Oto nadszedł “Big One”, czyli decydujące trzęsienie ziemi, na które wszyscy czekaliśmy od wielu miesięcy. Wstrząs o magnitudzie 10 nosi nazwę “E-mail z laptopa Huntera Bidena”. Mistrzowskiego posunięcia dokonał Garrett Ziegler, były członek ekipy Trumpa, który obecnie założył Marco Polo USA – organizację całkowicie non-profit, której jedynym celem jest dalsze “demaskowanie korupcji, aby poprowadzić Stany Zjednoczone ku nowemu renesansowi” – jak głosi jej strona internetowa https://marcopolousa.org/. Ziegler z własnego wyboru nigdy nie chciał, aby jego nazwisko było eksponowane, właśnie dlatego, że – jak wielokrotnie wyjaśniał – “walka z korupcją jest sprawą wszystkich, a nie moją osobistą”. Jestem jedynie narzędziem, które pozwala dotrzeć do dokumentów. Nie chcę być idolem, liczy się misja, a nie osoba”.

Przedstawiając e-maile, firma Marco Polo USA opisuje owo odkrycie w następujący sposób:

“Oto 128 000 e-maili z laptopa Huntera Bidena – coś, co można nazwać współczesnym Kamieniem z Rosetty na temat przestępstw popełnianych przez urzędników i pracowników fizycznych, dokonywanych pod patyną “Delaware Way”. (…) Zanim odkryto kamień z Rosetty, znaczna liczba języków starożytnych była wyłącznie słowami bez znaczenia. Podobnie e-maile z laptopa Bidena ujawniły niejasne wcześniej powiązania ludzi, którzy przewodzą działaniom na rzecz zarządzania globalnego; faktycznie, e-maile można uznać za narzędzie translatorskie służące do pozyskiwania danych wywiadowczych ze źródeł otwartych (OSINT). https://en.wikipedia.org/wiki/Rosetta_Stone https://pl.wikipedia.org/wiki/Kamie%C5%84_z_Rosetty https://en.wikipedia.org/wiki/Open-source_intelligence

Wydaje się, że zaledwie wczoraj “New York Times” – w końcu – przyznał istnienie komputera, po tym jak długo i energicznie temu zaprzeczał, a tymczasem dziś – co wydaje się niewiarygodne – mamy przed sobą zawartość komputera syna Joe Bidena – zawartość, którą może pobrać każdy użytkownik Internetu, który ma na to ochotę. https://nypost.com/2022/04/01/new-york-times-finally-admit-hunters-laptop-is-real-but-only-to-protect-joe-biden/

Organizacja Marco Polo USA zajęła się wydobyciem materiału, odzyskując ponad 128 000 e-maili wchodzących i wychodzących z konta pocztowego Huntera – pochodzących z okresu od grudnia 2009 r. do marca 2019 r., czyli do chwili, gdy syn Joe Bidena zapomniał o swoim macu w sklepie w Delaware. Jak poinformowano w oświadczeniu na oficjalnym kanale telegramowym Zieglera, Marco Polo USA udostępniła do pobrania jedynie e-maile, pomijając całą pozostałą zawartość komputera.

Nie jest jasne, a raczej nie zostało sprecyzowane, dlaczego zespół postąpił w ten sposób, pomijając inne treści, takie jak zdjęcia czy filmy, ale prawdopodobnie możemy sobie to dość łatwo pojąć. Jeśli z jednej strony można sobie wyobrazić, że są one być może zbyt mocne dla opinii publicznej, to z drugiej strony prawdą jest również, że zazwyczaj to, co jest udostępniane, zostało już szeroko przejrzane przez właściwe organy i prawdopodobnie wykorzystane do skompletowania dokumentów potrzebnych instytucjom na wypadek, gdyby chciały wytoczyć proces, w którym Joe Biden (w e-mailach nazywany “the big guy”) wraz ze swoim synem znaleźliby się w centrum spektakularnego układu korupcyjnego i prania brudnych pieniędzy, a także ich bezpośredniego i jednoznacznego związku z interesami na Ukrainie.

Niezależnie od tego, jak na to spojrzeć, istnieją obecnie pewniki, w które nie można już wątpić: laptop istnieje, e-maile istnieją, cała rodzina Bidenów jest wymieniona w ich treści i – co może jeszcze ciekawsze – istnieją precyzyjne i jednoznaczne powiązania między rodziną Bidenów a Ukrainą

Dowody? – Po prostu, wystarczy kliknąć. Możecie sami spóbować, wchodząc na stronę i wpisując w maskę wyszukiwania słowo kluczowe, przy pomocy którego chcecie przeprowadzić weryfikację. Jeśli wpiszecie na przykład hasło “Ukraina”, otrzymacie istny potop e-maili. Jeśli jednak nie uda się to od razu, nie martwcie się. Ziegler kilkakrotnie informował w ostatnich dniach, że ze względu na bardzo dużą liczbę podłączonych użytkowników, Marco Polo USA stara się zmodernizować serwer, aby dostosować go do potrzeb użytkowników.

Czy nadal jesteście pewni, że wojna na Ukrainie, tak bardzo pożądana i finansowana przez obecnego prezydenta USA, nie ma nic wspólnego z jego prywatnymi interesami?

Biden Laptop Emails: https://bidenlaptopemails.com/

Pubblicità