FOTO: Element żywy – zidentyfikowany w tzw. «szczepionkach anty-Covid – (prawdopodobnie hydra transgeniczna) widziany pod mikroskopem.

Dr Carrie Madej, odkrywczyni niewielkiego potworka obecnego w “szczepionce”, uważa, że istota z mackami, którą znalazła w preparacie firmy Moderna, ma związek z organizmem Hydra vulgaris, lub hydrozoan cnidarian – maleńkim 30 – milimetrowym stworzeniem żyjącym w wodach słodkich.

“Jest to jeden z organizmów modelowych, które transhumaniści uwielbiają badać i obserwować. Uważają, że jest to organizm niezwykły dla ludzkości” powiedziała Madej – częściowo dlatego, że “jest on nieśmiertelny w laboratorium” i dlatego, że “nieustannie produkuje własne komórki macierzyste”.

“Ten organizm nigdy nie przestaje istnieć. Można go posiekać, włożyć na szkiełko Petriego i on ciągle się tworzy” – opowiada Madej. “Transhumaniści kalkulują: Czy nie byłoby wspaniale, gdybyśmy mogli umieścić go w genomie ludzkiego ciała? – Jeśli twoja ręka zostałaby odcięta w wyniku urazu, będziesz mógł wyhodować sobie nową. Innym powodem, dla którego ci ludzie zainteresowani są hydrą – stwierdza lekarka – jest to, że ma ona swoją własną sieć neuronową, która wygląda jak ludzki nerw; [hydry zgromadzone razem] mogą tworzyć sieć, mogą komunikować się ze sobą, tworząc coś jak intranet wewnątrz twojego ciała”.Madej zauważa, że wówczas“coś zewnętrznego mogłoby mieć wpływ na ową sieć, np. jakiś impuls, częstotliwość, coś z zakresu 5G, światło, magnes. Co może stać się (z człowiekiem) w podobnej sytuacji?”

VIDEO: “IMMORTAL” HYDRA VULGARIS IN MODERNA’S VACCINE? – DR CARRIE MADEJ’S STARTLING MICROSCOPE FINDINGS & UP: https://www.bitchute.com/video/SSQshLot5ek0/

Ale to nie wszystko.

21 października 2021, publicystka zajmująca się zdrowiem, Karen Kingston, zwróciła uwagę w rozmowie ze Stew’em Peters’em, że National Institutes of Health (NIH), który posiada 50 procent udziałów w szczepionce Moderna mRNA-1273 i który pomógł ją opracować za pośrednictwem National Institute of Allergy and Infectious Diseases (NIAID) kierowanego przez dr Anthony’ego Fauci,“sponsorował badania nad hydrą przez ponad dwie dekady”.

Faktycznie, NIH ma całą sekcję swojej strony internetowej poświęconą projektowi «Genom Hydry 2.0».

«Hydra 2.0 Genome Project Portal»: https://research.nhgri.nih.gov/hydra/

Kingston wskazała również na badania, które wykazały, że hydra ma “mniej więcej taką samą liczbę genów jak ludzie, z których wiele jest wspólnych”, oraz że w genach hydry znaleziono również “powiązania z chorobą Huntingtona” oraz z tworzeniem się blaszek miażdżycowych obserwowanych w chorobie Alzheimera. Symptomy związane z owymi chorobami, Kingston porównała do zaburzeń doświadczanych przez niektóre osoby “zaszczepione” przeciwko COVID, takie jak drżenie ciała poświadczające, że “organizm nie kontroluje własnego systemu neurologicznego”.

Kingston uważa, że przy pomocy zastrzyków “anty-COVID”, ludziom wstrzykuje się “transgeniczną hydrę”, którą określa jako organizm z włączonym do niego DNA innego organizmu.

VIDEO: BioTech Analyst: Genetic Code Stolen, Changed With PCR Tests, Shots: https://rumble.com/vo1py7-biotech-analyst-genetic-code-stolen-changed-with-pcr-tests-shots.html