Turecki kanał państwowy Beyaz TV, w programie prowadzonym przez Dinç Tuncel’a, poinformował o wypowiedziach polityka Fatiha ERBAKANA – lidera Tureckiej Partii Dobrobytu.

https://beyazgazete.com/video/tv-programlari/beyaz-tv-81/beyaz-tv-ana-haber-beyaz-tv-426465/

https://en.wikipedia.org/wiki/Fatih_Erbakan

https://en.wikipedia.org/wiki/New_Welfare_Party

Muhammed Ali Fatih Erbakan, urodzony 1 stycznia 1979 roku w Ankarze, jest tureckim politykiem, stojącym na czele Partii Dobrobytu – ugrupowania założonego przez jego ojca Necmettina Erbakana, premiera Republiki Tureckiej w latach 1996-1997.

Erbakan, podczas konferencji prasowej zorganizowanej 12 września 2021 roku – w której uczestniczyli również psycholog kliniczny Miktad Ertem, specjalista neurochirurgii Bilgehan Bilge oraz specjalista pulmonolog prof. dr Serhat Fındık – pokazał dziennikarzom zdjęcia dzieci urodzonych z deformacjami i wadami rozwojowymi. Stwierdził, że dzieci osób, które były wcześniej szczepione szczepionkami Covid 19 mRNA są poważnie zagrożone. Erbakan powiedział podczas konferencji prasowej:

«Jest faktem naukowym, że technologia mRNA może oddziaływać na jądro komórkowe i zniszczyć je. Kiedy zniszczysz kod genetyczny ukryty wewnątrz komórki, urodzą się “jednookie, ogoniaste, włochate dzieci”.

Na ten temat ukazało się 76 000 publikacji naukowych. To właśnie “tlenek grafenu” jest substancją, która umożliwia technologii mRNA przedostanie się do jądra komórkowego.

Japońskie Ministerstwo Zdrowia już w zeszłym miesiącu wykryło obecność obcych substancji w szczepionce Moderna. Zniszczono 1,6 mln dawek i ogłoszono, że również w szczepionce Pfizer Biontech wykryto obce substancje.

Szczepienie ciężarnych kobiet szczepionką mRNA jest absolutnie niebezpieczne. Może powodować zaburzenia genetyczne u dzieci, które się urodzą. Fakt ten potwierdzają zarówno badania naukowe, jak i producenci szczepionek. Technologia mRNA to metoda oddziaływania na geny. To właśnie określane jest przez naukowców jako “modyfikator genów”. Nie jest to więc szczepionka; naukowo nazywa się to “terapią genową”, czyli “modyfikatorem genów”.

Całkowitym kłamstwem jest, że technologia mRNA była stosowana u ludzi już od 30 lat. W latach 90′ zastosowano technologię mRNA na zwierzętach i dwukrotnie na ludziach, ale całkowicie zawiodła, powodując nagłe zgony podmiotów poddanych eksperymentowi. W rezultacie badania zostały przerwane». (…)

VIDEO konferencji prasowej polityka tureckiego: https://odysee.com/@NatusestIT:a/Fatih-Erbakan-IT:d?r=CXKNxiRAj6TumYPtFDe9nMP4NbCt6zuc

https://t24.com.tr/video/fatih-erbakan-duzenledigi-basin-toplantisinda-kuyruklu-bebek-fotograflari-gosterdi,42007 (17 wrzesień 2021)