La Quinta Columna wyjaśnia, w jaki sposób mikrotechnologia inokulowana do organizmu ludzkiego może montować się samoczynnie wewnątrz ciała, tworząc bardziej złożone struktury, takie jak mikro-routery, mikro-anteny odbiorcze i im podobne. Jak wyjaśnia hiszpański biostatystyk Ricardo Delgado, określone właściwości częstotliwości elektrycznych i promieniowania – w połączeniu z procesami biologicznymi zachodzącymi w organizmie – pozwalają na stworzenie nano-sieci w organizmie. https://www.orwell.city/2021/12/nano-network.html

To są bardzo ważne informacje, ponieważ to co tu widzimy to struktury. Na początku moglibyśmy pomyśleć, że są to sole. Są również formy przypominające zygzaki. Widzicie?

Te płytki posiadają wiązania chemiczne, które mogą być zmieniane poprzez pewną jakość częstotliwości zewnętrznych pól elektromagnetycznych. Widzicie, że dolna część, ta która ma strukturę przypominającą ząb, jest oddzielona od drugiej części, którą widzicie powyżej.

Cóż, zauważcie na poniższym filmie, że te części pojawią się połączone razem. Oznacza to, że są one samo-składające się. Później będziemy mówić nieco więcej o tym samoskładaniu się poprzez takie mechanizmy jak teslaforeza. To znaczy, pod wpływem zewnętrznych pól elektromagnetycznych. Tak więc, jakość częstotliwości, które są emitowane w tym momencie ma na celu uruchomienie samoczynnego montażu owych obwodów lub mikroobwodów, co niestety odbywa się wewnątrz ludzkiego ciała.

I to samo zobaczymy na kolejnych zdjęciach. To znaczy, że kiedy tenże materiał wstrzykiwany jest ludziom, części “układanki” są oddzielone od siebie. Ale gdy tylko znajdzie się to wewnątrz ciała ludzkiego, dzięki mechanizmom funkcjonowania samego organizmu oraz otaczającemu go promieniowaniu elektromagnetycznemu w środowisku – owe części łączą się ze sobą. I stopniowo pojawiają się coraz bardziej złożone struktury. Na przykład pewne części mikro-routera, czy mikro-anteny odbiorczej.  I one, jak już powiedziałem, samoczynnie się składają, tworząc coraz to bardziej złożone, sztuczne struktury. Kontynuujmy.

A teraz zobaczycie owe elementy już połączone w całość. Widziałem to w czasie rzeczywistym, ale nie nagrałem tego. Jednak teraz zauważycie, jak dolna część łączy się z drugą. Właściwie to już się tam trochę zbliża. Łączy się dokładnie z dolną częścią drugiej struktury. Idzie zygzakiem. Tutaj wydają się już połączone.

Widzicie je, prawda? Cóż, w końcu zobaczycie ewolucję po kilku dniach i po poddaniu próbki działaniu promieniowania elektromagnetycznego i UV. Tutaj już się połączyły. Widzicie? – To, co widzimy tutaj, to już inna sprawa.

Z czasem, gdy hydrożel uzyskał pewną konsystencję, dobrze… To znaczy, póki hydrożel jeszcze nie odparował, nie widać szczegółów powierzchni owych płytek. A to jest praktycznie to, co zaczyna wyglądać jak obwód, jaki znamy z dziedziny mikroelektroniki. Kontynuujmy. Teraz zejdziemy trochę w dół obrazu. Wydaje się on nawet nieco przycięty na dole.

Zidentyfikowaliśmy to w literaturze naukowej. Nie zapominajcie o zdjęciu z przyciętym rogiem dzioba. Również odpowiada strukturze opisanej w literaturze naukowej. To około 1200-krotne powiększenie. Mikron to jedna tysięczna milimetra. W literaturze spotykamy struktury o szerokości co najmniej 3 lub 4 mikrometrów. Rozmawiamy więc o powiększeniu 1200. Tutaj widzimy około 50, 60, lub 70 mikronów. Taka jest szerokość tych struktur. I około 120 mikronów długości. Cóż, to można łatwo oszacować.

