VIDEO pod linkiem: https://it-it.facebook.com/zainz1969/

INFO dotyczące tematu transmisji – poniżej:

Włoska telewizja państwowa RAI informowała 4 października 2021:

W budynku Rady Prowincji Bolzano omówiono wyniki badań przeprowadzonych w Niemczech na podstawie autopsji osób, które zostały zaszczepione na krótko przed śmiercią. W spotkaniu udział wzięli radny prowincji – Josef Unterholzner, wyleczony z Covida i nie ukrywający swojego sprzeciwu wobec szczepionek oraz dr Heike Müller. Unterholzner (z którym przeprowadzono wywiad w niniejszym artykule) przedstawił wyniki badań koordynowanych w Niemczech przez inżyniera elektronika Wernera Bergholza, oraz dwóch patologów: Arne Burkhardta i Waltera Langa. Analizując dziesięć autopsji osób, które zmarły w ciągu dwóch tygodni od przyjęcia drugiej dawki szczepionki anty-Covid, trójka badaczy stwierdziła występowanie skutków nadmiaru reakcji autoimmunologicznych. Według nich, pięć na dziesięć zgonów było spowodowanych przez szczepionkę, która okazała się również odpowiedzialna za niespotykane nagromadzenie limfocytów w sercach, nerkach, wątrobach i śledzionach zwłok. Wyniki, o ktorych mowa zgodne są z wcześniejszymi badaniami tego typu przeprowadzonymi w Heidelbergu.

Poza faktem, że jest to mała i niereprezentatywna próba – pisze RAI – również niemiecka strona internetowa (debunking) der Volksverpetzer, określa dane z Pathologie Konferenz  jako “fałszywe”. Także Niemieckie Towarzystwo Patologii dało kciuki w dół, stwierdzając, że “dane nie są naukowo uzasadnione”.

Unterholzner nie daje jednak za wygraną: w ciągu kilku tygodni, jak obiecuje, patolog Burkhardt przyjedzie do Bolzano, aby pod mikroskopem zmierzyć się ze wszystkimi swoimi krytykami. VIDEO: https://www.rainews.it/tgr/bolzano/video/2021/10/blz-enzian-no-vax-ricerca-tedesca-autopsie-unterholzner-mueller-8d328805-c76c-42ec-8ba4-9d476752d78a.html

AUDIO: Dr Heike Müller opisuje wyniki autopsji na osobach zaszczepionych (donosi również o 20-krotnym wzroście zachorowań na raka macicy, lawinie zachorowań na herpes zoster, mononukleozę, wirusa brodawczaka); mówi o  całkowicie zniekształconej reakcji immonologicznej u osób zaszczepionych: https://www.youtube.com/watch?v=6I4cYSxEovo

***

Camilla Canepa: Raport prokuratury: “Śmierć z całym prawdopodobieństwem spowodowana niepożądanym działaniem preparatu AstraZeneca”