

Czyż nie na tym polega piękno wolnego rynku?

Przecież Pekin wprowadza w życie te nauki, które głosiliście, nawołując do wszystkich możliwych «otwarć»! – Na co narzekacie? – Amerykańska odbytnica już dziesiątki lat temu straciła swe dziewictwo! – Chiny nie tylko powiększają port w Hajfie, ale także ten w Hasdod.

Marzec, 2017: Podpisanie umowy chińsko-izraelskiej o wolnym handlu

https://www.fmprc.gov.cn/mfa_eng/wjb_663304/zzjg_663340/xybfs_663590/xwlb_663592/t1448055.shtml

Podsumowując, jest rzeczą oczywistą, że z strony USA nie pojawi się w stosunku do Izraela najmniejsza nawet wymówka.

Dlaczego więc włoskie lobby żydowskie, przy pomocy zawładniętych przez siebie najrozmaitszych mass mediów, wyrzuca nam, że przyłączyliśmy się do budowy Jedwabnego Szlaku, grozi Włochom sankcjami i represjami, mającymi pojawić się nie tylko ze strony odbytnicy amerykańskiej, ale także tej merkelowskiej – równie szeroko otwartej na chuci żydowskie?

Przecież u nas Chińczycy nie zdobędą nawet tysięcznej części tych amerykańskich tajemnic wojskowych, jakie Izrael oficjalnie sprzedaje Chinom!

Czemu tak się dzieje? – Robicie to po to, by okazać waszą siłę i wasze znaczenie, także w stosunku do kraju stosunkowo mało znaczącego.

Chciałbym zapytać jeszcze, dlaczego wszyscy wpływowi Żydzi włoscy, od dziennikarzy po polityków, walczą zaciekle o to, by za każdą cenę więzić Włochy w Unii Europejskiej, chociaż wydaje się, że przebywanie w tejże klatce podoba się jedynie wymienionym powyżej?

Rozumiem jednakże, że tego rodzaju pytania mogą stymulować antysemityzm, który jak wszyscy wiemy przewala się przez Europę i wobec którego rozgorzała wojna mająca na celu zlikwidowanie Nienawiści. A zatem, anuluję wszystkie moje pytania.

Loro possono

Pubblicità