Następnie, dodatkowo, ujrzycie zdjęcie, które teraz pokażemy. Umieściłem go po tym, żebyście mogli zobaczyć, że w literaturze naukowej te materiały są opisane. Pobawiłem się trochę różnymi filtrami światła i trochę kondensorem, aby nadać więcej głębi i ostrości temu, co widać.

Rozmawialiśmy z co najmniej 10 inżynierami. I wszyscy, absolutnie wszyscy, potwierdzają, że w istocie, jest to obwód lub układ mikroskalowy, w tym przypadku. 50 mikronów. Zobaczmy, trochę dalej. Ok. Tutaj widzicie to zaczerpnięte z literatury naukowej. Poniżej można zobaczyć doskonałą płytkę, widzicie? – A powyżej, w kolorze jasnobrązowym, jest płytka o takim kształcie, który należy do mikrotechnologii. I ma dwa piki grafenowe. Te same piki, które zidentyfikował dr Campra.

https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEioY06T97yrCq1ipEdTauzomG2dPrIdzC5SsDClUMgOlgj-vNPwVCtb6b1R-Vq7XItoOpI0j3n0Qh850TzoIDpEwX2g7nQXmFXD87ImDvP_v3WiiVxs39ccSTqFcglTn2uMJ8jzBgLPwOqyqKvMRoy6PiVB3KA_yPCIjhWUu82QuUT19pbTJM7tCs13Jg=w640-h360

https://www.orwell.city/2021/11/special-program.html

Struktury te mają w dolno-lewej podstawie coś, co przypomina odcięty róg. Jest to dokładnie to samo, co znajduje się w szczepionce firmy Pfizer. Jeśli pamiętacie, to tam jest to odcięcie. Powiedzmy, że jest ten obwód. Ta baza przykuła naszą uwagę. Ale zidentyfikujmy wszystkie struktury. Wszystkie. Kontynuujmy jeszcze trochę. A teraz, w miarę upływu dni, pojawiają się coraz to bardziej złożone struktury. Tu będzie to widać o wiele lepiej. Tutaj prezentuje się o to wiele lepiej. Zostało powiększone.

I widzimy, że w rogu poniżej brakuje fragmentu, tak jak widzieliśmy na płytce. Tutaj, jak mówię, tworzą się ścieżki obwodu. I widać niektóre z elementów. Struktura ta odpowiada dość ściśle płytce opisanej w literaturze (tej, którą widzieliśmy w poniższym fragmencie).

Tutaj, jak mówię, tworzy się ich coraz więcej. I za każdym razem łatwiej je dostrzec.

Odpowiada to połączeniu kilku elementów za pomocą pewnych wiązań chemicznych. A te wiązania kowalencyjne zostały nadane właśnie przez zewnętrzne promieniowanie, przez pewną jakość częstotliwości elektromagnetycznej.

Prawda jest taka, że mamy do czynienia z nauką, która istnieje zaledwie od kilku lat. To, co się dzieje, to fakt, że to wszystko jest dla nas bardzo nowe. I wymaga to sporego uczenia się i przyswojenia tego sobie, ponieważ jest to technologia. Jest to nanotechnologia-mikrotechnologia-biotechnologia, która została ukryta przed całym społeczeństwem obywatelskim. Zwłaszcza teraz, kiedy jest inokulowana. Tutaj wygląda to nawet trochę lepiej. Przypomina to bardzo płytę główną. Płytę główną komputera.

To, co widzimy tutaj, jest tym, co uformowało się w ostatnim dniu obserwacji. Od owej chwili, elementy i układy scalone były już dużo lepiej widoczne.

VIDEO i ZDJĘCIA pod linkami:

https://www.orwell.city/2022/01/self-assembly.html

https://news.rice.edu/news/2016/nanotubes-assemble-rice-introduces-teslaphoresis

https://pubs.acs.org/doi/10.1021/acsnano.6b02313

https://www.wiz.pl/technologia/2116217,1,teslaforeza.read

Pubblicità