Chciałbym, żebyście przyglądnęli się temu, co widać na ekranie. To, co widać pod mikroskopem przyprawiło mnie o ciarki. Powinniśmy to masowo potępić. Wszyscy powinni natychmiast wyjść na ulice i ujawnić to, czym zaszczepiona została cała populacja świata. Wszyscy wasi sąsiedzi, wszyscy wasi krewni zostali zaszczepieni tym, co teraz zobaczycie. To są obwody. To jest mikrotechnologia umieszczona wewnątrz ludzkiego ciała.

To jest jedna z kropel preparatu, które pozostały z poprzedniego tygodnia. Kiedy hydrożel wysechł, utworzyły się takie oto kształty, które teraz pokażemy. Spójrzcie na materiał, który znaleźliśmy w szczepionce Pfizera.

Widać tam cztery dziwne narożniki. Cztery perfekcyjnie prostokątne kształty, a w środku układy scalone. To są elementy elektroniczne. To jest to, co jest umieszczone w podstawie. Wygląda na to, że są to kondensatory ceramiczne lub inny rodzaj komponentu lub obwodu elektronicznego. Jak już mówiłem, jest to część zawartości szczepionki Pfizer. Oto kolejny perfekcyjny, sztucznie wyprodukowany narożnik. Skorygujmy trochę ostrość obrazu. To jest mikro-technologia. To jest prawdopodobnie mikro-router.

To jest to, co powoduje, że ludzie generują adresy MAC (Bluetooth). https://en.wikipedia.org/wiki/MAC_address

Innymi słowy, mikrotechnologia wprowadzana jest do ciał członków naszych rodzin, do wnetrza ludzi, którzy totalnie dali się oszukać.

Jakim cudem ma to nie powodować zakrzepów? – Jak ma to nie powodować wszelkiego rodzaju chorób układu krążenia i ataków serca? – Jak ma to nie powodować arytmii? – Błagam całą społeczność medyczną, aby natychmiast zastopowała owo skryte ludobójstwo.

To jest to, co znajduje się wewnątrz szczepionki Pfizer. Jest to widoczne po czterech lub pięciu dniach oczekiwania na wyparowanie wody z próbki preparatu.

Nie możemy pozwolić, aby ci ludzie zaordynowali kolejny zastrzyk, zwłaszcza naszym dzieciom. To jest to, co znajduje się w fiolce. I to jest to, co należy potępić. Proszę, podzielcie się tym filmem z całym światem. Udostępnijcie ten film na wszystkich swoich portalach społecznościowych i udajcie się z tymi zdjęciami do sądu, aby złożyć skargę. Ja, Ricardo Delgado Martín, pójdę z tym do sądu. I wezmę ze sobą tę próbkę. Albo po prostu zatrzymamy tych ludobójców już teraz i wsadzimy ich do więzienia, czy też powiesimy ich na jakimś placu publicznym, albo oni wykończą całą rasę ludzką. Czy rozumiecie to? – Spróbujmy to zrobić.

Zwracam się z apelem do wszystkich sędziów i prokuratorów w naszym kraju. Albo zrobicie coś z tym natychmiast, albo pójdziemy bezpośrednio do sądów i wywrócimy je do góry nogami. Musimy, bo tego nie można dłużej tolerować. Albo zaakceptujecie raport dr Campry, który udowodnił to wszystko i jeszcze inne kwestie, albo podejmiemy innego rodzaju działania, ponieważ w żaden sposób nie można pozwolić na to, co sie dzieje. https://www.notonthebeeb.co.uk/post/breaking-dr-campra-proves-graphene-in-vaccine https://www.orwell.city/2021/11/special-program.html

Proszę wezwać mnie do złożenia zeznań. Po prostu wezwijcie mnie. Powtarzam. ja, Ricardo Delgado Martín, stawię się przed każdym prokuratorem, czy sędzią w naszym kraju – i w każdej innej części świata – aby pokazać, co znajduje się wewnątrz szczepionek. Aby udowodnić, co znajduje się wewnątrz fiolek. To jest prawdziwe ludobójstwo. Prawdziwe ludobójstwo. Zbrodnia przeciwko ludzkości. I nie możemy na to pozwolić, ponieważ jest to robione z wykorzystaniem ludzkiej ignorancji, analfabetyzmu i nieświadomości.

Proszę zanieście te zdjęcia do przychodni i szpitali publicznych. Proszę, zróbcie mi przysługę. I wezwijcie mnie! – Wezwijcie mnie, żebym zeznawał. Proszę mnie wezwać. I proszę o natychmiastowe usunięcie z urzędu tego oszusta, który nazywa siebie szefem rządu. Natychmiast!

Weźcie te zdjęcia i zanieście je bezpośrednio do sądu. Podałem wszystkie swoje dane osobowe (w oryginale artykułu), a ja wezmę ze sobą próbkę (którą będę starannie przechowywał) szczepionki Pfizera. Wraz z numerem partii, który otrzymałem od pracownika służby zdrowia, a który podał mi go na spotkaniu w Sewilli. Zdenuncjujmy wszyscy to autentyczne ludobójstwo. Nie powinniśmy tolerować tego okrucieństwa ani minuty dłużej.

VIDEO i ZDJĘCIA pod linkami:

https://www.orwell.city/2022/01/microtechnology.html

https://odysee.com/@laquintacolumna:8/M%C3%81SIM%C3%81GENESDEPATRONESARTIFICIALESYMICROTECNOLOG%C3%8DAENLAVACUNAPFIZER:4

https://odysee.com/@laquintacolumna:8/M%C3%81SIMAGENESVACUNAPFIZER:f https://odysee.com/@laquintacolumna:8/IM%C3%81GENESDELCONTENIDODELAVACUNADEPFIZER:a

https://www.orwell.city/2021/12/nano-network.html